> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tento srdečný pád Kale šalát s Quinoa a brusnicami je ešte vylepšené masírovaním kapusty, ktorá pomáha odbúravať tuhú bunkovú štruktúru a dáva surovému kapustu jemnejšiu textúru a jemnejšiu chuť.Tento výdatný jesenný šalát z kapusty s quinoou a brusnicami je ešte vylepšený masírovaním kapusty, ktorá pomáha odbúravať tuhú štruktúru buniek a dodáva surovému kelu jemnejšiu textúru a jemnejšiu chuť.'
Šalát z kelu s quinoou a brusnicami

Tento šalát je vynikajúci ako bezmäsité hlavné jedlo alebo ako vynikajúci doplnok ku každému sviatočnému stolu. Kel často masírujem olejom, keď ho použijem surový do šalátov, ako je tento Masírovaný šalát zo surového kelu a v tomto Raňajky BLT šalát .

Inštrukcie

  • Všetky ingrediencie na zálievku zmiešajte vo veľkej miske a odložte bokom, kým si pripravíte kel. (To zjemní šalotku a umožní, aby sa chute stali priateľskými).
  • Pridajte do misky s dresingom nakrájaný kel. Masírujte kapustu hrsťami - doslova si listy vtierajte medzi prstami - minútu alebo dve, kým listy nezmäknú a nestmavnú. (Áno, viem, že dať vášmu šalátu poriadne zabrať, je trochu čudné, ale stojí to za to. TENTO KROK NEPRESKOČTE.) Krátko bokom.
  • Opekajte si mandle. Zahrejte malú panvicu na strednú teplotu. (Na panvicu nedávajte žiadny olej!) Pridajte mandle do panvice a povarte ich 2 až 3 minúty a pravidelne nimi potraste, až kým nebudú zlatohnedé a voňavé. Ihneď preložíme do malej misky.
  • Pridajte quinoa, spolu s polovicou mandlí a polovicou brusníc do kelu a premiešajte.
  • Preložte svoj šalát na servírovací tanier alebo taniere, na vrch pridajte zvyšné mandle a brusnice a posypte syrom.

Poznámky

VY ROBÍTE: Tento recept má byť cestovnou mapou pre vytvorenie vášho dokonalého kale šalátu, takže sa pohrajte s obľúbenými orechmi, sušeným ovocím, syrmi a celozrnnými výrobkami. Môžete tiež vyskúšať kučeravý kel, aj keď chutí o niečo trávnatejšie ako lacinato.

Výživa

Podávanie:jeden/ 4 šalátu,Kalórie:226kcal,Sacharidy:27g,Bielkoviny:6g,Tuk:jedenásťg,Nasýtený tuk:1.5g,Cholesterol:dvamg,Sodík:149mg,Vláknina:3g,Cukor:7g Modré inteligentné body:7 Zelené inteligentné body:7 Fialové inteligentné body:5 Body +:6 Kľúčové slová:kel šalát, kel šalát s brusnicami, kel šalát s quinoa Bezlepkový' Menej ako 30 minút' Vegetariánske jedlá' 5 SP 6 PP 7 SP 7 SP Recepty na večeru Recepty bez vajec Jeseň Obed Šalát Strany zverejnené 18. novembra 2019 od Gina 47 Pripomienky / Zanechať komentár '