> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Na cestovinách s anjelskými vlasmi sa podávajú zapečené mušle s paradajkami a dotykom bieleho vína a citrónovej šťavy.Na cestovinách s anjelskými vlasmi sa podávajú zapečené mušle s paradajkami a dotykom bieleho vína a citrónovej šťavy.' Anjelské cestoviny s mušľami a paradajkami

Viac mojich obľúbených cestovinových jedál z morských plodov je Linguini a krevety Fra Diavolo a Linguini s restovanými mušľami a hráškom.

Inštrukcie

  • Vložte veľký hrniec so slanou vodou do varu.
  • Medzitým rozohrejte veľkú panvicu s ťažkým dnom na vysokej teplote. Keď je horúca, na stredne vysokom ohni pridajte 1 ČL oleja a maslo, kým zmes nezačne hnednúť.
  • Uistite sa, že zmes panvice a oleja je veľmi horúca - preneste polku lastúr na panvicu a varte BEZ POHYBU, kým sa nerozpáli: O 30 SEKUND. Jemne otočte a opekajte na druhej strane ďalších 20 - 30 SEKUND. Vyberte z panvice a odložte varenie zvyšných mušlí a opakujte ako prvú várku odloženú s prvou várkou.
  • Pridajte anjelské vlasy do vriacej osolenej vody, povarte ich podľa pokynov na balenie pre al dente.
  • Znížte panvicu na stredne vysokú teplotu a pridajte zvyšnú čajovú lyžičku oleja. Za horúca pridajte cesnak a povarte ho 1 minútu. Pridajte paradajky, víno, soľ, korenie a povarte ďalšie 2 minúty. Pridajte citrónovú šťavu a 2 lyžice petržlenovej vňate, odstavte ich z ohňa.
  • Vypustite všetku tekutinu, ktorá sa nahromadí z lastúrnikov, potom pridajte mušle do panvice a odstavte ich z plameňa.
  • Cestoviny scedíme a vložíme do veľkej servírovacej misy. Navrch dajte mušle a omáčku, viac čerstvej petržlenovej vňate a na želanie podávajte so strúhaným parmezánom.

Výživa

Podávanie:jeden1/4 šálky,Kalórie:3. 4. 5kcal,Sacharidy:43g,Bielkoviny:27g,Tuk:5g,Nasýtený tuk:jedeng,Cholesterol:40mg,Sodík:318mg,Vláknina:6g,Cukor:2.5g Modré inteligentné body:8 Zelené inteligentné body:9 Fialové inteligentné body:8 Body +:9 Kľúčové slová:recepty na cestoviny s anjelskými vlasmi, cestoviny s anjelskými vlasmi s lastúrami a paradajkami, recepty na lastúrniky, cestoviny s lastúrami, recepty na cestoviny z morských plodov Na cestovinách s anjelskými vlasmi sa podávajú zapečené mušle s paradajkami a dotykom bieleho vína a citrónovej šťavy.' Bezlepkový' Menej ako 30 minút' 8 SP 8 SP 9 PP 9 SP Vianoce Talianske inšpirované recepty Pôstne priateľské recepty Recepty na cestoviny Recepty Recepty z morských plodov Valentínske recepty zverejnené 6. februára 2013 od Gina 96 Pripomienky / Zanechať komentár '