> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Šťavnatý melón a sója marinovaný tuniak Ahi s uhorkami je vynikajúcim, ľahkým, letným šalátovým predjedlom alebo prvým chodom, keď potrebujete jedlo, ktorým zaujmete!Šťavnatý melón a sója marinovaný tuniak Ahi s uhorkami je vynikajúcim, ľahkým, letným šalátovým predjedlom alebo prvým chodom, keď potrebujete jedlo, ktorým zaujmete!' Šalát z vodného melónu Ahi

Ďalšie moje obľúbené recepty na tuniaky sú Spálený tuniakový šalát s omáčkou z wasabi masla a Sesame Crusted Tuna Steak na rukole.

Inštrukcie

  • Veľmi ostrým nožom odrežeme z filety z tuniaka všetku pokožku. Tuniaka nakrájajte na 1/4 palcové kocky a vložte do misy.
  • V stredne veľkej miske rozšľahajte sójovú omáčku, limetkovú šťavu, olej, sezamový olej, med, cesnak, vločky zázvoru a červenej papriky.
  • Zalejeme tuniakom, podľa chuti dosolíme až na samom konci. Marinujte aspoň 45 až 50 minút v chladničke.
  • Na servírovanie uchopte 4 taniere, rozdeľte tuniaka a rozmiestnite okolo niekoľko kociek melónu, pridajte uhorku a ozdobte šalotkou a koriandrom.

Výživa

Podávanie:jeden/ 4,Kalórie:217kcal,Sacharidy:13g,Bielkoviny:29.5g,Tuk:5.5g,Nasýtený tuk:0,5g,Cholesterol:44mg,Sodík:429,5mg,Vláknina:jedeng,Cukor:8g Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:dva Body +:5 Kľúčové slová:ahi tuniakový šalát, recept na tuniaka ahi tuniaka, ahský tuniakový melónový šalát, tuniakový melónový šalát, melónový šalát

Zverejnenie: Tento víkend by sa ústup nemohol uskutočniť bez pomoci našich sponzorov, veľké poďakovanie patrí našim sponzorom, ktorí pomohli tento ústup umožniť: DeLallo , Budem vedieť , Zelený obr , Lorissa’s Kitchen , Vital Farms Vajcia a maslo , Ahoj top & Nespresso . Všetky myšlienky sú moje vlastné. Fotografia od Alejandro Photography .

Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Low Carb' Paleo' Menej ako 30 minút' Celých 30 receptov' 2 SP 2 SP 3 SP 5 PP Predjedlá Čisté stravovanie Recepty bez vajec Rybie recepty Obed Nie kuchár Recepty Šalát Leto zverejnené 12. júla 2017 od Gina 10 Pripomienky / Zanechať komentár '