Životopis wiki Jessicy Gochovej

Jessica Goch sa narodila v USA 23. júna 1992, takže v znamení zverokruhu Rak a má americkú národnosť - je obľúbená pre svoj účet na Twitchi, ako aj na to, že je manželkou streamera Twitcha a manželky Tylera Ninju Blevinsa.

pridané Jessica Blevins na Štvrtok 4. októbra 2018

Raný život a vzdelávanie

Jessica o svojom ranom živote a vzdelaní veľa nehovorila, pretože si svoje súkromné ​​záležitosti radšej nechala pre seba - vyrastala s matkou Darcy a starším bratom Joshuom, pričom o jej otcovi nie je nič známe. Jej matka a otec sa pred chvíľou rozviedli a jej matka sa o rok neskôr znova vydala. Hovorí sa, že začala hrať videohry už v ranom veku a veľmi rada súťažila so svojimi priateľmi v mnohých online hrách - hneď na začiatku hrala hry ako Super Mario, Sonic the Hedgehog a Pokemon. V tom období svojho života sa Jessica tiež venovala tancu a bola súčasťou tanečného tímu svojej strednej školy.

Po maturite na strednú školu Wausau sa Jessica zapísala na University of Wisconsin-Whitewater a ukončila bakalársky titul v odbore manažment ľudských zdrojov a interpersonálna komunikácia.

Kariéra Jessicy a zamestnania, ktoré pracovala

Predtým, ako sa Jessica stala populárnou na internete, začala pracovať pre STI Fleet Services, keď ešte navštevovala vysokú školu. Nezostala s nimi príliš dlho, keď sa presťahovala do Ubisoftu a začala pracovať v ich oddelení pre styk s verejnosťou. Jessica sa potom v roku 2014 stala obchodnou zástupkyňou spoločnosti Plantronics a v tom istom roku učila aj postihnuté deti na univerzite vo Wisconsine. Niečo, o čom veľa ľudí nevie, je, že Jessica prvýkrát skúsila šťastie v modelingu v roku 2011, ale keďže to nevyšlo podľa jej predstáv, začala sa preto venovať iným veciam. '

Jessica GochováVšetko sa pre Jessicu obrátilo v roku 2014, keď hrala videohru Halo online a na svojom účte Twitch sa jej podarilo získať viac ako 500 000 sledovateľov - to sa stalo takmer cez noc a Jessica sa stala veľmi populárnou. Udržiava svoj účet JGhosty Twitch tak trochu súkromný, pretože sa musíte prihlásiť, aby ste si mohli pozrieť štatistiky jej kanála - jej rekord v prípade Twitchingu bez prestávky je 24 hodín. Jessica tiež prevádzkuje a Kanál YouTube , ktorú spustila 1. októbra 2014 a doteraz získala dohromady takmer 250 000 sledovateľov a takmer dva milióny zhliadnutí všetkých jej videí - popis na jej kanáli znie „Ahoj všetci! Moje meno je Jessica alebo JGhosty, môj internetový alias. Baví ma varenie streamov na Twitch TV a spravujem YouTuber a Twitch Streamer, NINJA! Prihláste sa na odber môjho kanála a sledujte vlogy, recenzie produktov a zábavné chvíle! “

Jessica v súčasnosti pracuje ako správkyňa účtu Twitch svojho priateľa a má na starosti komunikáciu a zmluvy, ktoré uzatvára so svojimi klientmi.

Osobný život a manželstvo s Tyler Ninja Blevins

Jessica sa stretla so svojou druhou polovicou Tylerom počas turnaja FireFox, ktorý sa konal v roku 2016 - netrvalo dlho a jeden druhému padli, pretože si svadobné sľuby vymenili asi o rok neskôr, 8. augusta 2017. Svadba sa konala v Lehmanne Mansion sa nachádza v Lake Villa v Illinois a pozvali všetkých svojich priateľov a rodinu.

@MetaramaFest, ktorý je ďalšou iteráciou konkurenčných hier spájajúcich sa s bežnou popkultúrou, bol oznámený v stredu so zostavou vrátane @Ninja , @marshmellomusic , @SnoopDogg a @DrLupo . https://t.co/sFA6eCaF72 pic.twitter.com/GD1cSG3IHJ

- ESPN Esports (@ESPN_Esports) 19. júna 2019

Kto je Tyler ‘Ninja‘ Blevins?

