> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tieto kýčovité pečené sladké zemiakové šupky sú naplnené praženou čiernou fazuľou, salsou a syrom čedar. Tento ľahký recept na sladké zemiaky potrebuje len pár prísad, ale chutí TAK dobrý!Tieto sladké pečené sladké zemiakové šupky sú plnené čiernymi fazuľami bez tuku, salsou a syrom čedar. Len pár ingrediencií, ale chutia TAK dobré!' Pečené sladké zemiakové šupky

Pečené sladké zemiakové šupky sú zdravou alternatívou k zemiakovým šupkám, perfektným predjedlom, či už sledujete misku Super alebo sa stretávate s priateľmi. Tak rýchlo a ľahko sa vyrába, niekoľko ďalších mojich obľúbených pečený sladký zemiak recepty sú Plnené sladké zemiaky v talianskom štýle , Sloppy Joe Pečené sladké zemiaky, a Sladké zemiaky plnené v mexickom štýle.

Inštrukcie

  • Predhrejte rúru na 400 stupňov F. Nastavte rošt do stredu rúry.
  • Celé sladké zemiaky položte na plech pokrytý fóliou alebo pergamenom, každý niekoľkokrát popichajte vidličkou. Pečieme až do vidličkovej jemnosti, 40-45 minút.
  • Nechajte 10 minút vychladnúť. Rúru prepnite z pečenia na grilovanie.
  • Medzitým v malej miske kombinujte čierne fazule s taco korením.
  • Batáty rozkrojte na polovicu a opatrne vydlabte dužinou kovovou lyžičkou a nechajte asi ¼ palca dužiny neporušenej. *
  • Na plech položte zemiaky šupkou hore dozadu, postriekajte olivovým olejom, dochuťte štipkou soli a korenia a grilujte 2 až 3 minúty.
  • Vyberte kožu z rúry, obráťte ju a naplňte každú čiernou fazuľou, 1 polievkovou lyžicou salsy a 1 polievkovou lyžičkou syra, potom vráťte späť do rúry a opekajte ďalšie 2 minúty.
  • Navrch dajte každú kožu pórmi a koriandrom a ihneď jedzte.

Poznámky

* Hmotnosť každej šupky po naberaní zemiakov je asi 1 1/2 unce.

Výživa

Podávanie:dvanaložené kože,Kalórie:150,5kcal,Sacharidy:25g,Bielkoviny:8g,Tuk:6g,Nasýtený tuk:jedeng,Cholesterol:6mg,Sodík:445mg,Vláknina:5g,Cukor:6g Modré inteligentné body:4 Zelené inteligentné body:5 Fialové inteligentné body:dva Body +:6 Kľúčové slová:Pečené sladké zemiaky, pečené zemiaky, zdravé zemiakové šupky, ako pripraviť zemiakové šupky, predjedlo zo super misy, recepty na sladké zemiaky, vegetariánske sladké zemiakové šupky, váhy na sladké, zemiakové šupky Bezlepkový' Vegetariánske jedlá' 2 SP 4 SP 5 SP 6 PP Predjedlá Jeseň Recepty zŕn a strukovín Párty aplikácie Recepty Super Bowl recepty Zimné zverejnené 4. februára 2016 od Gina 32 Pripomienky / Zanechať komentár '