>

Príchod s nápadmi na zdravý obed pre malé deti môže byť dosť náročný, ale tu je nápad, ktorému deti nemôžu odolať ... dať si svoje obľúbené jedlo na špajdľu!Verte mi, funguje to. Niečo na mini špízoch priťahuje deti (aj dospelých). Nemáte radi jedlo na špajdli !? Neradi by ste svoje deti otvorili obedové boxy a našli na paličke všetky svoje obľúbené jedlá!

čo to znamená, keď vidíš orla

Moje batoľa ešte nie je veľké na sendvičoch, ale ak jej dám všetky prvky zo sendviča a položím ich na palicu, rozžiari sa jej tvár a ona ju s radosťou zje. V skutočnosti pri fotografovaní jedla pre tento príspevok obe moje deti stáli bokom a čakali, kým dojednem, aby ich mohli zjesť.

Moje batoľa nedávno zistilo, že miluje krevety. Tieto mini špízy sú vyrobené zo všetkých jej obľúbených jedál. Na uhorky použite rezačku na sušienky a nebudete ich musieť ani šúpať! Ak ich chcete pripraviť pre dospelých, pridajte do nich syr feta a olivy a urobte z nich roztomilé grécke šalátové špízy! Obliekanie na ranči s cmarom je ideálny na namáčanie.

Mini šunka, syr a paradajkové špízyJe to skoro ako šalát šéfkuchára na tyči. Môžete použiť morku a akýkoľvek syr, ktorý vaše deti majú radi. Z boku si zbaľte rolku alebo nejaké sušienky.

Mini ovocné kaboby

Navrstvite sezónne ovocie na tyčinku a som si istý, že ho zjedia. Vyberte ovocie, ktoré nezhnedne ľahko, napríklad bobule a hrozno. Jogurt je dokonalým ovocným dipom.

čo motýle duchovne symbolizujú

Rád by som počul vaše nápady, čo by ste nasadili na hokejku pre svoje deti?

'Ďakujem GLAD za to, že ste nám priniesli tento príspevok. Naučte sa, ako zmeniť leto svojich detí na školské dni kliknutím tu nájsť recepty a tipy od spoločnosti GLAD od mamy. “ Vhodné pre deti' Späť do školy Recepty zverejnené 14. augusta 2012 od Gina 62 Pripomienky / Zanechať komentár '