> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Jedná sa o zdravé koláče Chocolate Mummy s vanilkovou polevou, neboli by také roztomilé, aby ste ich priniesli na halloweensku párty!To sú zdravé košíčky Chocolate Mummy s vanilkovou polevou, však' Čokoládové košíčky s múmiou

Niekoľko skvelých strašidelných doplnkov k týmto nízkotučným múmiovým košíčkom Spooky Spider Cupcakes , Guľôčky na tortu múmie a Meringue Ghost Cookies alebo mulčovače na koláče.

Inštrukcie

  • Začnite mojím základným Super vlhké čokoládové košíčky s nízkym obsahom tuku recept, bez čokoládovej polevy.
  • Keď sú uvarené a vychladnuté, môžete ich ozdobiť polevou.
  • Na polevu: zmiešajte cukrársky cukor, roztopené ľahké maslo, vanilku a toľko vody, aby ste dosiahli konzistenciu polevy, počínajúc 1 polievkovou lyžičkou a podľa potreby pridajte ďalšie.
  • Vložte polevu do potrubného vaku, odrežte špičku a vylejte fajku na košíčky. (nie je potrebný žiadny luxusný tip, pokiaľ ho samozrejme nechcete použiť!)
  • Zatiaľ čo je poleva stále vlhká, stlačte na každý košíček 2 m & m (písmenom smerom nadol) rovnakej farby, aby sa vytvorili oči.

Poznámky

* Poznámka: Niektoré „ľahké“ maslá majú pridané žlté sfarbenie, ktoré ovplyvní farbu polevy, dobrá voľba je Land O Lakes Light. Tmavá vanilka tiež ovplyvní farbu, použite číru farbu, aby zostala biela.

Výživa

Podávanie:jedencupcake,Kalórie:165kcal,Sacharidy:32g,Bielkoviny:jedeng,Tuk:3.7g,Nasýtený tuk:0,5g,Cholesterol:0,1mg,Sodík:301mg,Vláknina:1.5g,Cukor:23.5g Modré inteligentné body:4 Body +:4 Kľúčové slová:Čokoládové múmie cupcakes, ľahké halloweenske dezerty, halloween cupcakes, zdravé halloweenske dezerty, nízkotučné cupcakes Vhodné pre deti' 4 PP 4 SP Pečené chleby a koláče Dezert Jeseň Halloween Recepty Menej ako 10 dolárov zverejnené 17. októbra 2011 od Gina 75 Pripomienky / Zanechať komentár '