Kto je Lauren Casey?

Lauren Casey je americká meteorologička, ktorá v súčasnosti pracuje pre CBS 3 Philadelphia a môžete ju vidieť v meteorologickom tíme očitých svedkov a tiež vo večerných správach vo Philadelphii. Pracovala pre niekoľko ďalších televíznych staníc, ale odkedy nastúpila do CBS 3, Lauren sa jej dostalo celonárodnej pozornosti.

pridané Meteorologička Lauren Caseyová na Streda 1. novembra 2017

Lauren Casey Wiki: Vek, detstvo a vzdelávanie

Lauren Casey sa narodila 14. januára 1982 v Lancasteri, Philadelphia, USA; vyrastala však v South Jersey a považuje toto miesto za domov. Vychovávala ju matka a starí rodičia; bohužiaľ nie sú žiadne informácie o jej otcovi.

Pokiaľ ide o jej vzdelanie, Lauren sa po skončení strednej školy zapísala na Rutgersovu univerzitu, kde v roku 2006 získala titul bakalára vedy z meteorológie. '

Lauren Caseyováčo predstavuje biely králik

Začiatky kariéry

Počas svojich rokov v Rutgers absolvovala Lauren stáž v Národnej meteorologickej službe v Mount Holly v New Jersey a taktiež absolvovala stážny kurz vo WCAU-TV vo Philadelphii. Po ukončení štúdia si Lauren našla prácu v Macone v Georgii, pretože bola zamestnaná ako meteorológka vo WMGT-DT. Zostala tam ďalšie dva roky, získavala veľmi potrebné skúsenosti pre svoju ďalšiu kariéru, informovala o nepriaznivom počasí - tornáda, búrky s krúpami a ďalšie prírodné katastrofy.
Koncom roku 2008 vymenila Macona za Fort Meyers na Floride a WMGT-DT za WINK-TV; práca bola dosť podobná a tu Lauren zostala tri roky. Jej ďalšou zastávkou bola chladná Minnesota a St. Paul, kde sa v roku 2011 pripojila k WCCO-TV a trvala do roku 2015, počas ktorého Laurenina popularita rástla, a stala sa jednou z najoceňovanejších meteorológov stanice. Avšak práve v roku 2015 sa rozhodla opustiť prácu, väčšinou kvôli rodinným problémom; údajne sa presťahovala do Philadelphie, aby bola bližšie k matke.

CBS 3, Rise to Prominence

Jej prestup do Philadelphie sa ukázal byť múdrym krokom aj pre jej kariéru; nastúpila do CBS 3 a jej úloha na stanici sa zlepšila z meteorológky na hostiteľku niekoľkých spravodajských relácií vrátane večerných správ vo Philadelphii a očitých svedkov, vďaka ktorým sa stala hviezdnym meteorológom.

Lauren Casey Čistá hodnota, plat

Od začiatku svojej kariéry je Lauren celkom úspešná a pracovala pre niekoľko televíznych staníc, ktoré všetky prispeli k jej čistému bohatstvu. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako bohatá je Lauren Casey na začiatku roka 2019? Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že Laurenin čistý majetok dosahuje až 1,3 milióna dolárov, zatiaľ čo jej plat sa odhaduje na 74 000 dolárov. Pôsobivé, nemyslíte? V nadchádzajúcich rokoch sa jej bohatstvo nepochybne zvýši, za predpokladu, že úspešne pokračuje v kariére.

Lauren Casey Osobný život, Je vydatá, deti, manžel

Čo viete o osobnom živote Lauren? Táto prominentná meteorologička z oblasti vysielania nebola veľmi otvorená, pokiaľ ide o zdieľanie podrobností z jej osobného života, ale v jej milostnom živote vieme, že Lauren je v súčasnej dobe slobodná a zameriava sa výlučne na svoju kariéru.

Vo voľnom čase sa venuje outdoorovým aktivitám a navštívila napríklad Zion Park, Národný park Glacier, Grand Canyon a Národný park Grand Teton.

Choďte dole k Spievajúcej fontáne vo východnom Passyunku a rozsvieťte so mnou tento nádherný strom !? pic.twitter.com/FstDQmaUsD

- Lauren Casey (@LaurenCBS3) 29. november 2018

Internetová sláva Lauren Casey

V priebehu rokov sa Lauren stala veľmi populárnou na platformách sociálnych médií, najmä na Facebooku a Twitteri. Ona oficiálna stránka na Facebooku má takmer 10 000 sledovateľov, s ktorými sa podelila o svoje najnovšie kariérne úsilie vrátane svojich správ o najnovšom tornáde, ktoré sa tvorí na východnom pobreží , medzi mnohými ďalšími príspevkami. Lauren nájdete na Twitter taktiež, na ktorom má niečo cez 7 000 fanúšikov a využila svoju popularitu na podporu svojej kariéry, ale podelila sa aj o niektoré detaily zo svojho osobného života, ako napr. užívať si čas so svojim psom , medzi mnohými ďalšími príspevkami.