> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Grilované kuracie prsia, ochutené kmínom, korením a preliate čerstvou salsou zo sladkého manga, čiernych fazúľ bohatých na bielkoviny, limetky a koriandra.Grilované kuracie prsia, ochutené kmínom, korením a preliate čerstvou salsou zo sladkého manga, čiernych fazúľ bohatých na bielkoviny, limetky a koriandra.' Grilované kurča s čiernou fazuľou a mangovou salsou

Viac grilovaných kuracích receptov, ktoré by vás mohli potešiť, sú Grilované kuracie Bourbon , Grilované kuracie bruschetta a Kurací šalát z kebabu Shawarma .

Inštrukcie

  • Kuracie mäso ochutíme soľou a korením a vložíme ho do veľkej nereaktívnej misy so zvyšnými ingredienciami, ktoré dobre premiešame, aby sme ich obalili a necháme minimálne 1 hodinu v chlade.
  • V strednej miske spojíme červenú cibuľu, limetkovú šťavu, olivový olej a podľa chuti dochutíme soľou.
  • Dobre premiešajte a potom skombinujte so zvyšnými ingredienciami v chladničke, kým nie sú pripravené na podávanie.
  • Zohrejte gril alebo grilovaciu panvicu na stredne vysokú teplotu, kuraciu marinádu zlikvidujte a kuracie prsia grilujte asi 3 minúty z každej strany alebo dovtedy, kým nebude stred hotový.
  • Preložíme na dosku na krájanie a kuracie mäso nakrájame na predpätie.
  • Podávame nakrájané kuracie mäso preliate mangovou čiernou fazuľovou salsou.

Výživa

Podávanie:3oz kuracie mäso, 2/3 šálky salsy,Kalórie:261kcal,Sacharidy:24g,Bielkoviny:30.5g,Tuk:6g,Nasýtený tuk:0,5g,Sodík:71mg,Vláknina:5g,Cukor:8g Modré inteligentné body:jeden Zelené inteligentné body:4 Fialové inteligentné body:jeden Body +:6 Kľúčové slová:recept na salsu z čiernych fazulí a manga, recepty z kuracích pŕs, grilované kurča s mangovou salsou z manga, kuracie mäso s mangovou salsou, mexické grilované kurča Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' 1 SP 1 SP 4 SP 6 PP Kuracie recepty Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Recepty na grilovanie Latinské recepty Obed Recepty Leto zverejnené 14. augusta 2013 od Gina 36 Pripomienky / Zanechať komentár '