> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Táto inšpirovaná Mexikom vegetariánsky pečený recept na sladké zemiaky je nabitý pikantnými čiernymi fazuľami, taveným syrom a salsou s kúskom smotany. Ľahký 20-minútový nápad na večeru!Plnené vegetariánske pečené sladké zemiaky sú inšpirované Mexikom a sú plné čiernych fazúľ, taveného syra, salsy a smotany. Čo môže byť lepšie ako 20-minútové jedlo!' Vegetariánsky pečený recept na sladké zemiaky

Naložené upečené sladké zemiaky sú také rýchle a ľahké, že si môžete zemiaky uvariť v mikrovlnke, aby ste to rýchlo zvládli, alebo použite tento recept na rúru pečenie sladkých zemiakov . Niekoľko mojich ďalších obľúbených receptov na sladké zemiaky je Plnené sladké zemiaky v talianskom štýle , Sloppy Joe Pečené sladké zemiaky, a Sýrová pečená koža zo sladkých zemiakov.

duchovné zviera čiernej mačky

Inštrukcie

  • Vidličkou popichajte do zemiakov jamky, ktoré povarte na zemiakoch tak, aby boli mäkké a uvarené (asi 4 - 10 minút na vysokej úrovni pre 4 zemiaky). Ak nemáte mikrovlnnú rúru, pečte asi 45 minút pri 400 ° F.
  • Spojte jogurt a taco korenie v malej miske, dobre premiešajte.
  • V strednom hrnci na strednom ohni rozohrejeme olej.
  • Pridajte papriky, cibuľu, čili prášok, papriku, kmín a soľ a povarte ich, kým cibuľa mierne nekaramelizuje, asi 5 minút.
  • Pridajte čierne fazule, premiešajte, spojte a prehrejte (asi ďalších 5 minút).
  • Zemiak nakrájajte pozdĺžne dolu stredom alebo ako som to urobila na fotografii, vidličkou prepichnite vrch v oválnom tvare, potom každý zemiak vyberte.
  • Navrch dajte 2 lyžice nastrúhaného syra, 1/3 šálky zmesi čiernych fazulí, 2 lyžice zmesi gréckeho jogurtu a 2 lyžice salsy salsy.
  • Užite si to!

Výživa

Podávanie:1zemiak,Kalórie:307kcal,Sacharidy:53g,Bielkoviny:pätnásťg,Tuk:5g,Nasýtený tuk:0,5g,Cholesterol:7.5mg,Sodík:312mg,Vláknina:10.5g,Cukor:1g Modré inteligentné body:8 Zelené inteligentné body:10 Fialové inteligentné body:dva Body +:8 Kľúčové slová:pečené sladké zemiaky, chladené pečené zemiaky, ako pripraviť sladké zemiaky, naložený vegetariánsky pečený sladký zemiak, mexický pečený zemiak, nápad na večeru so sladkými zemiakmi, recept na sladké zemiaky, recepty na sladké zemiaky Bezlepkový' Vhodné pre deti' Vegetariánske jedlá' 10 SP 2 SP 8 PP 8 SP Recepty na večeru Recepty bez vajec Jeseň Hosťujúci príspevok Pôstne priateľské recepty Nízky obsah sodíka Obed Recepty zverejnené 29. októbra 2018 od Gina 146 Pripomienky / Zanechať komentár '