Kto je Debrah Farentino?

Debrah Farentino je dosť talentovaná americká osobnosť, pretože je nielen herečkou, ale aj producentkou a novinárkou. Pravdepodobne je však najlepšie známa tým, že stvárnila postavu Sloane Denning Clegg Mamoud v seriáli CBS z 80. rokov minulého storočia v Kapitole. Okrem toho je uznávaná aj vďaka účinkovaniu v televíznych seriáloch ako Equal Justice a Eureka.

pridané Debrah Farentino na V utorok 8. mája 2012

Raný život, detstvo a vzdelávanie

Deborah Mullowney bola narodený pod znamením zverokruhu Váh 30thSeptembra 1959 v Lucas Valley v Kalifornii v USA jedno zo štyroch detí Kate a Henryho Mullowneyových. Okrem toho, že je bieleho etnika a americkej národnosti, má tiež čiastočne írsky pôvod. Medzi jej súrodencov patria dve sestry a brat, ktorých totožnosť a povolanie neboli verejne zverejnené.

Pokiaľ ide o jej vzdelanie, Debrah šla na okresnú školu The Dixie v San Rafael v Kalifornii, kde najskôr navštevovala strednú školu Miller Creek a potom pokračovala v stredoškolskom vzdelaní na strednej škole Terra Linda (populárne označovaná ako TLHS). Po imatrikulácii sa zapísala na Štátnu univerzitu v San José a potom na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles (UCLA), kde získala titul z odboru biológia. '

Debrah FarentinoKariéra

Pred ponorením sa do filmového priemyslu, počas štúdií Debrah pracoval ako model pre Ford Modeling Agency. K jej hereckému debutu došlo v roku 1982, keď získala jednu z hlavných opakujúcich sa rolí v kriticky oceňovanej americkej telenovele Capitol. Dej sleduje rôzne politické intrigy okolo amerického Kapitolu vo Washingtone D.C. a životy ľudí, ktorí sú v ňom zapojení. Debra stvárnila televízneho reportéra Sloane Denninga a počas päťsezónneho cyklu šou sa objavila vo viac ako 1 200 epizódach, za ktoré bola v roku 1988 tiež ocenená dvoma nomináciami na Cenu Soap Opera Digest.

Toto zasnúbenie jej pomohlo vybudovať si nádejnú herečku a nastaviť jej kariéru na výslnie.

Po Kapitole bola obsadená do opakujúcej sa úlohy Susan Smithovej v komediálnom dramatickom seriáli ABC Hooperman v rokoch 1987 a 88. Debrah sa preslávila v roku 1990, keď si zahrala ako Julie Janovich v seriáli romantickej televíznej drámy Equal Justice, nominovanom na Zlatý glóbus. Potom sa predstavila na veľkom plátne vo filmoch, ako napríklad v roku 1991 oscarový životopisný dramatický film Bugsy. , a v roku 1993 kriticky vychvaľovaný thrillerový film Malice.

S jej popularitou na vzostupe, koncom deväťdesiatych rokov minulého storočia k nej Farentino pridal niekoľko veľkých opakujúcich sa zákaziek na malej obrazovke herecké portfólio , ako napríklad v obľúbených sériách NYPD Blue, Earth 2, EZ Streets, ako aj Total Security, Storm of the Century a Get Real. Okrem toho absolvovala množstvo hosťovaní v televíznych seriáloch, ako napríklad JAG, CSI: Miami a Law & Order: Trial by Jury.

V rokoch 2005 až 2006 hrala ako Isabella Matia-Paris v televíznom rodinnom dramatickom seriáli Wildfire, pričom v rokoch 2006 až 2012 stvárnila jednu z hlavných postáv-doktorku Beverly Barloweovú v televíznom sci-fi seriáli Eureka, ktorý je stále jedným z nich. z jej najznámejších vystúpení pred kamerami.

Okrem vyššie uvedeného, ​​v jej profesionálnej kariére, ktorá v súčasnej dobe dosahuje takmer 50 hereckých kreditov, existuje aj niekoľko ďalších vystúpení hosťujúcich hviezd v populárnych televíznych seriáloch, vrátane Dr. Vegas, Eli Stone, Hawaii Five-0 a nedávno. Myšlienky zločinca a Trouble Creek.

Fotografujte na farme s uznávaným fotografom Ssgtom Edom Drewom.
Bolo mi cťou. pic.twitter.com/c11qoaGneq

- Debrah Farentino (@DFarentino) 29. mája 2018

Osobný život

Ste zvedaví na Debraha Farentina osobný život , nie si? Je to tak bohaté ako jej herecká kariéra - bola štyrikrát vydatá - v roku 1979 sa vo veku iba 20 rokov vydala za Scotta Staplesa, s ktorým sa rozviedla o štyri roky neskôr. V rokoch 1985 až 1988 bola vydatá za kolegu 21-ročného herca oceneného Zlatým glóbusom Jamesom Farentinom. V roku 1990 sa Debrah vydala za írskeho filmového producenta Tonyho Adamsa, s ktorým privítala dcéru Molly Adamsovú, ktorá sa narodila v roku 1991 a teraz je fotografkou, než sa rozviedli v roku 1994.

V rokoch 1994 až 2009 bola vydatá za 15-ročného amerického filmového režiséra a deväťnásobného producenta ceny Primetime Emmy Gregoryho Hoblita, s ktorým privítala ďalšiu dcéru Sophie Hoblitovú narodenú v roku 1995 a dnes je uznávanou herečkou. za účinkovanie v kriminálnom dráme Zlomenina z roku 2007. Počas druhého tehotenstva bola Debrah časopisom People označená za jednu z 50 najkrajších osôb na svete.

Farentino šport štíhla a tónovaná postava, vysoká 1,70 metra a vážiaca približne 55 kg, pričom jej dôležité štatistiky sú 33-24-33.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Debrahom Farentinom (@debrahfarentino) 25. decembra 2012 o 18:28 PST

Má dlhé tmavohnedé vlasy a hnedé oči Je aktívna aj na niekoľkých obľúbených sociálnych sieťach, vrátane Twitter a Instagram . V súčasnosti žije v Easton, Connecticut, USA.

Čistá hodnota

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, aké bohatstvo táto 60-ročná americká herečka doteraz nazhromaždila? Ako bohatý je Debrah Farentino? Podľa do zdrojov Odhaduje sa, že jej čistá hodnota ku koncu roka 2019 sa pohybuje okolo 2 miliónov dolárov, ktoré boli získané jej hereckou kariérou, ktorá v súčasnosti trvá takmer 40 rokov a je aktívna od roku 1982.