>

Práve som sa vrátil zo zábavno-vkusnej rodinnej dovolenky do Disney Worldu. Bolo také príjemné odísť na pár dní s rodinou a uniknúť mrazu tu v NY.Pre začiatočníkov je Extra hodiny kúziel , ktoré
umožniť hosťom vstúpiť do jedného zábavného parku každý deň na hodinu alebo dve pre
čo široká verejnosť nie je povolená.

Disney poskytuje aj hotelových hostí zadarmo preprava na a z letiska s Disney’s Magical Express . Dostanú dokonca aj vaše tašky, ak si prajete, aby ste na ne nemuseli čakať na letisku. Všetko vám dorazí do hotelovej izby neskôr, aby ste mohli ísť z letiska priamo do parku. Taxík spoplatňuje v každom smere asi 67 dolárov bez prepitné, čo je celkom dobrá úspora.

Doprava do parkov - nie je potrebné požičiavať si auto, Disney ponúka bezplatnú dopravu do všetkých parkov, či už jednokoľajovou dráhou, autobusom alebo loďou.

Všetko je o deťoch! Hotel má toľko aktivít pre deti - vonkajšie filmy, maľovanie na tvár, umelecké remeslá, táboráky, detské ihrisko Hakuna Matata (ktoré milovala Madison), arkády, výlety na safari a ďalšie! Nestihli sme ani urobiť všetko, čo hotel ponúkol, myslím, že sa budem musieť vrátiť nabudúce alebo vyskúšať niektorý z ďalších hotelov Disney.Boli ste ubytovaný v hoteli Disney? Čo je tvoje najobľúbenejšie, keď si ich môžeš vybrať?

Recepty Cestovanie zverejnené 28. januára 2013 od Gina 120 Pripomienky / Zanechať komentár '