Kto je Carl Thomas Dean?

Carl Thomas Dean sa narodil 20. júla 1942 v Nashville v štáte Tennessee v USA a je podnikateľom na dôchodku, ale pravdepodobne je najlepšie známy tým, že je manželom populárnej speváčky Dolly Parton. Jeho manželka je známa svojou prácou v country hudbe a počas svojej kariéry tiež prispieva k širokému spektru disciplín.

Všetko najlepšie k narodeninám Carl Thomas Dean.

pridané Jaron Lintner na V sobotu 20. júla 2019

Bohatstvo Carla Thomasa Deana

Ako bohatý je Carl Thomas Dean? V polovici roku 2019 autoritatívne zdroje odhadujú, že je relatívne bohatý sám na seba, určite v miliónoch dolárov, ale on a Dolly Parton radšej zdieľajú čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 500 miliónov dolárov. Dvojica si užíva svoje veľké hniezdo vajíčka aj v jeho dôchodku.

Raný život, vzdelávanie a kariéra

O živote Carla Thomasa je veľmi málo informácií, pretože je jednou z najsúkromnejších osôb spojených manželstvom s renomovaným spevákom. Neexistujú žiadne podrobnosti, najmä o jeho živote predtým, ako sa stretol s Dolly, a nie sú k dispozícii žiadne informácie o jeho detstve, vzdelaní a rodine. V čase, keď sa stretol s Partonom, už získaval úspech ako podnikateľ. Podľa rozhovorov, ktoré urobila jeho manželka, v Nashville podnikal s asfaltovou dlažbou a robil to väčšinu svojho profesionálneho života.

Asfalt je polotuhá forma ropy, ktorá sa často používa na stavbu ciest ako spojivo alebo lepidlo, ktoré pomáha vytvárať asfaltový betón. Aj po ich vzťahu a manželstve sa vyhýba publicite a len veľmi zriedka sprevádza svoju manželku na udalostiach. Videl iba raz predvádzať svoju manželku, pretože je očividne v jej mene nervózny, ale aj napriek tomu je ich vzťah veľmi silný, pretože v zákulisí mu poskytuje veľkú podporu a je údajne celkom romantický, čo nemusí byť. vidieť verejne.

Manželka - Dolly Parton

Dolly začala svoju kariéru ako skladateľka, pracovala hlavne v pozadí pre iných umelcov; je tiež multiinštrumentalistkou a hudobnou producentkou. Vďaka nej mnoho umelcov svojej doby dosiahlo úspech vo svojej kariére, ako napríklad Bill Phillips, Skeeter Davis a Kitty Wells. S povzbudením ostatných podpísala zmluvu s nahrávacou spoločnosťou ako nahrávací umelec, čo viedlo k jej debutovému albumu v roku 1967 s názvom Hello, I'm Dolly. V priebehu desaťročia dosahovala stabilný úspech ako sólový umelec a vo dvojici po boku Portera Wagonera.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy som hovoril, nikdy nenechávajte kamienok na kameni. Som si celkom istý, že som tomu zostal verný, najmä pokiaľ ide o módu?

Príspevok zdieľaný používateľom Dolly Parton (@dollyparton) 19. júla 2019 o 15:58 PDT

V sedemdesiatych až deväťdesiatych rokoch boli jej albumy a piesne dobre hodnotené, aj keď sa v deväťdesiatych rokoch minulého storočia začali hýbať nižšie. V roku 1999 ju uviedli do siene slávy country hudby, ktorá zložila viac ako 3 000 piesní vrátane skladieb Jolene, I Will Always Love You a 9 až 5. Skúsila si aj hereckú kariéru, účinkovala vo filmoch ako napr. Najlepšia malá kurva v Texase za ktorú si vyslúžila nomináciu na Zlatý glóbus. Medzi ďalšie herecké projekty, na ktorých v tomto období pracovala, patria Straight Talk, Steel Magnolias, 9 to 5, Joyful Noise a Rhinestone.

Dollyin úspech a nedávne snahy

Parton je jedným z prvých ľudí, ktorí získali aspoň jednu nomináciu na Oscara, Cenu Grammy, Cenu Emmy a Cenu Tonyho. Má 25 zlatých, platinových a viacplatinových piesní certifikovaných podľa RIAA (25 Recording Industry Association of America)-25 skladieb, do ktorých sa zapojila, sa dostalo na prvé miesto hitparády country hudby Billboard, čo je rekord, ktorý zdieľa po boku Reba McEntire. Má na konte tiež 41 najlepších 10 country albumov v kariére, čo je rekord. Získala deväť cien Grammy, 10 cien Country Music Association, sedem cien Academy of Country Music Awards a tri americké hudobné ceny. Cenu Entertainer of the Year udeľovanú Country Music Association získala iba Dolly a ďalších šesť umelkýň.

Keď vám niekto ukáže svoje pravé farby, verte mu ❤️ pic.twitter.com/zHztAnVHPe

- Dolly Parton (@DollyParton) 10. september 2019

V roku 2000 zažila jej kariéra oživenie, pretože dosiahla komerčný úspech vydaním albumov prostredníctvom rôznych nezávislých vydavateľstiev. Dokonca založila vlastnú značku s názvom Dolly Records, ktorá znamenala jej vpád do sveta podnikania. V roku 2016 bola ocenená Cena Willieho Nelsona za celoživotné zásluhy . Teraz tiež často spolupracuje so svojou krstnou dcérou Miley Cyrus. Pokračuje vo svojom hereckom a produkčnom úsilí. Okrem toho robí aj veľa filantropických prác a získava peniaze pre obete kalamít.

Osobný život

O jeho osobnom živote je známe, že Dean sa stretla s Dolly Parton, keď mala 18 rokov potom, čo produkovala svoj prvý singel pre malú nahrávaciu spoločnosť v Louisiane. Títo dvaja sa stretli v práčovni, kde pracovala na čiastočný úväzok, aby pomohla vyžiť. Išiel okolo s bielym pikapom Chevy a zastavil sa, aby jej povedal o tom, ako by sa kvôli jej mierne odhaľujúcemu oblečeniu mohla popáliť od slnka. Podľa jej slov bola vtedy prvým mužom, ktorého stretla a pozrela sa jej priamo do očí, a tak na neho zapôsobila jeho autentickosť a autentickosť. Títo dvaja začali vzťah a po dvoch rokoch sa vzali v roku 1966 na súkromnom obrade v Ringgolde v štáte Georgia. '

Carl Thomas DeanDolly Parton prijala priezvisko svojho manžela, ale používa ho len zriedka, pričom Dean to má uvedené iba v pase, hoci ho niekedy používa pri podpise zmlúv. Napriek súkromiu je veľmi romantický, často robí spontánne veci, aby ju prekvapil, dokonca aj píše básne. Títo dvaja oslávili päťdesiatkuthvýročie svadby v roku 2016, obnovenie ich sľubov. Títo dvaja vychovali veľa Partonových mladších súrodencov a sú si tiež veľmi blízki s jej neterami a synovcami.