Kto je Matthew Mario Rivera?

Ak ste počuli o Mattovi Rivierovi ako o silnom mužovi úspešnej novinárky Kasie Huntovej, potom musíte vedieť, že je tiež významným digitálnym producentom a v súčasnosti prispieva do programov NBC News vrátane Meet the Press. 34-ročný novinár nazbieral od roku 2010 množstvo skúseností v tejto oblasti.

Za históriou - žite v priebehu niekoľkých minút @NBCNightlyNews s najnovšími plánmi demokratov v Kongrese, aby sa v dôsledku Muellerovej správy vrátili späť

(?: @frankthorp ) pic.twitter.com/l8Jylbp1di

- Kasie Hunt (@kasie) 18. apríla 2019

Matthewov životopis

Hovorí sa mu Matt alebo Mario a narodil sa 24. mája 1985 v New Yorku v USA v rodine poručíka Daniela O. Riveru, predchádzajúceho šerifského dôstojníka a registrovanej zdravotnej sestry Loraine V. Vetterovej, ktorá pracovala v St. Sienna Medical Center. Jeho rodičia sa bohužiaľ rozviedli, keď bol malý chlapec, ale obaja sa rovnako zaoberali výchovou a vzdelávaním Matta. Nakoniec sa Loraine znova vydala za Larryho Vettera, ktorý vlastní poradenskú spoločnosť.

Po maturite na strednej škole Sachem v roku 2000 promoval v roku 2004 na známej Newyorskej univerzite s bakalárskym titulom žurnalistika, ale najskôr si nevybral kariéru reportéra. Namiesto toho založil vlastnú spoločnosť Moose Productions, ktorá spolupracuje so špecialistami a spoločnosťami v rôznych oblastiach na produkcii dokumentov pre nich. Takto sa pre Matta začala cesta producenta videa. Zdá sa, že to bol dobrý začiatok, pretože spoločnosť sa za niekoľko rokov postupne rozrástla a rozšírila sa už na dva kontinenty so záležitosťami v troch krajinách. Prvými inscenáciami boli tri krátke filmy a dlhá hra. '

Kasie Hunt a Matthew Mario RiveraBudovanie kariéry

Kým sa jeho podnikaniu darilo, Matt pokračoval v práci na sebe a na svojich schopnostiach, pričom mal niekoľko ďalších zamestnaní. Jeden z nich bol ako video novinár, najskôr pracoval dva roky v spoločnosti CareerTV a potom v FastCompany. Ten je obchodným časopisom a jeho práca mu pomohla upútať pozornosť na nádejných zamestnávateľov v tomto odvetví. Preto sa v roku 2008 stal reportérom denníka The Wall Street Journal, kde jeho hlavnou zodpovednosťou bolo pomáhať s produkciou WSJ Live, ale mal tiež širokú škálu úloh, ktoré z neho nakoniec urobili lepšieho špecialistu.

Profesionálne povedané, dosiahol úspech v roku 2010, keď bol zamestnaný v spoločnosti NBCNews Company, v ktorej pracuje dodnes. Vzhľadom na svoju komplexnosť mu NBC dala príležitosť vykonávať rôzne veci, od práce počas filmových festivalov až po živé a registrované relácie až po vysielanie.

Život s Kasie Hunt

Skúsenosť NBC bola obrovským úspechom, nielen profesionálnym, ale aj osobným, pretože práve tam stretol svoju budúcu manželku a možno aj lásku svojho života. Napriek všeobecným dohodám o vyhýbaní sa osobným vzťahom medzi spolupracovníkmi, najmä romantickými, sa Matt a Kasie do seba zamilovali a začali spolu tvoriť pár v roku 2012. Od prvého rande vtedy a samotný návrh prešiel približne štyrmi rokmi posilnenia vzťah a užívanie si spoločnosti toho druhého. Jeden z veľkých momentov ich života bol 13. augusta 2016, keď povedala rázne áno - pretože obaja sú verejnými osobami, oficiálne zasnúbenie bolo oznámené aj v televízii. Čerešničkou na torte ich vzťahu bola súkromná a výrazná svadba, ktorá sa konala v Shenandoah Woods 6. mája 2017. Obrad celebroval blízky priateľ nevestinej rodiny a baptistický minister Marian Sieke za prítomnosti veľmi blízkych priateľov. a príbuzných v Stanley vo Virgínii. Večierok sa elegantne niesol v znamení Kasieho nevestinho tanca s jej 91-ročným dedkom. Toľko emócií za niekoľko minút!

Čakajú dieťa?

Od tej doby Matt a Kasie zjavne vytvorili krásnu rodinu, ktorá bude čoskoro ešte očarujúcejšia, pretože Kasie je práve v tehotenstve, čo hrdo ukazuje svojim nasledovníkom na Instagram . Napriek ťažkostiam byť neustále vo vzduchu a v mnohých projektoch, táto budúca mamička stále pracuje a zároveň si užíva niektoré z najlepších mesiacov života každej ženy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Aká je výroba televízie v skutočnosti, zväzok 45638. Chce to dedinu a moji kolegovia @nbcnews sú tam najlepší.

Príspevok zdieľaný používateľom Kasie Hunt (@kasie) 11. júna 2019 o 12:18 PDT

Mattova verejná expozícia a čisté bohatstvo

Všetko, čo je o Mattovej minulosti známe, odhalili oddaní a zvedaví novinári, aj keď je veľmi opatrný, pokiaľ ide o jeho intimitu. Preto mu ani jeho plat, ani čisté bohatstvo nikdy nebolo potvrdené, ale mať vlastnú spoločnosť a pracovať pre jedného z najväčších vysielateľov správ v USA mu poskytol príležitosť zhromaždiť pôsobivé množstvo peňazí. Údajný priemerný plat reportérov v NBC sa pohybuje okolo 73 000 dolárov. Keď vezmeme do úvahy jeho príjem z iných osobných projektov, zdroje odhadujú jeho čistý majetok na takmer 2 milióny dolárov. Spolu so svojou manželkou, ktorej čistá hodnota je odhadovaná na 3 milióny dolárov, majú veľkorysý životný štýl vo „veľkom jablku“ - New Yorku.

O tomto veľa vecí nezdieľajú - Mattov účet Instagram je súkromný a má menej ako 400 sledovateľov. Jeho stránka na Twitteri je o niečo obľúbenejšia a má komunitu viac ako 2 000 ľudí. Kasie na druhej strane venuje pozornosť svojmu virtuálnemu vzhľadu, a preto je aktívna Účet Instagram s viac ako 1 200 príspevkami a takmer 70 000 sledovateľmi.