> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Môj trik na výrobu najšťavnatejšie morčacie hamburgery KAŽDÝ je pridať strúhanú cuketu! Obrovský bonus, ak chcete, aby vaše deti jedli viac zeleniny! Ak hľadáte najlepší recept na morčací burger, musíte ho určite vyskúšať. (Je to tiež jednoduchý recept na fritézu! )Tieto šťavnaté turecké hamburgery s cuketou sú VŠETKY najšťavnatejšie pridaním strúhanej cukety!'Šťavnaté morčacie hamburgery s cuketou

Toto sú NAJLEPŠIE morčacie hamburgery! Vychádzajú tak šťavnaté a chuť je lahodná. Začal som experimentovať s pridaním cukety do mojich morčacích hamburgerov už v roku 2010 a nikdy som sa neobzrel. Sú zdravé, ľahké a ideálne na rýchle večere každú noc v týždni. Môžete tiež vyskúšať tieto Grécka feta morčacie hamburgery.

1

Inštrukcie

  • Z cukety vytlačte VŠETKU vlhkosť z papierových obrúskov. Vo veľkej mise zmiešajte mletú morku, cuketu, strúhanku, cesnak, cibuľu, soľ a korenie. Pripravte 5 rovnakých placiek, každá po 4 unce, nie príliš silné, aby sa varili v strede.
  • KACHLE: Ohrejte veľkú nepriľnavú panvicu na vysokej teplote. Za horúca zľahka nastriekajte olej. Pridajte na panvicu hamburgery a znížte teplotu na minimum. Varte z jednej strany do hneda, potom vyklopte. Niekoľkokrát preklopte, aby ste zabránili pripáleniu a hamburgery boli uvarené po celú dobu.
  • Pri grilovaní: Pred varením gril dobre očistite a postriekajte olejovým sprejom, aby sa nezlepil. Varte hamburgery na strednom plameni asi 5 minút z každej strany, alebo pokiaľ už nebudú v strede ružové.

Pokyny k fritéze:

  • Z cukety pomocou papierových obrúskov dobre vytlačte všetku vlhkosť.
  • Vo veľkej mise zmiešajte mletú morku, cuketu, strúhanku, cesnak, cibuľu, soľ a korenie. Vyrobte 5 rovnakých placiek, každé 4 unce, hrubých 1/2 palca.
  • Predhrejte fritézu na 370F.
  • Varte v jednej vrstve v dvoch dávkach 10 minút, otočte ich do polovice, kým nezhnednú, a v strede ich prevarte.

Poznámky

* Na bezlepkové diéty používajte bezlepkovú strúhanku.

Výživa

Podávanie:jedenhamburger,Kalórie:161kcal,Sacharidy:4.5g,Bielkoviny:18g,Tuk:7g,Cholesterol:65mg,Sodík:385mg,Vláknina:jedeng,Cukor:jedeng Modré inteligentné body:3 Zelené inteligentné body:3 Fialové inteligentné body:3 Body +:4 Kľúčové slová:fritéza na morčacie hamburgery, najlepší recept na morčacie hamburgery, zdravé morčacie hamburgery, šťavnaté morčacie hamburgery, recepty na morčacie hamburgery, recepty na morčacie hamburgery, morčacie hamburgery Fritéza' Bez mliečnych výrobkov' Mrazené jedlá' Bezlepkový' Vhodné pre deti' Low Carb' 3 SP 3 SP 3 SP 4 PP Recepty na fritézu Recepty na grilovanie pamätný deň Recepty Sendvičové recepty Leto Super Bowl recepty Turecké recepty Menej ako 10 dolárov zverejnené 6. mája 2015 od Gina 392 Pripomienky / Zanechať komentár '