> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Crock pot carne guisada je pomaly varené latinskoamerické hovädzie guláš s červenými zemiakmi a latinskými koreninami. Toto podávajte preliate čerstvým Čili paprička - je to nevyhnutnosť a skutočne rozjasní chute a zaokrúhli jedlo!Crock pot carne guisada je pomaly varené latinskoamerické hovädzie guláš s červenými zemiakmi a latinskými koreninami. Toto podávajte preliate čerstvým aji picante - to' Crock Pot Carne Guisada (latinské hovädzie mäso)

Rád prichádzam domov na skvelú večeru s pomalým sporákom. Niekoľko mojich obľúbených receptov na hrnce z hovädzieho mäsa je Steak na kocky s paprikou a olivami , Nasekané hovädzie mäso a kapusta a Quick Beef Chili .

Inštrukcie

  • Zahrejte veľkú panvicu s nepriľnavým povrchom na strednú teplotu.
  • Pridáme 1 čajovú lyžičku oleja, škorice a cesnak a dusíme asi 2 - 3 minúty, pridáme paradajky, koriander a štipku soli.
  • Varte ďalšie 2 minúty, potom vložte do pomalého hrnca.
  • Panvicu utrite, pridajte zvyšný olej a zvýšte teplotu na stredne vysokú.
  • Pridajte hovädzie mäso a opečte ich zo všetkých strán, asi 4 minúty.
  • Dochutíme soľou, podľa chuti a mäsom prisypeme múku, varíme často 1 minútu obracaním, potom pridáme do pomalého hrnca.
  • Pridajte pivo, vodu, kmín, adobo, achiot, bobkový list a 1/4 čajovej lyžičky kóšer soli.
  • Pridajte zemiaky a zakryte ich, povarte ich na miernom ohni 6 až 8 hodín alebo kým hovädzie mäso nie je jemné a zemiaky sa nerozvaria.

Výživa

Podávanie:1mizivý pohár,Kalórie:263kcal,Sacharidy:17g,Bielkoviny:32g,Tuk:7g,Nasýtený tuk:1.5g,Cholesterol:53mg,Sodík:276mg,Vláknina:dvag,Cukor:1g Modré inteligentné body:7 Zelené inteligentné body:7 Fialové inteligentné body:6 Body +:6 Kľúčové slová:hovädzí guláš z hovädzieho hrnca, hovädzí guláš z hovädzieho mäsa, Crock Pot Carne Guisada z latinského hovädzieho mäsa, pomalý hrniec z hovädzieho mäsa Bez mliečnych výrobkov' Vhodné pre deti' Recepty na pomalý sporák' 6 PP 6 SP 7 SP 9 SP Hovädzie recepty Crock Pot recepty Recepty na večeru Recepty bez vajec Latinské recepty Recepty Menej ako 10 dolárov zverejnené 4. marca 2014 od Gina 134 Pripomienky / Zanechať komentár '