Zoznámte sa s jeho raným životom a vzdelaním

Petri, najstarší zo štyroch, vyrastal v brooklynskej štvrti Crown Heights so svojimi dvoma mladšími bratmi a mladšou sestrou. Chodil na strednú školu vo východnom okrese a po imatrikulácii sa zapísal na Hostos Community College a neskôr, koncom 80. rokov, získal titul trestného sudcu na John Jay College.

'Začiatky kariéry

Začiatkom 80. rokov si Petri našiel miesto v brooklynskom obvode New York City Court System ako súdny úradník a zaistil, aby všetky procesy na súde prebehli bez problémov. Po niekoľkých rokoch sa pridal k oddeleniu Family Court na Manhattane, kde začal spolupracovať so sudkyňou Judith Sheindlinovou, s ktorou si v nasledujúcich rokoch vybudoval blízky vzťah.

Presun do San Francisca

Petri, už ženatý a s deťmi, sa rozhodol presťahovať sa so svojou rodinou do San Francisca a prijať pracovnú ponuku na prácu pre americkú maršálovú službu, v ktorej zotrval ďalších šesť rokov, ale akonáhle bola sudkyni Judith Sheindlin ponúknutá vlastná show - Sudkyňa Judy - Petri k nej prišiel, že „ak potrebujete súdneho exekútora, moja uniforma sa stále hodí“. Títo dvaja sa stretli u Judy doma, aby si povedali o tejto pozícii, a Petri ponuku prijal, čím sa stal súdnym exekútorom v Judyinej šou.

Stúpaj na výslní

Od začiatku výstavy v roku 1996 slúži Petri ako súdny exekútor, osoba zodpovedná za udržiavanie poriadku v súdnej sieni, poskytuje materiál medzi sudcom a účastníkmi konania a ďalšie povinnosti vrátane zastavenia hádok medzi žalobcami a obžalovanými. Objavil sa vo viac ako 1 000 epizódach ocenenej šou, pričom si získal meno v súdnej sieni, ale aj jeho oddanosť mu otvorila ďalšie dvere.

22 rokov a počítanie‼ ️ Vyzeráme rovnako, nie? #sudcajudy #tímová práca #priatelia navždy #rodina #fbf pic.twitter.com/cc9KHv6Ebb

- Petri Hawkins Byrd (@ByrdtheBailiff) 24. február 2018

Herecký debut a ďalšia kariéra

S nárastom popularity sa Petri vyskúšal ako herec. Len rok po svojom prvom vystúpení na plátne debutoval v seriáli Nash Bridges, nominovanom na cenu Primetime Emmy, v hlavných úlohách s Donom Johnsonom, Cheech Marinom a Jodi Lyn O’Keefeovou. V roku 1998 potom poskytol hlas baróna Samediho pre videohru Akuji bezcitný a v roku 2000 mal menšiu úlohu vo filme Playing Mona Lisa. O dva roky neskôr mal svoju prvú hlavnú úlohu ako detektív Meyers v dramatickom filme Vykúpenie ducha po boku Gene Bicknella a Monty Cox. Mal niekoľko ďalších pozoruhodných rolí, vrátane Lennyho v dramatickom filme Hlbšia láska v roku 2007 a titulnej úlohy vo filme Tom Hennessy v roku 2013, za ktorý získal cenu za najlepšiu akčnú sekvenciu- hranú cenu udeľovanú organizáciou Action on Film International. Filmový festival, USA. V posledných rokoch pracoval na niekoľkých projektoch vrátane filmov Pod palmou a Besné Vianoce.

Toto ste určite nevedeli- Petri je M.C.

Keď nie je v súdnej sieni a natáča ďalšiu sezónu populárnej show Judge Judy, Petri slúži ako M.C. a hovoril na mnohých rôznych udalostiach, pričom svoje znalosti a skúsenosti odovzdával iným na mnohé témy.

Len presne tak bohatý je Petri Hawkins-Boyd?

Od začiatku svojej kariéry v 80. rokoch nazbieral Petri slušné čisté bohatstvo. Podľa autoritatívnych zdrojov sa Petriho bohatstvo odhaduje na 3,5 milióna dolárov, čo je suma získaná počas jeho úspešnej kariéry. Nikdy sa nechválil svojim hodným majetkom ako mnoho ďalších celebrít, ale namiesto toho sa držal na nízkej úrovni a nechal za seba hovoriť svoju prácu.

Život za scénou

Petri je ženatý od roku 1980; oženil sa so svojou miláčikom zo strednej Feliciou a odvtedy sa stali rodičmi štyroch detí. Napriek tomu, že pár zažil určité ťažkosti a žil nejaký čas oddelene, nakoniec sa dali dohromady a nikdy sa nevrátili späť k času strávenému oddelene. Uprednostňuje, aby boli všetky informácie, ktoré nesúvisia s jeho kariérou, tajené pred médiami, ale vďaka tvrdej práci novinára sa na svetlo pozornosti dostal aj Petriho osobný život.

'

Petri urobil svoju časť pre komunitu

Odkedy sa Petri stal rešpektovanou osobnosťou, našiel spôsob, ako dať svoj podiel komunite; podporoval niekoľko charitatívnych organizácií a pôsobil ako národný predseda O.K. Program, organizácia zameraná na posilnenie postavenia mladých černochov. Petri je tiež členom predstavenstva mládežníckeho programu založeného na viere, Teen Center USA.

Prítomnosť sociálnych médií

Petri sa k Twitteru pridal v roku 2011 a hoci by si mnohí mysleli, že sa nezaoberá sociálnymi médiami a inými modernými technológiami, dokázal, že sa všetky mýlia. Petri využíval na propagáciu svojej práce predovšetkým Twitter, najmä pokiaľ ide o sudkyňu Judy. Nesledovalo ho veľa, iba asi 10 000 ľudí, ale tu je vaša šanca dostať sa do kontaktu s Petri Hawkings-Boyd.

Role obrátené ... Čo si myslíte? ? ? #SetLife #ByrdtheBailiff alebo #JudgeByrd pic.twitter.com/kZP881bUo2

- Petri Hawkins Byrd (@ByrdtheBailiff) 16. marca 2018

Nakoniec, ak vás to zaujíma, zistite jeho výšku a hmotnosť

Jeho fyzická podpora je silná. Keď na vás príde s 6 stôp 2 palcov a 240 libier, nebol by úspešným súdnym exekútorom, keby vyzeral inak.