> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Crock Pot Pasta Sauce with Sausage - Lazy pasta sauce would be a better name for this slow cooker recept, such a easy recept and only only 5 přísady!Crock Pot Pasta Sauce with Sausage - Lazy pasta sauce would be a better name for this slow cooker recept, such a easy recept and only only 5 přísady!' Crock Pot cestovinová omáčka s klobásou

V tých horúcich letných dňoch, keď nechcete vyhrievať kuchyňu a nemáte chuť grilovať, je použitie hrnca na riasy záchranou. Viac z mojich ľahko pripraviteľných cestovinových jedál v hrnci je Lovec kurčiat , Crock Pot talianske turecké fašírky a Pollo in Potacchio (dusené kuracie jedlo z paradajok) .

Najlepším tipom, ktorý vám môžem dať, je použitie najlepšej talianskej klobásy z kuracieho alebo morčacieho mäsa, ktorú nájdete, a plechovky Tuttorosso drvené paradajky ', zelený štítok. Som veľmi lojálny k Tuttorosso, ak používam paradajky v konzerve, jednoducho nemôžem pripraviť zlú omáčku, kedykoľvek ich mám. Ostatné značky musím stále pridávať, aby som pomohol vkusu, ale nikdy nie s Tuttorosso. Samozrejme môžete mať obľúbenú značku drvených paradajok, ktorým ste oddaní, ak áno, pokojne ich použite.

Moje najnovšie videá

Írsky nachos zo sladkých zemiakov × Írsky nachos sladkých zemiakov Írsky nachos sladkých zemiakov

Inštrukcie

  • Klobásu opečte na veľkej panvici a všetky veľké kúsky rozdrobte pomocou drevenej lyžice.
  • Keď je klobása nahnednutá, podľa potreby sceďte a pridajte do hrnca.
  • Panvicu vyčistíme papierovou utierkou a za horúca pridáme olej.
  • Pridajte cesnak a povarte ho dozlatista, ale nespaľujte ho a pridajte do neho paradajky a cesnak spolu s čerstvým popraskaným korením. Prikryjeme a varíme na miernom ohni 6-8 hodín.
  • Ak chcete, vezmite ponorný mixér a omáčku rozmixujte na 2 až 3 sekundy, aby sa klobása rozdrobila na menšie kúsky, aby sa spojila s omáčkou.

Výživa

Podávanie:1/ 2 šálky,Kalórie:115,4kcal,Sacharidy:9.5g,Bielkoviny:13.8g,Tuk:3.4g,Nasýtený tuk:0,1g,Sodík:455,8mg,Vláknina:2.2g,Cukor:4.4g Modré inteligentné body:3 Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:3 Body +:3 Kľúčové slová:Crock Pot Pasta Sauce with Sausage, crock pot spaghetti sauce, homme spaghetti sauce crock pot, pasta sporák omáčka, špageta omáčka Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Recepty na pomalý sporák' 3 PP 3 SP 3 SP 3 SP 5 prísad alebo menej Kuracie recepty Crock Pot recepty Recepty na večeru Recepty bez vajec Talianske inšpirované recepty Recepty Omáčky, dipy a nátierky Menej ako 10 dolárov zverejnené 14. júna 2011 od Gina 75 Pripomienky / Zanechať komentár '