Kto je Corie Rayvon?

Corie Rayvon sa narodila 2ndJúla 1996, v Houstone, Texas, USA, Havajského, Afrického a Kaukazského pôvodu, je 22-ročná modelka a hviezda YouTube. Má niekoľko kanálov YouTube, z ktorých jeden je jej vlastný Corie Rayvon, na ktorý pravidelne uverejňuje žartové, reakčné a skrášľovacie videá. Druhým je kanál spolupráce, ktorý má so svojou priateľkou Jilly Anais, na ktorom uverejňujú informácie o najnovších trendoch v oblasti krásy, výzvach a reakciách. Vlastní tiež kanál spolupráce so svojim bývalým priateľom Khalilom s názvom KINGKHALIL, na ktorom uverejňujú žartové videá.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

zaslané z: @theboutique?

Príspevok zdieľaný používateľom Corie Rayvon (@corierayvon) 12. júla 2019 o 13:26 PDT

Corie Rayvon Wiki Bio: Rodina a vzdelávanie

Pokiaľ ide o Corieho rodinu, takmer všetky pochádzajú z Texasu, okrem jej matky z Kalifornie. Na začiatku detstva jej rodina vymyslela vtipnú prezývku a nazývali ju Poopie alebo Poopie Doop. Vždy bola posadnutá líčením a na plesovú noc sa jej sestra nalíčila, čo úplne milovala. Jej detským snom bolo stať sa detskou lekárkou alebo veterinárkou, keď vyrastala, ale mala aj niekoľko vzorov, predovšetkým zo zábavného priemyslu, ako napríklad známe speváčky Rihanna, Zendaya a Beyonce či modelku Amber Rose. Corie absolvovala strednú školu v Pearlande o šesť mesiacov skôr ako ostatní, potom sa zapísala na zdravotnícku školu a v roku 2015 získala titul ošetrovateľky.

Začnite na YouTube

Corieho prvým kanálom na YouTube bola spolupráca s Jilly Anais - Jilly je nadchádzajúcou speváčkou a hviezdou sociálnych médií, ktorej sa každú chvíľu dostáva uznania. Corie a Jilly boli veľmi blízki priatelia a obaja zdieľali lásku k sociálnym médiám, najmä k službe YouTube. Takže 9thV januári 2016 sa rozhodli otvoriť kanál YouTube, ktorý nazvali Denníky najlepších priateľov, na ktorom budú natáčať a nahrávať obsah súvisiaci s krásou a módou. Okrem toho točili aj žartovné a vyzývavé videá.

Corie sa rozhodla spustiť svoj vlastný kanál YouTube o niekoľko mesiacov neskôr a pomenovala ho podľa seba; týždeň po otvorení zverejnila svoje prvé video s názvom My Curly Hair Tutorial a následne hlavný obsah na jej kanáli tvoria žarty, videá typu vlog, výzvy a reakčné videá.

Stúpajte na výslnie

Ako jej popularita na YouTube rástla, obsah Corieho kanála viac smeroval k tipom na krásu. Nedávno si tiež priala ešte viac rozšíriť svoj obsah, čo ju priviedlo k spolupráci. Jedna z jej najobľúbenejších spoluprác bola so svojim slávnym bývalým priateľom Khalilom Underwoodom, populárnym komikom, nahrávacím umelcom a senzáciou internetu. Dňa 18thV októbri 2017 vytvorili spoločný kanál s názvom Khalil a Corie, po ich rozchode však Khalil a Corie na určitý čas prestali uverejňovať nové videá, potom v roku 2018 pár oznámil, že sa zmierili a spoločne pracujú na nových projektoch. Jednou z nich je otvorenie herného kanála na YouTube. '

Corie RayvonSociálne médiá

Pokiaľ ide o jej sociálne médiá, Corie je hlavná kanál na YouTube má viac ako 560 000 predplatiteľov a jej videá od jej spustenia v roku 2016 získali viac ako 22 miliónov zhliadnutí. Okrem služby YouTube má Rayvon silný vplyv aj na sociálne siete Instagram a Twitter - jej oficiálny Účet Instagram a má takmer 750 000 sledovateľov Twitterový účet zhromaždilo takmer 100 000 sledovateľov. Navyše jej kolaborant kanál s Jilly Anais má asi 13 000 predplatiteľov. Rayvon je známa tým, že dychtivo komunikuje so svojimi fanúšikmi a uznáva skutočnosť, že im musí poďakovať za to, že sa presadili v zábavnom priemysle.

Osobný život

Keď už hovoríme o osobnom živote, Rayvon sa dostala do centra pozornosti, keď začala randiť so svojou internetovou celebritou Khalilom Underwoodom. Bohužiaľ, od jej rozchodu s Underwoodom neexistujú spoľahlivé informácie o tom, či bola s niekým romanticky alebo nie. Krátko po rozchode Corie aj Khalil priznali, že majú zmiešané pocity a ich vzťah je napätý, ale dokázali tento problém prekonať a zostať dobrými priateľmi. V súčasnosti žije v Los Angeles.

?? pic.twitter.com/RuG3eTiOIN

- Corie (@CorieRayvonn) 5. mája 2019

Čistá hodnota

Napriek tomu, že je jej niečo cez dvadsať, Rayvon sa dokázal stať úspešnou modelkou a tiež hviezdou internetu. Podľa dôveryhodných zdrojov sa jej čistý majetok v polovici roku 2019 odhaduje na približne 500 000 dolárov.

Vzhľad a fyzikálne vlastnosti

Pokiaľ ide o jej vzhľad, Corie je medzi svojimi fanúšikmi dobre známa svojou zakrivenou postavou. Je vysoká 1,65 m a váži 60 kg a jej dôležité štatistiky sú 38-25-37. Má dlhé kučeravé čierne vlasy a sivé oči. Jej veľkosť obuvi je 6.