> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Grilovaný krevetový šalát s pomarančom, endívom, baby rukolou a radicchiom je ideálny ľahký šalát na jar!'Inštrukcie

  • Vo veľkej miske okoreňte krevety s 1/4 lyžičky soli, pokvapkajte 1 lyžičkou oleja a zmiešajte s cesnakom a šťavou z 1/2 citróna.
  • Pripravte si vonkajší gril alebo grilovaciu panvicu na stredne vysokom ohni. Nastriekajte panvicu alebo rošt, potom krevety grilujte, až kým nebudú iba uvarené a nepriehľadné, asi 2 minúty z každej strany. Preložíme do veľkej misy na vychladenie alebo na chladenie.
  • Hoďte pomarančové časti, šťavu z 1 pomaranča, zvyšnú citrónovú šťavu, rukolu, čakanku a čakanku, pokvapkajte zvyšné 3 lyžičky olivového oleja, 1/4 lyžičky soli a čerstvé čierne korenie a ihneď podávajte.

Výživa

Podávanie:jeden1/2 šálky,Kalórie:254kcal,Sacharidy:dvadsaťjedeng,Bielkoviny:29g,Tuk:7.5g,Cholesterol:172mg,Sodík:396mg,Vláknina:13g,Cukor:8g Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:dva Body +:6 Kľúčové slová:Baby rukola a čerešňa, endívia, grilovaný krevetový šalát s pomarančom, Paleo, celý krevetový šalát 30 Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Paleo' Menej ako 30 minút' Celých 30 receptov' 2 SP 2 SP 3 SP 6 PP Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Talianske inšpirované recepty Obed Recepty Šalát Recepty z morských plodov Krevety recepty Jar Celá 30 zverejnené 18. apríla 2017 od Gina 9 Pripomienky / Zanechať komentár '