Tyler sa narodil v Detroite v Michigane v USA 5. júna 1991 v znamení zverokruhu Blíženci a má americkú národnosť - je obľúbený vďaka svojim neuveriteľným herným schopnostiam Fortnite Battle Royale a teraz je jedným z najsledovanejších ľudí na platforme Twitch. živé prenosy.

Tylerovi rodičia sú waleského pôvodu a presťahovali sa do USA roky predtým, ako sa Tyler narodil - hoci pochádza z Detroitu, jeho rodičia sa presťahovali do Chicaga, keď mal iba jeden rok. Kým navštevoval strednú školu Grayslake, trávil väčšinu času hraním videohier, než by trávil čas so svojimi rovesníkmi. V čase, keď imatrikuloval, už bol považovaný za profesionálneho hráča videohier a zúčastňoval sa turnajov ako súčasť profesionálnych organizácií a už začal živé vysielanie svojich hier.

Tylerova herná kariéra sa začala v roku 2009 videohrou Halo 3. Stále hrá túto hru a po prechode medzi mnohými tímami vrátane Cloud9 a Renegades sa pridal k tímu Luminosity Gaming a je s nimi dodnes. Živé vysielanie začal na Twitchi v roku 2011 s hrateľnosťou Fortnite Battle Royale, takmer hneď po vydaní hry-vďaka svojim úžasným schopnostiam získal obrovský počet sledovateľov a v roku 2018 dosiahol rekord Twitchu. diváci na jednom twitchi v priamom prenose. Len o mesiac neskôr sa mu podarilo prekonať tento rekord, pretože na svojom priamom prenose zhromaždil viac ako 660 000 divákov. Jeho Twitch účet v súčasnosti sleduje viac ako 14 miliónov ľudí, pričom na všetky svoje priame prenosy doteraz nazbieral takmer 470 miliónov zhliadnutí.

Tyler je tiež veľmi aktívny Kanál YouTube , ktorý spustil 10. novembra 2011, a doteraz získal dohromady viac ako 22 miliónov predplatiteľov a takmer dve miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí.

Tyler je tiež partnerom Red Bull Esports. a je prvým profesionálnym hráčom, ktorý sa objavil na titulnej stránke časopisu ESPN The Magazine. Je veľkým filantropom a podarilo sa mu zozbierať viac ako 110 000 dolárov na darovanie Americkej nadácii pre prevenciu samovrážd - okrem toho nedávno rozdal takmer 50 000 dolárov, pričom veľká časť putovala na Alzheimerovu asociáciu. V roku 2018 vyhral udalosť Fortnite Pro-Am a potom daroval cenu 1 milión dolárov „charite podľa vlastného výberu“.

Tyler za tie roky získal množstvo ocenení, pričom ho počas 8. ročníka Streamy Awards vyhlásili za Stvoriteľa roka 2018, v roku 2018 ho vyhlásili aj za osobnosť roka v oblasti esportu a získal titul Twitch streamer roka. počas 11. udeľovania cien Shorty Awards v roku 2019.

Jessicine záľuby a ďalšie záujmy

  • Jessica vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy - jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Cruise a Jennifer Aniston.
  • Miluje cestovanie a práca online jej umožňuje ísť kamkoľvek chce a zároveň pracovať.
  • Jej vysnívanou dovolenkovou destináciou je Londýn.
  • Jej obľúbená farba je ružová.
  • Rád nakupuje rovnako ako mnoho jej rovesníkov.
  • Miluje ochutnať rôzne kuchyne, zatiaľ čo jej obľúbené sú morské plody.

Vzhľad a čistá hodnota

Jessica má momentálne 26 rokov. Má blond vlasy, orieškové oči, je 1,65 m vysoká a váži 55 kg a jej životne dôležité štatistiky sú 34-27-36; nosí topánky veľkosti šesť.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa Jessicina súčasná čistá hodnota odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov a neustále rastie, pretože robí množstvo aktivít.

pridané Jessica Blevins na Streda 2. januára 2019

Prítomnosť sociálnych médií

Jessica nie je taká aktívna na iných populárnych platformách sociálnych médií, pretože sa zdá, že sa zameriava na svoje účty Twitcha svojho manžela - zdá sa, že má účet Instagram s viac ako 350 sledovateľmi, ale nezverejnila naň žiadny obrázok. Má tiež účet Twitter, ale ten bol nedávno z neznámych dôvodov pozastavený - okrem toho tiež prevádzkuje a účet na Facebooku , teraz má viac ako 40 000 sledovateľov.