> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Jednoduchý, ale elegantný šalát, ktorý je dostatočne ľahký na to, aby sa dal vychutnať ako rýchly obed, alebo dostatočne extravagantný na to, aby sa dostal na váš sviatočný stôl. Každé sústo, ktoré si dáte, vám dá arómu z granátových jabĺk.'Jednoduchý, ale elegantný šalát, ktorý je dostatočne ľahký na to, aby sa dal vychutnať ako rýchly obed, alebo dostatočne extravagantný na to, aby sa dostal na váš sviatočný stôl. Každé sústo, ktoré si dáte, vám dá arómu z granátových jabĺk.

Nebaví ma jesť granátové jablko, sú tu v sezóne od októbra do februára tu v štátoch, takže sa snažím vychutnať si čerstvé ovocie pri každej príležitosti, ktorú dostanem. Počas návštevy POM Wonderful’s nedávno prebehla prehliadka zberu úrody vo Fresne, pistáciové stromy rástli vedľa stromov granátového jablka a ja som ich chcel do tohto šalátu začleniť, aby som doplnil sladkú, koláčovú chuť granátových jabĺk, krémovú štruktúru nivy a tiež korenistú chuť rukoly.

Moje najnovšie videá

Kolumbijský hovädzí steak × Kolumbijský Carne Steak Kolumbijský Carne Steak Bezlepkový' Menej ako 30 minút' 5 PP 6 SP 6 SP 6 SP Recepty Šalát Strany Recepty na Deň vďakyvzdania zverejnené 27.10.2010 od Gina dvadsať Pripomienky / Zanechať komentár '