Raný život, rodina

Emily Feld sa narodila 17. apríla 2003. na Gold Coast v štáte Queensland v Austrálii, teda v znamení Barana, a má austrálsku národnosť. Emily má troch súrodencov; je najmladšia zo štyroch detí v rodine, má sestru a dvoch bratov. Rodičia Emily sú poľnohospodári a pestujú ekologickú zeleninu, bylinky a ovocie a s nimi Emily stále žije na svojej farme. Emily bola od detstva veľmi športovo založené dieťa; je dobrá v gymnastike a rada hrá netball, populárny šport v Austrálii, ktorý väčšinou hrajú ženy. Veľa času trávi aj súťažným roztlieskavaním.

Vzdelávanie

O vzdelaní Emily nie je známe takmer nič. Zatiaľ nematurovala zo strednej školy, aj keď sa už naplno venuje svojmu modelingu. Nehovorila o svojich plánoch do budúcna, takže jej fanúšikovia tu stále čakajú na novinky. '

Emily FieldováKariéra

Keď mala Emily 13 rokov, založila si účet na Instagrame, aby sa s svetom podelila o svoje prvé modelingové fotografie. V roku 2015 pocítila záujem o modeling, ale počkala, kým nedosiahne minimálny vek používateľa Instagramu na používanie platformy. V septembri 2016 zdieľala svoj prvý záber na Instagrame s titulkom: „Buď vždy sám sebou, pretože ty si vždy úžasný“. Na jej prvých fotografiách chýbali profesionálne prvky, aj keď Emily priznala, že akonáhle si našla dobrého fotografa, kvalita jej záberov okamžite stúpla.

Pokračovala v odosielaní mnohých fotografií v kostýme roztlieskavačiek a predvádzaní dokonalého roztlieskavania rozdeľuje . Potom začala dostávať ponuky rôznych značiek a spoločností na výrobu a zverejňovanie fotografií v ich oblečení, ktoré mohla Emily mať ako platbu za zábery. Emily sa čoskoro stala vzorom pre obchod Cheer Princess, ktorý ponúka oblečenie a doplnky pre roztlieskavačky, pričom uviedla, že táto zmluva bola jej „prvou vzrušujúcou výhrou“. Neskôr Emily zaplavil tok nových ponúk a ona nemala problémy s hľadaním nových zmlúv. Teraz pracuje s agentúrou Que Models a je prepojená s Michaelom Murchiem Photography. Medzi jej úspešné zmluvy patria také projekty ako Rebel Athletics, Cheer Princess, Izzy Be, Rock Your Hair Australia, Hair Slinky a Stunt Stand.

Osobný život

Emily je stále mladá 16 l, takže si ju nikto nevšimol, hoci sa hovorilo, že má vzťah s Casparom Thomasom, svojim kolegom-modelom. Obaja spolupracujú s agentúrou Que Models a mali niekoľko vzájomných vzťahov fotenie . Ich vzťah však nepotvrdili a Caspar áno randiť s iným modelom , Talia Eva Papantoniou. Emily drží svoj súkromný život na uzde a vo svojom účte Instagram nikdy nezdieľala žiadne fotky priateľa a stav jej vzťahu na Facebooku je stále nedefinovaný.

Záľuby a zaujímavé skutočnosti

  • Ako väčšina dievčat v Austrálii, Emily miluje kúpanie v oceáne, surfovanie a šnorchlovanie.
  • Má rada aj skateboarding, aj keď sa ťažko učila, ako to robiť správne, ale bola odhodlaná a nevzdala sa.
  • Emily má rada fotografovanie pod vodou; ona skúsil to sama používala masívny podvodný fotoaparát od spoločnosti Subal (rakúska značka zariadení na fotografovanie pod vodou) a veľmi si to užívala.
  • Emily rada trávi svoj voľný čas v kaviarňach a reštauráciách so svojimi priateľmi - jednou z jej obľúbených reštaurácií je Six Feet Under Newstead, prvotriedna kaviareň v Brisbane.
  • Tiež rada cestuje po Austrálii.
  • Emily má zvláštneho fanúšika, volá sa Mike a často kreslí s kávou portréty Emily a zdieľa ich vo svojom účte Instagram. Emily je z týchto portrétov vždy veľmi nadšená a zverejňuje ich vo svojich príbehoch na Instagrame a ďakuje Mikeovi za jeho prácu.

?

pridané Emily Fieldová na Štvrtok 20. júna 2019

Prítomnosť sociálnych médií

Hlavným zdrojom Emily na prilákanie nového publika je ona Instagram účet, ktorý používa ako svoje osobné portfólio, kde denne zverejňuje svoje modelingové fotografie. V polovici roku 2019 sa počet jej predplatiteľov zvýšil na takmer 500 000. Stojí za to povedať, že veľa jej fotografií na jej účte Instagram nemá žiadne komentáre, pretože ich vypínala. Niekedy však dá svojim predplatiteľom šancu pochváliť sa a komentáre zapne. Emily má a YouTube kanál s viac ako 11 000 predplatiteľmi a uverejňuje na ňom vlogy a kompilácie fotografií; jej 19 videí má celkovo viac ako 1,5 milióna zobrazení. Má tiež a Facebook profil, aj keď nie je taký populárny, má iba 3 000 sledovateľov, to isté platí pre ňu Twitter ccount, ktoré číta iba okolo 700 ľudí. Emily má a osobný web ktorá propaguje jej modelingové služby. Emily poslúchla zmienku v očarujúcom časopise: v roku 2017 boli jej fotografie uverejnené v časopise Jr Model Magazine č.2 (marec/apríl 2017).

Vzhľad

Emily má dlhé svetlohnedé vlasy, ktoré rada odfarbuje a zvýrazňuje. Má orieškové oči. Emily je vysoká 1,70 m, váži 53 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34. Čo sa týka štýlu oblečenia, preferuje ležérny vzhľad a často nosí krátke dievčenské sukne, tričká a šaty.

Čistá hodnota

Autoritatívne zdroje odhadujú, že čistá hodnota Emily je okolo 150 000 dolárov, čo je na jej mladý vek dosť pôsobivé množstvo peňazí. Spolu so svojim stálym príjmom z modelingových zmlúv, ktoré získava prostredníctvom agentúry Que Models, ťaží aj zo svojho účtu na Instagrame, pretože za svoj príspevok tam zarobí až 2 500 dolárov. Vo svojom profile má veľa sponzorovaných príspevkov vrátane obľúbenej značky športového oblečenia FlexTT . Keďže Emily práve začala svoju kariéru vo svete modelingu a usilovne pracuje v tejto oblasti, jej čisté bohatstvo bude v budúcnosti len rásť.