> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Kuracie stehná zabalené do slaniny sú najjednoduchším predjedlom z dvoch ingrediencií a sú také dobré!Kuracie stehná zabalené do slaniny sú najjednoduchším predjedlom z dvoch ingrediencií a sú také dobré!'
Slaninou zabalené kuracie uhryznutie

Kuracie a slanina je najlepšia kombinácia, niektoré obľúbené na mojom blogu sú toto Ľahká slanina, kuracie mäso a fazuľa recept, a toto Rozmarínové kuracie a slaninový šalát ! Či už potrebujete predjedlo na sviatky alebo na sledovanie hry, nikdy nesklamete! Slaná a údená kombinácia kuracieho mäsa je dokonalá, ak je kombinovaná so sladkým dipom, ako je sladká červená chilli omáčka alebo kačica, ale je to úplne voliteľné!

Inštrukcie

  • Predhrejte rúru na 375 ° F.
  • Omotajte kúsok slaniny okolo každého kúska kuracieho mäsa zaisteného špáradlom a vložte na plech (na ľahké čistenie použite fóliu).
  • Pečieme na dolnom rošte otočením do polovice, asi 12 minút z každej strany, alebo kým nie je dôkladne uvarené a zhnednuté.
  • Blotujte na papierovej utierke a hneď podávajte.

Výživa

Podávanie:3kuracie sústa,Kalórie:98kcal,Bielkoviny:16g,Tuk:3.5g,Nasýtený tuk:jedeng,Cholesterol:44mg,Sodík:130,5mg Modré inteligentné body:jeden Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:jeden Body +:dva Kľúčové slová:recept na kuracie slaniny, kuracie slaniny zabalené do slaniny, predjedlo z kuracieho mäsa, ľahké predjedlá, predjedlá vhodné pre deti Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' Menej ako 30 minút' 1 SP 1 SP 2 PP 2 SP 3 SP 5 prísad alebo menej Predjedlá Kuracie recepty Recepty bez vajec Recepty Super Bowl recepty Menej ako 10 dolárov zverejnené 16. januára 2012 od Gina 95 Pripomienky / Zanechať komentár '