> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Grilovaný fenikel s citrónom, olivovým olejom a oholeným parmezánom je môj OBLÚBENÝ spôsob, ako jesť fenikel. Ak si myslíte, že nie ste fanúšikom feniklu, toto je recept, ktorý môže zmeniť váš názor!Grilovaný fenikel s citrónom, olivovým olejom a oholeným parmezánom je môj OBLÚBENÝ spôsob, ako jesť fenikel. Ak si myslíte' Grilovaný fenikel s parmezánom a citrónom

Toto jedlo slúži ako dokonalá príloha k jedlu ako každé jedlo Francúzske kurča , Pečené mušle , Krevety alebo akýkoľvek rezeň.

Inštrukcie

  • Ponechajte jadro neporušené (čo pomáha udržiavať vaše plátky neporušené), postavte žiarovku a fenikel rozrežte zvislo na polovicu zhora nadol.
  • Každú polovicu nakrájajte na (4) 1/4-palcové hrubé plátky, aby ste získali celkovo 8 plátkov.
  • Postriekajte každú stranu olivovým olejom a dochuťte soľou a korením.
  • Vonkajší gril alebo vnútornú grilovaciu panvicu rozohrejeme na stredne vysokú teplotu, panvicu nastriekame olivovým olejom a fenikel grilujeme točením, až kým z každej strany nezískame dobrú farbu a fenikel je jemný na dotyk, asi 2 až 3 minúty z každej strany .
  • Odložíme na tanier, pokvapkáme olivovým olejom a citrónovou šťavou a navrch dáme hobliny parmezánu.
  • Podávame teplé.

Výživa

Podávanie:dvaplátky,Kalórie:58kcal,Sacharidy:7g,Bielkoviny:dvag,Tuk:3g,Nasýtený tuk:0,8g,Cholesterol:2.6mg,Sodík:106mg,Vláknina:3g Modré inteligentné body:jeden Zelené inteligentné body:jeden Fialové inteligentné body:jeden Body +:jeden Kľúčové slová:feniklový šalát, fenikel na grile, cibuľka na grile, grilovaný fenikel s parmezánom a citrónom, pečený fenikel s parmezánom Bezlepkový' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 1 PP 1 SP 1 SP 1 SP Vianoce Čisté stravovanie Recepty bez vajec Recepty na grilovanie Recepty Šalát Strany Recepty na Deň vďakyvzdania Menej ako 10 dolárov zverejnené 12. apríla 2015 od Gina 30 Pripomienky / Zanechať komentár '