> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Dušené kuracie stehná s hubami a pórom sú dokonalým pohodlným jedlom v chladnom počasí.Dušené kuracie stehná s hubami a pórom sú dokonalým pohodlným jedlom v chladnom počasí.' Dušené kuracie stehná s hubami a pórom

Nič nerobí chladnú zimnú noc znesiteľnejšou ako teplé a výdatné jedlo pripravené v rúre. Niektoré jedlá, ktoré rád pripravujem v zime, sú Dušená hruď so zemiakmi a zeleninou , Kuracie kuracie dusené kuracie repy a pór a Pečené kuracie enchilady .

Inštrukcie

  • Pór dobre opláchnite a vrstvy oddeľte, aby ste sa uistili, že nie sú znečistené. Nakrájajte na polmesiace hrubé 1/4 palca.
  • Rúru predhrejte na 375 stupňov.
  • Zmiešajte dohromady 1 1/4 čajovej lyžičky soli, 1/4 čajovej lyžičky korenia a papriky a kuracie mäso zo všetkých strán okoreňte.
  • Zahrejte veľkú holandskú rúru alebo panvicu na pečenie na vysoký oheň. Raz horúci spritz s olivovým olejom a kuracie mäso opečte v dávkach zo všetkých strán, asi 5 minút z každej strany, podľa potreby upravte teplotu.
  • Odstavíme a opakujeme so zvyšným kuracím mäsom. Odložiť.
  • Stíšime oheň na stredne nízky a pridáme maslo. Keď maslo začne peniť, pridáme pór a za stáleho miešania povaríme asi 6 až 8 minút, kým nezmäknú. Pridajte huby, 1/4 čajovej lyžičky soli, premiešajte a zakryté ich povarte 5 minút a miešajte, kým neuvoľnia šťavu.
  • Prisypeme ich múku, vmiešame kurací vývar a sherry a dusíme 2 až 3 minúty.
  • Vráťte kurča do holandskej rúry a po lyžiciach ich po lyžičkách nakrájajte na šampiňóny a šampiňóny. Varte v rúre zakryté 40 až 50 minút, kým nebude uvarené a jemné.

Výživa

Podávanie:dvastehná,Kalórie:445kcal,Sacharidy:13g,Bielkoviny:59,5g,Tuk:pätnásťg,Nasýtený tuk:5g,Cholesterol:276,5mg,Sodík:852mg,Vláknina:dvag,Cukor:4g Modré inteligentné body:8 Zelené inteligentné body:8 Fialové inteligentné body:8 Body +:jedenásť Kľúčové slová:Dušené kurča, dusené kuracie stehná s hubami, dušené kuracie stehná s hubami a pórom, kuracie stehná s hubami a bielym vínom Bezlepkový' Vhodné pre deti' 11 PP 8 SP 8 SP 8 SP Recepty z kuracích pŕs Kuracie recepty Recepty na večeru Jeseň Jeden hrniec recepty Recepty Zimné zverejnené 4. decembra 2018 od Gina 222 Pripomienky / Zanechať komentár '