> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Odľahčil som toto populárne francúzske kuracie jedlo známe ako Kuracie mäso v octe , ktorý je vyrobený z kuracích stehien a šalotky varených v octe s červeným vínom a bielom víne.Osvetlil som toto populárne francúzske kuracie jedlo známe ako Poulet Au Vinaigre, ktoré sa vyrába z kuracích stehien a šalotky varených v octe z červeného vína a na bielom víne.'
Kuracie mäso v octe

Ocot z červeného vína mu dodáva intenzívnu, štipľavú chuť, ktorá pri varení zjemní. Šalotka je obdobou cibule a v mojom dome je vždy základom spolu s cibuľou a cesnakom. Môžu transformovať akékoľvek bežné jedlo a urobiť ho mimoriadnym. Ľahkosť tohto jedla je dokonalým riešením pre rušnú nočnú večeru.

Inštrukcie

  • Kuracie mäso dochutíme soľou a korením.
  • V strednom hrnci zmiešajte ocot, med, 3/4 šálky kuracieho vývaru a paradajkovú pastu. Varte asi 5 minút, kým sa nezredukuje asi na 3/4 šálky. Stiahneme z ohňa.
  • Na veľkej panvici rozpustíme na stredne malom ohni maslo a pridáme kuracie mäso. Varíme z oboch strán, do hneda, asi 6 - 8 minút. Vyberte kuracie mäso a odložte nabok. Pridajte na panvicu šalotku a cesnak a povarte ich na mäkku do mäkka, asi 5 minút. Kuracie mäso zalejeme omáčkou, pridáme víno, zvyšný vývar soľ a korenie. Prikryjeme a dusíme asi 20 minút, kým nezmäknú.
  • Kuracie mäso vyberte, pridajte kyslú smotanu a vmiešajte do omáčky (ak omáčka vyschne, prilejte ďalší vývar). Varte niekoľko minút a potom kuracie mäso vráťte späť na panvicu. Navrch dajte čerstvú petržlenovú vňať.

Výživa

Podávanie:dvastehná so šalotkovou omáčkou,Kalórie:353,5kcal,Sacharidy:jedenásťg,Bielkoviny:46g,Tuk:11.5g,Nasýtený tuk:3.5g,Cholesterol:219,5mg,Sodík:398mg,Vláknina:0,5g,Cukor:6.5g Modré inteligentné body:8 Zelené inteligentné body:8 Fialové inteligentné body:8 Body +:8 Kľúčové slová:Kuracie stehná s octom z červeného vína, kuracie stehná so šalotkou, francúzsky recept na kuracie mäso, poulet au vinaigre Mrazené jedlá' Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' 8 PP 8 SP 8 SP 8 SP Recepty z kuracích pŕs Kuracie recepty Jeseň Recepty Menej ako 10 dolárov Zimné zverejnené 23. januára 2019 od Gina 359 Pripomienky / Zanechať komentár '