Kto je Cynthia Blaise, bývalá manželka Keegana-Michaela Keyho?

Meno Keegan-Michael Key sa vo svete komédie stalo veľmi populárnym, predovšetkým vďaka jeho kolaboratívnej šou s Jordan Peele s názvom Key and Peele (2012-2015) a jeho úspech priniesol na výslnie ľudí, ktorí ho obklopujú. Patrí sem aj jeho teraz už bývalá manželka Cynthia Blaise; je trénerkou dialektov v Hollywoode a pracovala na niekoľkých úspešných projektoch vrátane Miami Vice (2006), Bad Teacher (2011) a Hardcore Henry (2015).

V Hollywoode došlo k ďalšiemu rozchodu! Keegan-Michael Key požiadal o rozvod so svojou odcudzenou manželkou Cynthia Blaise…

pridané Celebrity deti na Streda 13. januára 2016

Chcete sa teda dozvedieť viac o Cynthii Blaise, od jej detstva po najnovšie kariérne snahy, vrátane jej osobného života? Ak áno, zostaňte s nami na dĺžku článku, pretože vám predstavíme tohto prominentného trénera dialektov a príležitostnú herečku.

Cynthia Blaise Wiki: Vek, detstvo a vzdelávanie

Cynthia Blaise sa narodila v roku 1968 v USA; je dosť tajnostkárska a nezdieľala ani dátum svojho narodenia a svoje rodisko. Tiež nepovedala veľa o svojich detských rokoch, ako sú mená jej rodičov a ich profesie, ani nezverejnila, či je slobodná alebo má súrodencov.

Pokiaľ ide o jej vzdelanie, po ukončení strednej školy sa Cynthia zapísala na Oregonskú univerzitu, kde získala bakalársky titul z divadla. Vo vzdelávaní pokračovala zápisom na Kalifornskú univerzitu v Irvine, kde ukončila magisterské štúdium herectva.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa začala zameriavať na funkciu nárečovej trénerky, v roku 1989 debutovala Cynthia v akčnom dobrodružnom filme Star Trek V: The Final Frontier, kde hrali William Shatner, Leonard Nimoy a DeForest Kelley.

STAR TREK V: FINAL FRONTIER (1989)

Kinematografia Andrewa Laszla
Réžia @WilliamShatner
Prečítajte si našu obranu filmu: https://t.co/nndMG26TBT pic.twitter.com/IFYVjrlzZp

- One Perfect Shot (@OnePerfectShot) 10. júna 2019

Po období sucha, ktoré trvalo niekoľko rokov, sa rozhodla stať sa trénerkou dialógov a dialektov - jej prvý kredit bol v dramatickom filme The Spitfire Grill (1996), v hlavných úlohách sa predstavili Alison Elliott, Ellen Burstyn a Marcia Gay Harden. . Úspešne pokračovala do konca 90. rokov a začiatku roku 2000 a pracovala na filmoch ako komediálna dráma Poľská svadba (1998), potom sci-fi akčný film Timequest (2000) a v roku 2002 na filme ocenenom Oscarom 8. Mile s rapperom Eminemom v hlavnej úlohe.

Stúpajte na výslnie

Cynthia si naďalej budovala meno, pretože si zabezpečila angažmán v takých filmoch, ako je sci-fi akčná adventúra Časová os (2003), pričom hviezdou filmu je Paul Walker a potom historická dráma ocenená Zlatým glóbusom Iron Jawed Angels. (2004), a podnik Bandidas z roku 2006, v ktorom v hlavných úlohách boli Penelope Cruz a Salma Hayek. V druhej polovici roku 2000 sa pre Cynthiu nič nezmenilo, pretože pracovala na niekoľkých ďalších projektoch, medzi inými aj na filme Miami Vice a televíznom seriáli Justice. '

Cynthia Blaise a Keegan-Michael KeyNa začiatku nového desaťročia sa Cynthia zaoberala ešte obľúbenejšími filmami; v roku 2010 úzko spolupracovala s Dwaynom Johnsonom a ďalšími hviezdami akčného kriminálno-dramatického filmu Faster, potom v roku 2011 na filme Bad Teacher, v ktorom si zahrali Cameron Diaz, Jason Segel a Justin Timberlake. Od roku 2016 sa Cynthia nezúčastňuje na žiadnych filmoch, predtým však bola súčasťou rôzneho štábu vo filmoch ako Pravda o Emanuelovi, thrillerovej dráme s Kaya Scodelario, Jessicou Biel a Frances O'Connor v seriáli hlavné úlohy a komediálny film Lovec tigrov (2016), v ktorom si hlavnú úlohu zahral Danny Pudi.

Cynthia Blaise Čistá hodnota

Napriek tomu, že je už nejaký čas mimo zábavného priemyslu, jej predchádzajúci úspech do značnej miery zvýšil jej bohatstvo, pričom k jej bohatstvu prispel aj rozvod. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako bohatá je Cynthia Blaise od polovice roku 2019? Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že čistá hodnota spoločnosti Cynthia je minimálne 700 000 dolárov, čo je celkom slušné, súhlasíte? V nadchádzajúcich rokoch sa jej bohatstvo nepochybne zvýši, za predpokladu, že v nasledujúcich rokoch úspešne pokračuje vo svojej kariére.

Cynthia Blaise Osobný život, vzťah, manželstvo, manžel, rozvod

Cynthia a Keegan-Michael Key sa stretli v počiatočných fázach svojej kariéry, keď obaja pracovali v Detroitskom divadle repertoáru. Prvé stretnutie prinieslo niekoľko iskier a obaja naďalej trávili čas spoločne. Ich vzťah sa začal rozvíjať a zmenil sa na romantiku; ich svadobný obrad sa konal 27. decembra 1998. Títo dvaja zostali manželia 17 rokov a potom, čo začali vznikať problémy, sa rozhodli rozdeliť v novembri 2015. Nasledoval neúspešný pokus o zmierenie, pretože vtedy Cynthia podala žiadosť o rozvod na Nový Silvester.

Rozvodový proces bol dlhý a únavný pre Cynthiu, ktorá začali mať zdravotné problémy . Vyvinula sa u nej úzkosť, PTSD a trpela chudnutím a dokonca bola nútená zastaviť svoju kariéru. Keď bolo po všetkom, Keeganovi-Michaelovi bolo nariadené vyplácať mesačné manželské výživné presahujúce 34 000 dolárov a 700 000 dolárov bude platiť aj ročne. Okrem toho Cynthia získala svoj letný dom v Mexiku a od roku 2016 si ponechá Subaru Crosstrek.
Od rozvodu zostáva Cinthia slobodná, zatiaľ čo jej bývalý manžel sa znova oženil-jeho druhou manželkou je herečka a režisérka Elisa Pugliese.