> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Valentín sa blíži a ja si nemôžem myslieť na lepší spôsob, ako začať ráno, ako s týmito rozprávkovými ľahkými a nadýchanými banánovými palacinkami Chocolate Chip!Valentína' Banánové palacinky z čokoládových lupienkov v tvare srdca

Viac skvelých sviatočných palaciniek na Valentína sú Palacinky z červeného zamatu s polevou zo smotanového syra , Palacinky s cestom Brownie a Nepečené jahody a krémový krepový koláč.

Inštrukcie

  • Všetky suché prísady zmiešajte v miske.
  • V inej stredne veľkej miske zmiešajte mlieko, vaječný bielok, olej, vanilku a roztlačené banány a rozmixujte ich dohladka.
  • Kombinujte mokré ingrediencie so suchým a dobre ich premiešajte vareškou, kým už nebudú žiadne suché miesta. Nemiešajte nadmerne.
  • Rozohrejte veľkú panvicu na stredne nízkej teplote. Ak používate a forma na palacinky v tvare srdca , budete ho chcieť mierne nastriekať sprejom na varenie, aby sa cesto na neho neprilepilo.
  • Zľahka nastriekajte panvicu sprejom na varenie, formu položte na horúcu panvicu a nalejte 1/4 šálky cesta na palacinky.
  • Do každej palacinky pridajte 1 lyžičku čokoládových lupienkov.
  • Keď palacinka začne bublať a okraje začnú tuhnúť, palacinky vyklopte. Opakujte so zvyškom cesta.
  • Pripraví asi 3 šálky cesta, z čoho vznikne 12 palaciniek.

Poznámky

* Sirup extra body a kalórie.

Výživa

Podávanie:dvapalacinky,Kalórie:179,5kcal,Sacharidy:28.5g,Bielkoviny:6g,Tuk:5g,Nasýtený tuk:dvag,Cholesterol:dvamg,Sodík:572mg,Vláknina:2.5g,Cukor:10g Modré inteligentné body:6 Zelené inteligentné body:6 Fialové inteligentné body:6 Body +:5 Kľúčové slová:banánové čokoládové palacinky, banánové palacinky, čokoládové palacinky, čokoládové lupienky v tvare srdca, banánové palacinky, valentínske raňajky Valentína' Valentína' Valentína'

Zdravšie recepty na palacinky:

Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' ' 5 PP 6 SP 6 SP 6 SP Raňajky a neskoré raňajky Deň matiek Recepty Menej ako 10 dolárov Valentínske recepty zverejnené 10. februára 2012 od Gina 121 Pripomienky / Zanechať komentár '