> Prejdite na recept Ulož toUložené! Tieto dekadentné palacinky z čokoládového brownies sú bez viny, s nízkym obsahom tuku a vegánske, s iba 170 kalóriami pre celý recept. Dá sa vyrobiť aj bez lepku!

Tieto dekadentné palacinky z čokoládového brownies sú bez viny, s nízkym obsahom tuku a vegánske, s iba 170 kalóriami pre celý recept. Dá sa vyrobiť aj bez lepku!' Palacinky s cestom Brownie

Som veľmi šťastná, že mám Katie Čokoládovo zakrytá Katie ako môj prvý príspevok od hosťa tu na Foodblog. Jej recepty sa skvele hodia pre Foodblog, pretože sú zdravé a s nízkym obsahom tuku, ale na stôl prinesú aj niečo iné ... všetky jej recepty sú vegánske! Či už ste vegán alebo nie, zaručujem vám, že pri fotografiách na jej blogu budete hodiny slintať! Prosím Vítajte Čokoládovo zakrytá Katie do Foodblog.Ahoj čokoládové lupienky!

Som Katie z blogu: Čokoládovo zakrytá Katie , a je mi cťou byť hosťom v blogu Giny. Milujem Ginu, pretože ukazuje, že zdravšie jedlo môže neskutočne chutiť, keď je pripravené správnym spôsobom. Snažím sa to ukázať aj na svojom vlastnom blogu.

Moje najnovšie videá

Okamžitý hrniec pečený Ziti × Okamžitý hrniec pečený Ziti Okamžitý hrniec pečený Ziti Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 4 PP Raňajky a neskoré raňajky Čisté stravovanie Dezert Recepty bez vajec Hosťujúci príspevok Recepty Valentínske recepty Vegánske recepty zverejnené 27. decembra 2011 od Gina 122 Pripomienky / Zanechať komentár '