> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tieto ľahké misky na krevety a zeleninu na grilovanie sú mojím výletom, keď je teplé počasie!Grilované krevety, kukurica, paprika a cuketa preliate čerstvým avokádom a limetkovou šťavou - ľahký ľahký šalát'
Grilovaná kreveta a zelenina

Grilované krevety, kukurica, paprika a cuketa preliate čerstvým avokádom a limetkovou šťavou - ľahký ľahký šalát, ktorý si budete chcieť pripraviť celé leto. Ďalšie recepty na krevety, ktoré milujem, sú Misa s citrónom a chilli avokádom Quinoa , Šalát z byvolích kreviet sa obalí a Mexické krevety Diablo .

majú mole šťastie

Inštrukcie

  • Krevety jemne osušte papierovou utierkou a vložte ich do strednej misky. Pridajte olivový olej a premiešajte, aby sa rovnomerne obalil. Pridajte cibuľový prášok, cesnakový prášok, údenú papriku, hnedý cukor, ½ čajovej lyžičky soli, korenie a kajen. Znovu hoďte a opatrne napečte krevety na vopred namočené drevené alebo kovové špízy. Odložiť.
  • Papriku, cuketu a kukuricu zľahka nastriekajte sprejom z olivového oleja a rukami rovnomerne obaľte. Dochutíme 1/4 ČL soli a korením.
  • Na stredne vysokom plameni grilujeme kukuričné ​​klasy, polovičky papriky a cuketu 4 minúty. Pomocou dlhých kovových klieští opatrne otočte kukuričné ​​klasy, papriku a cuketu, potom položte krevety na gril. Varte ďalšie 4 minúty a krevety po 2 minútach preklopte. Súčasne vyberte z grilu všetko.
  • Kukuričné ​​klasy položte na reznú dosku a opatrne odrežte jadierka z klasu. Nakrájajte na kocky papriky a cukety. Vložte jadrá do stredne veľkej misy s paprikou, cuketou, avokádom a limetkovou šťavou. Podľa chuti pridajte ¼ lyžičky soli a korenia. Hoďte rovnomerne. Krevety a šalát rozdelte medzi 4 taniere a podávajte.

Výživa

Podávanie:jeden1/4 šálky šalátu, 8 kreviet,Kalórie:247kcal,Sacharidy:26g,Bielkoviny:dvadsaťg,Tuk:dvadsaťg,Nasýtený tuk:jedeng,Cholesterol:102mg,Sodík:443mg,Vláknina:5.5g,Cukor:7g Modré inteligentné body:3 Zelené inteligentné body:6 Fialové inteligentné body:3 Body +:6 Kľúčové slová:grilované krevety a zelenina, recepty na grilované krevety Bez mliečnych výrobkov' Bezlepkový' Menej ako 30 minút' 3 SP 3 SP 6 PP 6 SP Avokádo posadnuté Misky Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Recepty na grilovanie Obed Recepty z morských plodov Krevety recepty Leto zverejnené 2. júna 2016 od Gina 91 Pripomienky / Zanechať komentár '