Kto je Angie Gentry, manželka Troy Gentryho?

Troy Gentry bol country-rocková hviezda, ktorá si svoje najväčšie roky kariéry užila v roku 2000; bohužiaľ zomrel pri havárii helikoptéry v roku 2017 a nechal za sebou svoju druhú manželku Angie McClureovú a ich dieťa Kaylee narodené v novembri 2002. Slávu si užila predovšetkým na účte svojho zosnulého manžela, ale zameriava sa aj na filantropickú prácu vrátane úzkej spolupráce s nadáciou Make-A-Wish Foundation.

Angie Gentry Wiki: Vek, detstvo a vzdelávanie

Narodená Angie Kay McLureová 18. februára v USA bola vo svojom ranom živote dosť tajnostkárska a dokonca neprezradila, kedy a kde sa narodila, ale zrejme v polovici sedemdesiatych rokov minulého storočia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes by bolo 20 rokov svadby Troy + Angie Gentryovej ... Dnes na ňu myslíme. #troygentry #montgomery gentry #linkinbio

Príspevok zdieľaný používateľom Čižma (@theboot_dotcom) 14. decembra 2019 o 1:23 hod. PST

Angie ďalej neprezradila nič o svojich detských rokoch, ako sú mená jej rodičov a ich profesie, ani to, či je slobodné dieťa alebo či má súrodencov. Aby hovorila ďalej o svojom utajení, Angie nezverejnila, ktoré školy navštevovala a či ukončila vysokú školu alebo nie.

Vzťah Angie a Troy Gentryho

Angie a Troy sa stretli niekedy v 90. rokoch, po tom, čo Troyovo prvé manželstvo zlyhalo, detaily neznáme. Krátko nato začali romantický vzťah a 14. decembra 1999 zviazali uzol, počas svadobného obradu, ktorý sa konal na Maui na Havaji.

Tri roky po svadbe pár privítal dcéru Kaylee a vychovali aj Troyovu dcéru z predchádzajúceho manželstva. Troy sa stala populárnejšou ako hudobníčka a Angie ako jeho neustála podpora však odviedla skvelú prácu pri skrývaní všetkých dôležitých informácií zo svojho vlastného života. Aj keď Troy veľa cestoval po USA, ich romantiku to nezaťažilo a boli spolu veľmi šťastní. '

Angie GentryováV roku 2014 zaznamenali prvé problémy, keď bola Angie diagnostikovaná rakovina prsníka a podstúpila dvojitú mastektómiu, pričom chirurgický zákrok bol pomerne úspešný, a poľahčujúcou okolnosťou bolo, že rakovina bola objavená pomerne skoro. Úplne sa zotavila a v dôsledku tohto zdesenia je odvtedy súčasťou nadácie Make-A-Wish Foundation.

Smrť Troya Gentryho

8. septembra 2017 zasiahla Angie tragédia, keď dostala správu o Troyovom zániku; preletel nad Medfordom vo helikoptére, keď sa špirálovito dostala do zeme a Troy zomrel na mieste činu.

O šesť dní neskôr sa na Troyovu počesť konala verejná spomienková slávnosť v Grand Ole Opry v Nashville. Po smrti manžela založila Angie nadáciu Troy Gentry a svoj život zasvätila pomoci druhým, pričom sa zameriava predovšetkým na zlepšovanie života detí.

Angie Gentry Čistá hodnota

Angie sa stala populárnou kvôli úspechu svojho manžela a po jeho smrti zdedila všetky práva na jeho hudbu a licenčné poplatky, čo do značnej miery zvýšilo jej bohatstvo. Viete teda, ako bohatá je Angie Gentry v polovici roka 2019?

Podľa autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že čistá hodnota Angie je minimálne 1,7 milióna dolárov - čo je celkom pôsobivé, súhlasíte?

Manžel Angie Gentryovej, Troy Gentry

Teraz, keď sme zdieľali všetko, čo je potrebné vedieť o Angie, podeľme sa o niekoľko informácií o jej slávnom manželovi, Troy Gentry . Troy Gentry sa narodil 5. apríla 1967 v Lexingtone, Kentucky, USA, ako syn Lloyda Gentryho a jeho manželky Patricie; mal brata Keitha a sestru Janu. Vyštudoval Lexington Community College a neskôr navštevoval University of Kentucky.

Jeho muzikál kariéra začalo v 90. rokoch, keď spolu so svojim priateľom a hudobným kolegom Geraldom Edwardom Montgomerym založili skupinu Early Tymz. Táto skupina sa však rozpadla a po niekoľkých častiach s inými hudobníkmi sa Montgomery a Gentry usadili ako country-rockové duo s názvom Montgomery Gentry.

Postavte sa na výslnie a čistú hodnotu

Prvý štúdiový album tejto dvojice vyšiel v roku 1999 s názvom Tattoos & Scars, ktorý sa v americkom rebríčku country umiestnil na 10. mieste a v USA dosiahol platinové postavenie, čo oboch povzbudilo pokračovať v tvorbe hudby.

Troy Gentry. Je preč, ale nezabudnuteľný. #troygentry pic.twitter.com/qaFb0owo1S

- CountryThunderFL (@RunawayCountry) 8. september 2017

V priebehu 2000 -tych rokov zaznamenali úspech s albumami My Town (2002), ktoré sa v americkom rebríčku country umiestnili na 3. mieste a získali tiež platinové postavenie, a potom You Do Your Thing (2004), ktoré sa stali ich najlepšie hodnoteným albumom. dosiahol číslo 2 v grafe krajín USA. Medzi ďalšie albumy patria okrem iného Back When I Knew It All (2008) a Folks Like Us (2015). Ich najnovší album je Here’s To You (2018), ktorý vyšiel po smrti Troya Gentryho. Troy sa v roku 2000 stal country rockovou hviezdou a až do svojej smrti sa tešil úspechu, čo v skutočnosti zvýšilo jeho bohatstvo.

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aký bohatý bol Troy Gentry v čase svojej smrti? Podľa autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že Gentryho čisté bohatstvo bolo minimálne 1,2 milióna dolárov, akumulované z jeho hudobnej kariéry trvajúcej takmer dve desaťročia.

Osobný život

Predtým, ako sa oženil s Angie, bol Troy už rozvedený; jeho ex-manželka sa volá Kia a obaja majú spolu dcéru menom Taylor. Troy bohužiaľ nikdy nezdieľal, keď sa s Kiou vzali alebo rozviedli. Jediným známym faktom je, že krátko po rozvode sa stretol s Angie, s ktorou žil až do predčasnej smrti.