Kto je Juliet Tablak?

Juliet Tablak sa narodila 13. apríla 1974 v Spojených štátoch amerických a je bývalou herečkou známou z radu hereckých projektov v 90. rokoch minulého storočia pred odchodom do dôchodku. Jedna v tomto období bola Ženatá ... s deťmi, v ktorej hrala úlohu Amber počas deviatej sezóny show.

Bohatstvo Júlie Tablakovej

Ako bohatá je Juliet Tablak? V polovici roku 2019 nás zdroje informujú o čistom bohatstve viac ako 300 000 dolárov, ktoré bolo získané úspechom v rôznych jeho snahách.

„Pretože teta Marcy povedala, že sem nikdy nikdy nepríde ... Tu som!“ Juliet Tablak ako Amber v 4 epizódach MWC, 0904 ...

pridané Ženatý s deťmi, neoficiálny na Streda 11. februára 2015

Po ukončení hereckého behu sa stala profesionálnou chiropraktičkou a inštruktorkou pilatesu. Ako pokračuje v kariére, očakáva sa, že sa bude stále zvyšovať aj jej bohatstvo.

Ranný život a herecké začiatky

Juliet nezdieľala veľa informácií o svojej rodine, detstve a vzdelaní. Dokonca aj jej cesta k herectvu kariéra nebola podrobne popísaná, ale svoju kariéru začala na začiatku 90. rokov 20. storočia, pričom jednou z jej prvých rolí bolo hosťovanie v šou V žiare noci.

Je to dramatický televízny seriál, ktorý vznikol vďaka rovnomennému filmu z roku 1967, ktorý bol založený na rovnomennom románe z roku 1965; hrali v ňom Carroll O'Connor a Howard Rollins a boli vysielané v NBC. O rok neskôr mala hosťovanie v ABC Afterschool Special, čo je antologický seriál, ktorý často rieši kontroverzné, ale zaujímavé témy pre deti a mládež; medzi ne patrilo tehotenstvo mladistvých, zneužívanie návykových látok a negramotnosť, za ktoré táto šou získala množstvo ocenení.

Vzostup k sláve

Ďalším Tablakovým projektom by bola kriminálna dramatická šou s názvom Silk Stalkings, v ktorej účinkovala v dvoch epizódach - šou vysielaná na CBS a je súčasťou programového balíka siete Crimetime after Primetime. Šou sleduje život dvoch detektívov, ktorí riešili sexuálne zločiny medzi ultrabohatými na Palm Beach na Floride. Jej ďalšia úloha by sa stala jej najpozoruhodnejšou, pretože bola obsadená do série Ženatý ... s deťmi hrá neter Marcy D’Arcy.

Je to sitcom, ktorý bol odvysielaný na televíznej stanici Fox po rodine žijúcej na predmestí Chicaga. Šou vysielala 11 sezón a 259 epizód a podľa Entertainment Weekly je jednou z klasických televíznych relácií. Potom mala hosťujúcu úlohu v The Larry Sanders Show, čo je sitcom odohrávajúci sa v kancelárii fiktívnej neskorej nočnej diskusnej šou, pričom celebrity v šou často hrali ako svoje vlastné parodované verzie.

Je známy tým, že má vplyv na mnohé budúce televízne relácie, ako napríklad 30 Rock a The Office. Získala všeobecné uznanie a je považovaná za medzník tohto žánru.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#WomanCrushWednesday sa vracia k Juliet Tablak, ktorá hrala slutty neter Marcy Darcy Amber vo filme Ženatý s deťmi? #wcw #manželský s deťmi #JulietTablak

Príspevok zdieľaný používateľom Frogger Nelson Neal (@froggneal) 18. mája 2016 o 4:39 PDT

Neskoršia kariéra a dôchodok

V roku 1995 sa Juliet objavila v dráme Picket Fences, ktorá sledovala obyvateľov mesta vo Wisconsine; šou mala kolísavé hodnotenia a snažila sa udržať si publikum počas jej priebehu. Nasledujúci rok bola obsadená do jednej epizódnej úlohy v sérii Nowhere Man, ktorá bola odvysielaná v UPN. Šou si získala veľa kritiky a dokonca bola uvedená aj v TV Guide, ale po sezóne bola zrušená.

Jej posledný herecký projekt by prišiel v roku 2000 v Power Rangers Lightspeed Rescue, v ktorom mala podpornú úlohu. Séria je ôsmou vo sérii Power Rangers a ako prvá ich predstavuje ako ľudí, ktorých identita je verejnosti známa od začiatku. Bol to tiež prvý, kto ukázal, že väčšina ich zbraní, síl a Zordov bola vyrobená ľuďmi, bez mystického alebo mimozemského pôvodu.

Po hereckom dôchodku sa Juliet zapísala na Palmer College of Chiropractic, ktorá sa nachádza v Iowe. Je to súkromná vysoká škola a prvá škola chiropraxe na svete. Mnoho z jej ďalších pobočiek neskôr založili absolventi vysokej školy. Teraz pracuje ako chiropraktik a inštruktor pilatesu.

Osobný život a sociálne médiá

O jej osobnom živote je známe, že Tablak sa v roku 2008 oženil s mužom menom Chris, aj keď podrobnosti o ňom sú vzácne a informácie o ich manželstve a rodinnom živote potom tiež zostávajú pre väčšinu záhadou.

Juliet je veľká fitness a wellness nadšenkyňa, ktorá propaguje hlavne jadro ako jeden z hlavných svalov, ktoré je potrebné vyvinúť pre celkové zdravie. Chiropraktickú starostlivosť objavila po diagnostikovaní autoimunitného stavu a táto cesta dozvedieť sa viac o zlepšení jej celkového zdravia pomohla pri omladení jej tela. Neskôr si založila vlastnú firmu s názvom Los Gatos Wellness .

Rovnako ako mnohí bývalí herci, chiropraktici a majitelia firiem je veľmi aktívna online prostredníctvom účtov na sociálnych médiách. Má účet na Instagrame, ktorý používa hlavne na propagáciu svojich chiropraktických praktík a tiež zverejňovanie osobných fotografií. Z jej fotografií vyplýva, že vlastní niekoľko domácich mačiek a zverejnila aj niekoľko fotografií z návratu. Má tiež kanál YouTube, aj keď tam často nepublikuje videá, zvyčajne súvisiace s cvičením a správnym držaním tela. Jej podnikanie tiež dáva trochu nahliadnuť do jej života po herectve.