Kto je Colt Prattes?

Colt Prattes sa narodil 28. augusta 1986 v Spojených štátoch amerických a je hercom a tanečníkom. Známy je predovšetkým z dôvodu získania popularity, keď bol obsadený ako postava Johnnyho Castle v remaku televízneho filmu z 80. rokov minulého storočia s názvom Hriešny tanec.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Už je to dobré. . . . . . #buckmason #tričko #obľúbená košeľa #všetky úsmevy #úsmev #šťastie #šťastie #vďačné #slniečko #fitnes #svaly #instafit #zuby #biceps #najlepší deň #fúzy #fúzy #nádhera

Príspevok zdieľaný používateľom Colt Prattes (@coltprattes) 13. mája 2019 o 10:42 PDT

Čistá hodnota Colt Prattes

Ako bohatý je Colt Prattes? V polovici roku 2019 zdroje odhadujú čistú hodnotu viac ako 1 milión dolárov, ktorá bola získaná úspechom v jeho rôznych snahách. Okrem herectva získal trocha slávy aj vďaka tanečnej práci a ako pokračuje vo svojej kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jeho bohatstvo.

Raný život a vzdelávanie

O Coltovom živote pred jeho slávou ako tanečníka a herca je známe veľmi málo. Neprezradil veľa podrobností o svojej rodine a detstve, ale je známe, že vyrastal v Gruzínsku po boku brata. Obaja jeho rodičia pracovali ako policajti, ale nevykonával rovnakú kariéru, namiesto toho sa rozhodol pre kariéra v scénickom umení. '

Colt PrattesPo maturite na strednej škole sa zapísal na University of Cincinnati (UC). Je to verejná výskumná univerzita založená v roku 1819 a je najstaršou inštitúciou vyššieho vzdelávania v Ohiu. Má ročný zápis viac ako 44 000 študentov, čo z neho robí druhý najväčší štát v štáte a je členom univerzitného systému v Ohiu. Zoznam rebríčkov US News & World Report 2019, UC, bol 189thnajlepšia univerzita a 147thnárodná univerzita, pričom je 75thnajlepšia univerzita v USA. Majú 14 vysokých škôl a škôl, vrátane McMicken College of Arts and Sciences, College of Design, Architecture, Art, and Planning a College of Nursing.

Hriešny tanec

Po ukončení štúdia sa Prattes začal pokúšať vstúpiť do zábavného priemyslu ako spevák, ale nevyšlo to, a tak prešiel na tanec a neskôr sa zameral na baletné predstavenia. Bol hlavne mimo pozornosti, kým nebol obsadený do remaku ABC Hriešny tanec , v ktorom stvárnil Johnny Castle vo filme Patricka Swayzeho. Televízny film bol uvedený v roku 2017 a režíroval ho Wayne Blair a hrá ho po boku Abigail Breslin, Debra Messing, Bruce Greenwood, Nicole Scherzinger a Sarah Hyland.

Film videlo 6,61 milióna divákov a dosiahol hodnotenie 1,4 Nielsen v demografickom veku 18 až 49 rokov. Film však získal väčšinou negatívne recenzie, pričom väčšina pozitívnych komentárov sa týka iba Scherzingerovej cesty, pretože vo filme predviedla skvelý výkon. Natáčanie sa robilo väčšinou v Severnej Karolíne, pričom ľudia žijúci v Hendersonville slúžili ako väčšina komparzistov, členov posádky a tanečníkov. Filmový koncept bol už predstavený v roku 2011, ale bol odložený, než sa ABC rozhodla vytvoriť remake.

Nedávne projekty

Okrem hereckého úsilia sa Colt venoval aj mnohým tanečným projektom, ktoré mu priniesli aj televízne predstavenie. Tancoval na udeľovaní cien MTV Video Music Awards, čo je výročná prehliadka cien, pôvodne navrhnutá ako alternatíva k kategórii video cien Grammy, ale neskôr sa stala veľmi populárnou medzi tínedžermi a ich dvadsiatnikmi. Pracoval aj na divadelných produkciách vrátane roly v Rock of Ages, muzikáli postavenom na klasických rockových piesňach z 80. rokov, prevzatých z populárnych glamrockových kapiel počas desaťročia. Niektoré zahŕňajú tie od Bon Jovi, Poisona a Twisted Sister.

ZOMBIELAND 2: DOUBLE TAP Oficiálny trailer #1 [HD] Jesse Eisenberg, Woody… https://t.co/HxRLHd5wWs cez @YouTube ZÍSKAJTE BABY !!!

- Colt Prattes (@ColtPrattes) 25. júla 2019

Účinkujúci v inscenácii často prelamujú štvrtú stenu, obracajú sa na divákov a zdanlivo zabúdajú, že sú hercami v predstavení. Je 29thnajdlhšia šou v histórii Broadwaya a priniesla rôzne replikácie po celom svete. Účinkoval aj v hudobnom videu Try by Pink a objavil sa v televíznom seriáli s názvom Takto blízko je dramatický komediálny seriál v hlavnej úlohe so Shoshannah Sternovou, ktorá sériu tiež vytvorila. Vysielalo sa prostredníctvom Sundance Now a druhá sezóna sa má začať niekedy koncom roka 2019.

Osobný život a sociálne médiá

O jeho osobnom živote je známe, že Prattes sa oženil s Angelinou Mullinsovou v roku 2013 po dvojročnom angažmáne. Jeho manželka je tiež herečka, vystupovala na Broadwayi a je tiež obchodnou modelkou; medzi jej projekty patrí televízna šou Smash a revue West Side Story na Broadwayi. Od začiatku ich vzťahu neboli žiadne negatívne klebety, väčšinu podrobností o svojom spoločnom živote držali mimo verejnosti.

https://www.facebook.com/ColtPrattesOfficial/photos/a.223426811756211/500550014043888/?type=3&theater

Colt miluje zvieratá a vlastní dvoch domácich psov, ktorých považuje za rodinných príslušníkov.

Podobne ako mnoho ďalších hercov je veľmi aktívny online prostredníctvom účtu na webovej stránke sociálnych médií Instagram, na ktorej má takmer 60 000 sledovateľov. Uverejňuje hlavne osobné fotografie a často predvádza výsledky svojho častého tréningu na vzpieranie - sponzoruje ho Move Fast Lift Heavy. Jeho manželka sa na jeho účte občas objaví aj prostredníctvom niektorých fotografií. Spravuje svoj vlastný účet YouTube, ktorý si založil v júni 2019, a zameriava sa na neho, aby robil recenzie na jedlo, najmä na tvarohové koláče.