> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Škrupinky z detských cestovín so špargľou a omáčkou z marinary sú rýchle a ľahké 4-zložkové cestovinové jedlo, ideálne na jar. Hotové za menej ako 15 minút a za menej ako desať dolárov.Škrupinky z detských cestovín so špargľou a omáčkou z marinary sú rýchle a ľahké 4-zložkové cestovinové jedlo, ideálne na jar. Hotové za menej ako 15 minút a za menej ako desať dolárov.'
Cestoviny so špargľou a marinárskou omáčkou

Ľahké vegetariánske jedlo na cestoviny, ktoré si celá rodina pochutná na špajzových sponkách, ako sú cestoviny a marinara. Môžete použiť akýkoľvek malý tvar cestovín, ktorý chcete, alebo zameniť cestoviny za farro.

majú mole šťastie

Inštrukcie

  • Varte asi 4 palce vody vo veľkom hrnci, keď varíte, pridajte špargľu a povarte ju asi 2 až 3 minúty, alebo kým nebude jemná.
  • Scedíme a nakrájame na malé kúsky.
  • Medzitým priveďte veľký hrniec so slanou vodou do varu (môžete tiež použiť ten istý hrniec zo špargle, aby ste neznečistili príliš veľa riadu). Varte cestoviny podľa pokynov na obale pre al dente.
  • Keď sa cestoviny varia, v strednom kastróle zohrejte 1-1 / 2 šálky marinárskej omáčky.
  • Scedte cestoviny a REZERVUJTE si šálku vody z cestovín.
  • Vráťte cestoviny späť do hrnca a vložte ich s marinarou, špargľou, strúhaným syrom, soľou a korením a 1/4 šálky vody na cestoviny alebo podľa potreby na uvoľnenie omáčky.
  • Rozdeľte medzi štyri misky a na vrchole vložte nové korenie a podľa potreby viac strúhaného syra.

Výživa

Podávanie:11/4 šálky,Kalórie:283kcal,Sacharidy:52g,Bielkoviny:jedenásťg,Tuk:3.5g,Vláknina:4g Modré inteligentné body:9 Zelené inteligentné body:9 Fialové inteligentné body:9 Body +:7 Kľúčové slová:15 minútové špargle na cestoviny, cestoviny z 5 ingrediencií, cestoviny so špargľou marinara, vegetariánske jedlá Bezlepkový' Vhodné pre deti' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 5 prísad alebo menej 7 PP 9 SP 9 SP 9 SP Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Talianske inšpirované recepty Pôstne priateľské recepty Recepty na cestoviny Recepty Jar zverejnené 18. marca 2020 od Gina 81 Pripomienky / Zanechať komentár '