Dobré správy! Šťastie! Dobré časy! Veci sa pozerajú hore! -Medúza

Význam a správy medúzy

Symbolika medúzy v tomto prípade požaduje, aby ste si dovolili žiariť zvnútra von. Inými slovami, toto duchovné zviera vám pripomína, aby ste okolo seba nechali vidieť, kto ste. Preto ich musíte osloviť s láskou a láskou. Význam medúzy vám tiež pripomína, že nie je potrebné cítiť sa zraniteľne, keď prichádzate zo srdca.Srdce navyše vie, že láska je sila a sila, z ktorej všetci rastieme. Symbolika medúzy preto znamená, že dôverovať svojmu srdcu a jeho vedeniu je pre vás práve teraz životne dôležité. Preto podobne ako Labuť , mali by ste ísť s prúdom!

Medúza Totem, duchovné zviera

Ľudia s totemom medúzy vedia, ako využiť svoju silu úmyslu. Rovnako sa neboja dovoliť, aby im vesmír ukázal cestu. Preto nasledujú svoje inštinkty pohotovo a potichu. Často idú s prúdom vesmíru. Ľudia s týmto totemom duchovných zvierat majú veľkú schopnosť vziať všetko s nadhľadom. Majú radi jednoduchosť a podobne Skalár totem, sa neboja skúmať svoje emócie. Ľudia s týmto silovým zvieraťom môžu tiež zvládať náročné výzvy rýchlo a s minimom starostí a stresu. Sú organizovaní, vedia sa deliť o pracovné zaťaženie, dôverujú procesom, do ktorých sa zapájajú, a vždy pochádzajú z miesta prijatia a viery.

Interpretácia snu medúzy

Keď máte sen o medúze, symbolizuje to vynorenie sa a uzdravenie bolestivých spomienok. Inými slovami, ako Green Jay sen, teraz si pripravený vysporiadať sa s týmito aspektmi seba samého a prejsť k odpusteniu a láske. Preto musíte hľadať svetlo v každej pamäti tým, že sa zameriate na získané lekcie. Všetky sú pre vás nejakým spôsobom cenné. A naopak, musíte tiež uznať, že skrytá nevraživosť a agresia vám nikdy nebudú dobre slúžiť.

Prípadne vás tento tvor žiada, aby ste sa pozreli na svoje sebavedomie . Cítite sa trochu neadekvátni alebo neistí v niektorých veciach? Nájdite si čas a zistite prečo, aby ste sa cítili lepšie a videli vo svojom vnútri svetlo.