> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Steak z rýchlej panvice s cibuľou, paprikou, šampiňónmi, naložený na pečenom zemiaku a preliaty taveným syrom - tento pečený zemiak Loaded Philly Cheesesteak je ideálny pre milovníkov mäsa a zemiakov vo vašom živote!čo to znamená, keď ťa prenasleduje vrana

'
Naložený pečený zemiak Philly Cheesesteak

Naložené pečené zemiaky sa dajú pripraviť tak rýchlo a ľahko. Niekoľko ďalších mojich obľúbených je Naložený moriak chilli pečený zemiak , Brokolica a syr dvakrát pečené zemiaky, a Sloppy Joe Pečené sladké zemiaky .

Inštrukcie

  • Vidličkou popichajte do zemiakov jamky, potom ich uvarte v mikrovlnke pomocou nastavenia pečených zemiakov, až kým nebudú zemiaky mäkké a uvarené (asi 4 - 10 minút na vysokej úrovni pre 4 zemiaky). Ak nemáte mikrovlnnú rúru, pečte asi 45 minút pri 400 ° F.
  • Medzitým si nakrájame hovädzie mäso na tenké prúžky. Dochutíme soľou, cesnakovým práškom a čerstvým korením podľa chuti. Zahrejte veľkú panvicu na vysokú teplotu. Keď je panvica veľmi horúca, nastriekajte ju sprejom na varenie a pridajte polovicu hovädzieho mäsa. Varte jednu minútu, potom steak a varte ďalších 30 sekúnd. Odložte do veľkej misy.
  • Panvicu znovu nastriekajte a keď bude horúca, pridajte zvyšný steak, varte jednu minútu, potom otočte a varte ešte 30 sekúnd. Pridajte zvyšný steak do misky.
  • Vráťte panvicu znovu zohriať a ešte raz nastriekajte sprejom na varenie, pridajte cibuľu a papriku a dochuťte soľou a korením. Varte jednu minútu, potom otočte a varte ďalšie 1 až 2 minúty, alebo kým cibuľa nie je zlatistá. Odstavíme so steakom.
  • Znížte teplotu na strednú teplotu a do panvice pridajte 1/2 ČL olivového oleja, pridajte huby, soľ a korenie a vrch húb zľahka nastriekajte sprejom na varenie. Varte 1 1/2 minúty, potom otočte huby a povarte ďalšiu minútu a pol. Pridajte do misky so steakom a cibuľou a miešajte, aby sa spojili.
  • Zemiak rozdelíme pozdĺžne na polovicu do polovice, ako som to urobila na fotografii, potom na každý zemiak rovnomerne rozdelíme steak a zeleninu a na vrch každú pridáme plátok provolónu.
  • Vložte pod brojler, aby sa syr roztopil, dávajte pozor, aby sa nespálil.

Výživa

Podávanie:jedenzemiak,Kalórie:390kcal,Sacharidy:44g,Bielkoviny:26g,Tuk:13g,Nasýtený tuk:5g,Cholesterol:56mg,Sodík:293mg,Vláknina:4g,Cukor:3g Modré inteligentné body:9 Zelené inteligentné body:9 Fialové inteligentné body:6 Body +:8 Kľúčové slová:bezlepkový philly cheesesteak, plnený pečený zemiak, plnený Philly Cheesesteak pečený zemiak, philly cheesesteak zemiakové šupky, biftek pečený zemiak

Steak z rýchlej panvice s cibuľou, paprikou, šampiňónmi naložený na pečenom zemiaku a preliaty taveným syrom - tento naložený pečený zemiak Philly cheesesteak je ideálny pre milovníkov mäsa a zemiakov vo vašom živote!'

Steak z rýchlej panvice s cibuľou, paprikou, šampiňónmi naložený na pečenom zemiaku a preliaty taveným syrom - tento naložený pečený zemiak Philly cheesesteak je ideálny pre milovníkov mäsa a zemiakov vo vašom živote!' Bezlepkový' Menej ako 30 minút' 6 SP 8 PP 9 SP 9 SP Hovädzie recepty Čisté stravovanie Recepty na večeru Recepty bez vajec Obed Recepty zverejnené 19. novembra 2013 od Gina 77 Pripomienky / Zanechať komentár '