> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tento ľahký grilovaný kmín okorenený Bravčová panenka je ako stvorený na letné noci. Okorením to rýchlym a chutným potretím a potom ho hodím na gril. Zatiaľ čo sa varí 30 minút, pripravím šalát a večera je hotová!



Táto ľahká bravčová sviečková s korenenými koreninami je ideálna na letné noci. Okorením to rýchlym a chutným potretím a potom ho hodím na gril. Zatiaľ čo sa varí 30 minút, pripravím šalát a večera je hotová!'
Grilovaná rasca okorenená bravčovým mäsom

Leto a teplejšie počasie znamená viac grilovať a stolovať pod holým nebom. Niektoré moje obľúbené recepty na bravčové mäso sú Rýchle cesnakové a limetkové marinované bravčové kotlety a Špirálová šunka s glazúrou z marhule a rumu .

Inštrukcie

  • Spojte korenie a potom sviečkovú dochuťte celú.
  • Predhrejte gril na maximum alebo predhrejte brojler na vysokú teplotu.
  • Grilujte alebo pečte panenku, zakrytú na vysokej strane z každej strany 5 minút, potom pri grilovaní prejdite na nepriame teplo, gril prikryte a varte ďalších 10 až 12 minút otočením do polovice, až kým stredový teplomer s okamžitým čítaním vložený do stredu nečíta 145 ° F * (celkovo asi 22 až 25 minút). Pre hustejšiu sviečkovú pridajte viac času.
  • Pred nakrájaním necháme bravčové mäso odpočívať asi 5 minút.

Poznámky

* Niektorí ľudia odporúčajú odložiť bravčové mäso okolo 140 ° F. Dávam prednosť 145F, takže v strede je trochu ružová. Zdravotné odporúčania USDA hovoria, že bravčové mäso by sa malo variť na vnútornú teplotu 160 ° F. Túto teplotu môžete nastaviť podľa svojich vlastných chutí a úrovne pohodlia, najmä ak viete, že je bravčové mäso čerstvé.

Výživa

Podávanie:3oz,Kalórie:162kcal,Sacharidy:dvag,Bielkoviny:27g,Tuk:5g,Cholesterol:81mg,Sodík:351mg,Vláknina:jedeng Modré inteligentné body:3 Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:dva Body +:4 Kľúčové slová:Grilovaná bravčová panenka, recepty na grilovanej bravčovej panenke, grilovaná bravčová panenka, Ako grilovať bravčovú panenku Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Keto recepty' Vhodné pre deti' Low Carb' Paleo' Menej ako 30 minút' Celých 30 receptov' 2 SP 3 SP 3 SP 4 PP Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Deň otcov Recepty na grilovanie 4. júla pamätný deň Bravčové recepty Recepty Leto Menej ako 10 dolárov Celá 30 zverejnené 4. júna 2019 od Gina 99 Pripomienky / Zanechať komentár '