Raný život, rodina

Jakeita Sky Days sa narodila 19. septembra 1983 v Harleme, New York City, USA, kde strávil detstvo s jej rodinou. Meno jej matky nie je známe, aj keď sa niekedy objavuje v Jakietiných videách na Instagrame, aby niečo povedala svetu. Ona nedávno zdieľané jej myšlienky o sebaúcte a odporučila Jakeitovým nasledovníkom, aby sa milovali, pretože si myslela, že je to jediný spôsob, ako byť šťastný. Jakeita má so svojou matkou veľmi vrelý vzťah, pretože ju podporovala v ťažkých časoch. Ako teenagerka sa Jakeita zamilovala do chlapa z jej okolia a dvakrát otehotnela. Svojho prvého syna Genesisa porodila, keď mala iba 14 rokov, a jej druhý syn Dessalines sa narodil, keď mala 16. Jakeita sa ich pokúsila vychovať s pomocou a podporou svojej matky, ktorá trpí bipolárnou poruchou. porucha, ale ženy čoskoro pochopili, že nemajú dosť rúk a peňazí, aby sa o chlapcov mohli dobre starať, a tak Jakeitina matka navrhla dať batoľatá na adopciu a vyčerpaný Jakeita súhlasil. Jej synovia boli adoptovaní rôznymi rodinami a strávili život tým, že veľa nevedeli o svojej biologickej matke. Keď mali obaja 18 rokov, Jakeita sa rozhodla, že sa s nimi znova spojí a spojí sa s Genesis a Dessalines, ale ako uviedla v jednom zo svojich rozhovorov s Rafinéria29 , nebolo to hladké a ľahké. Nechcela dávať tváre svojich synov na sociálne siete alebo televíziu, kým nemali 18 rokov, a teraz niektorí ľudia kritizujú Jakeitu za to, že sa vzdala svojich detí, a oneskorené snahy spojiť sa s nimi, keď sú už dospelí.

Vzdelávanie

Jakeita navštevovala miestnu strednú školu v Harleme, aj keď si musela dvakrát vziať rok voľna, aby porodila svojich synov, takže pre ňu nebolo ľahké maturovať zo školy. Neexistujú žiadne informácie o jej vysokoškolskom vzdelaní, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nezískala žiadny titul, potápala sa priamo do tvrdej práce, aby zarobila peniaze a pomohla svojej matke prežiť finančné rodinné boje. Pokiaľ ide o jej neskoršie vzdelanie, navštevovala Empire Beauty School v Pottsville. '

Dni Jakeityčo znamená holubica

Kariéra

Jakeita začala svoju kariéru na pozícii recepčnej v tetovacom obchode a štúdiu Black Ink Crew. Skúsila sa tiež stať herečkou a vizážistkou v Bella Honey Cosmetics v New Yorku, aby lepšie pochopila, z ktorých oblastí činností by mohla mať prospech. Sláva však našla Jakeitu, pretože Black Ink Crew podpísala v roku 2013 zmluvu s kanálom VH1 a začala natáčať televíznu show o živote tetovacieho salónu. Jakeita sa v sérii objavila iba v druhej sezóne, ale veľmi skoro sa stala hlavnou osobnosťou show, aj keď nebola ani tetovačkou. Divákov očarila úprimnými emocionálnymi reakciami, ktorými sa nikdy netajila, vášnivým prístupom k tetovaniu a extravagantným vzhľadom. Do konca piatej sezóny výstavy sa producenti rozhodli urobiť z Jakeity manažéra nového tetovacieho salónu Black Ink: Atlanta, pričom o novom obchode urobia ďalšie epizódy. Jakeita bola vo svojej novej úlohe veľmi presvedčivá a rýchlo si získala prijatie publika.

Ako televízna osobnosť bola Jakeita pozvaná na organizovanie rôznych akcií, ako napríklad Slay Day All White Yacht Boat Party v New Yorku, Mocha Fest v Negrile, Jamajka a Vivid Saturdays (LGBT strany) na Providence Rhode Island. Jakeita teraz vlastní aj odevný butik s názvom Jej malé tajomstvo , so sídlom Miami, Florida. Pokiaľ ide o jej kariéru v televíznych seriáloch, účinkovala v ďalších dvoch šou: Hip Hop Squares (2012) a Scared Famous (2017).

Osobný život

Jakeita je údajne momentálne slobodná, ale jej súkromný život bol vždy horúcou témou na diskusiu. Minulý rok mala pomer s realitnou hviezdou Teddy Ruksovou, ktorá je tiež osobnosťou z Black Ink Crew, ale v roku 2018 sa rozišli bez zvláštneho dôvodu. Stojí za to povedať, že v sérii Black Ink Crew sa objavil aj muž menom Elliot, ktorý tvrdil, že je otcom synov Jakeity. V jednej z epizód sa ukázal a pokúsil sa nadviazať kontakt s Jakeitou, ale odmietla všetky jeho snahy prediskutovať súčasné situácie o ich (domnelých) synoch.

Koníčky a záujmy

Keďže jej život je veľmi zaneprázdnený veľkým množstvom práce, Jakeita si váži voľný čas, ktorý môže tráviť doma, a je za to veľmi vďačná. Je veľmi starostlivá o interiéry svojho domu a snaží sa, aby bol čo najpohodlnejší: dbá na to, aby bola chladnička úplne zásobená a mala v sebe svoje obľúbené pivo Corona Light, rada má všetko čisté a dokonca aj zapaľuje sviečky každý večer, aby ste sa cítili uvoľnene. Pokiaľ však ide o jej outdoorové aktivity, Jakeita nemá čas na odpočinok: miluje jazdu na vodnom skútri, plávanie a beh. Tiež rada trávi čas v posilňovni, aby sa udržala v kondícii. Jakeita je milovníčka psov - má buldoga menom Bagel Supreme a jeho osobnú osobu Účet Instagram , nasleduje takmer 10 000 predplatiteľov!

Čistá hodnota

Celková čistá hodnota spoločnosti Jakeita sa autoritatívne odhaduje na približne 4 milióny dolárov, pričom sa nahromadilo také pôsobivé množstvo v hlavnej úlohe v show s názvom Black Ink Crew, ktorá je dnes nielen osobnosťou, ale aj majiteľom tetovacieho obchodu v Atlante. Profituje aj zo svojho butiku s oblečením s názvom Her Little Secret, hoci výška príjmu z tohto obchodu v tejto chvíli nie je známa. Pokiaľ ide o jej hostiteľskú kariéru, často dostáva pozvánky na rôzne festivaly a akcie a dostáva peniaze za svoj vzhľad alebo za organizovanie večierkov.