Uvedomte si všetky strany situácie. Súcitne pochopte prečo a prečo, aby ste sa v nich mohli šikovne orientovať. -Lev

Význam a správy leva

Symbolika leva nám vo všeobecnosti prináša posolstvo obozretnosti. Inými slovami, táto veľká mačka nás žiada, aby sme veci v určitých oblastiach svojho života nepreháňali. Namiesto toho udržujte v našich životných aktivitách vyrovnanú myseľ a celkovú rovnováhu. Symbolika leva je najvyšším ochrancom krbu a domova. Lionov význam nám preto odporúča, aby sme dbali na činy tohto veľkého zvieraťa, pretože vám ukáže, či je načase relaxovať a zbaviť stresu vašu myseľ, telo a ducha.Symbolika leva sa alternatívne zameriava na načasovanie a silu. Možno je načase zvýšiť zodpovednosť za komunitu a zorganizovať spoluprácu medzi svojimi rovesníkmi. Význam leva vám tiež pomôže rozpoznať a porozumieť vašim ušľachtilým a kráľovským postojom.

TO Levica predstavuje potrebu stavať na zajtra. Navyše základy, ktoré dnes položíte, budú prejavom vášho osudu.

korytnačka symbolický význam

Tieto veľké mačky sú veľmi úzko späté s Tiger , Leopard a Jaguár

čo symbolizuje čierna mačka

Leví totem, duchovný zvierací totem

Ľudia s totemom Lion sú prudko nezávislí, sebavedomí a ovládajú sa. Všetky tieto vlastnosti sú vyvážené tichým správaním. Ľudia s týmto totemom duchovných zvierat sú tiež tvorivou a vplyvnou silou. Majú tiež vnútornú moc vykonávať pozitívne (alebo negatívne) zmeny vo svojom živote a v živote ostatných okolo seba. Ľudia z totemov Lion sú väčšinou veľmi lojálni a budú až do smrti brániť česť svojich priateľov a rodiny. Sú neustále bdelí a vždy nad vecou.Ak Levica je váš duchovný zvierací totem, potom máte silné materinské inštinkty a v prípade potreby ste zúrivo chránení. Ženy s týmto totemom budú ovládať svoje emocionálne telo a schopnosť prejavovať všetky aspekty lásky. Sú kreatívni, vášniví a rýchlo sa spoja.

Interpretácia Levieho sna

V tomto prípade vám váš levský sen dáva vedieť, že prekonáte niektoré zo svojich emocionálnych ťažkostí. Tiež vám to hovorí, že ste silnejší, ako si myslíte, a že máte veľký vplyv na ostatných. Inými slovami, vo svojom osobnom a sociálnom živote musíte prejaviť obmedzenie. Prípadne taká divoká mačka predstavuje vašu potrebu kontroly nad ostatnými. Musíte byť zodpovední.

Ak chcete vidieť a Levica vo vašom sne predstavuje vaše materské inštinkty. Vynakladáte maximálne úsilie, aby ste chránili svoje záujmy. Tiež a Levica symbolizuje nádej, víťazstvo, vytrvalosť a vytrvalosť.

Keď sa vám sníva, že na vás táto mačka zaútočí, naznačuje to, že vás nejaká sila môže viesť k sebazničeniu. Iba akútne sebauvedomenie vám pomôže prekonať tieto výzvy a prekážky.

modlivka mýty veľa šťastia

Sen čierneho leva predstavuje negatívnu silu. Vy alebo niekto iný používa svoju pozíciu moci na vytváranie neplechy.

Ak je mačka vo vašom zraku biela, zvýrazní to vašu majestátnu moc. Môže to tiež naznačovať náhle uvedomenie si moc, ktorú držíš .