> Prejdite na recept Preskočiť na video Ulož toUložené! Táto krémová karfiolová kaša s kapustou je moja low-carb verzia írskeho misky colcannon a musím povedať, že je sakra dobrá!

Colcannon je írska zemiaková kaša zmiešaná so zeleňou a niekedy aj s kapustou. Táto nízkosacharidová kaša používa namiesto zemiakov karfiol a pridala kel, ktorý musím povedať, že je sakramentsky dobrý!' Krémová kaša z karfiolu s kapustou (Low-Carb Colcannon)

Colcannon je írska zemiaková kaša, ktorá sa zvyčajne mieša so zeleninou a niekedy s kapustou. Táto krémová kaša z karfiolu s nízkym obsahom karbidu používa namiesto zemiakov karfiol a pridaný kel. Videl som aj toto jedlo so slaninou a najčastejšie poliate maslom.Krémová kaša z karfiolu s kalerábom' Krémová kaša z karfiolu s kalerábom' Bezlepkový' Low Carb' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 2 SP 2 SP 2 SP 3 PP Čisté stravovanie Recepty bez vajec Recepty Strany Svätý Patrik Recepty na Deň vďakyvzdania zverejnené 17.03.2016 od Gina 79 Pripomienky / Zanechať komentár '