> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Tento krémovo pečený makarónový a syrový recept je ľahšou verziou klasického receptu s prídavkom vlákniny zo špenátu. Je to najjemnejšie jedlo!Tento krémovo pečený makarónový a syrový recept je ľahšou verziou klasického receptu s prídavkom vlákniny zo špenátu. To'
Pečené makaróny a syr

Milujem domáce makaróny a syr. Je to oveľa lepšie ako krabicové verzie, ale mac a syr môžu byť také ťažké, že je ťažké si ich veľmi často vychutnať. Tento zdravší recept na mak a syr je nielen ľahší, ale bude hitom aj pre vaše deti. Moja skeptická dcéra tomu dala svoj súhlas. Vyskúšajte možnosti makarónov s nízkym obsahom sacharidov a syrov Pečená špagetová tekvica a syr alebo Pečený karfiol „Mac“ a syr .

Inštrukcie

  • Cestoviny uvaríme v slanej vode podľa návodu na balenie. Postriekame zapekaciu misu s maslovou príchuťou Pam.
  • Predhrejte rúru na 375 ° F.
  • Vo veľkej a ťažkej panvici rozpustíme maslo. Pridajte múku a za stáleho miešania vareškou povarte na miernom ohni.
  • Pridajte cibuľu a povarte ďalšie 2 minúty. Pridajte mlieko a kurací vývar a pokračujte v šľahaní, zvyšujte teplotu na stredne vysokú, kým nepríde k varu a nebude hladká a hustá. Dochutíme soľou a korením.
  • Akonáhle zhustne, odstavte ho z ohňa, pridajte po 1/4 šálky syra a dobre premiešajte, kým sa syr nerozpustí. Podľa chuti upravte soľ a korenie, pridajte uvarené makaróny a baby špenát.
  • Nalejte do pekáča. Navrch nastrúhame syr a strúhanku. Navrch nastriekajte trochu viac oleja.
  • Pečieme 15-20 minút, potom niekoľko minút grilujeme, aby bola strúhanka zlatistá.

Výživa

Podávanie:jedenpohár,Kalórie:261kcal,Sacharidy:36.5g,Bielkoviny:13g,Tuk:7.5g,Nasýtený tuk:4g,Cholesterol:20.5mg,Sodík:277mg,Vláknina:5.5g,Cukor:5g Modré inteligentné body:10 Zelené inteligentné body:10 Fialové inteligentné body:6 Body +:7 Kľúčové slová:pečené makaróny a syr, recept na pečené makaróny a syr, zdravé makaróny a syr, makaróny a syr so špenátom Mrazené jedlá' Vhodné pre deti' Vegetariánske jedlá' 10 SP 10 SP 6 SP 7 PP Recepty na večeru Jeseň Pôstne priateľské recepty Obed Recepty na cestoviny Recepty Zimné zverejnené 20. apríla 2020 od Gina 308 Pripomienky / Zanechať komentár '