Kto je Meredith Garofalo z KEYT Weather?

Meredith Garofalo sa narodila 27thMarca 1986 v Clevelande v štáte Ohio USA českého a sicílskeho pôvodu. Je slávna meteorologička a televízna moderátorka, ktorá sa preslávila počas práce v spoločnosti KEYT/KKFX v Santa Barbare v Kalifornii, pričom počas tejto doby bola vyhlásená za najobľúbenejší meteorológ roka v Santa Barbare. Jej kariéra je aktívna od roku 2007.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje víkendové vibrácie? ?: @betseyjohnson?: @clarksshoes - #dressthewx #heels #clarksshoes #dress #betseyjohnson #tvstyle #datenight #ootd #getthelook #fashion #fashionista

Príspevok zdieľaný používateľom Meredith Garofalo (@garofalowx) 15. júla 2019 o 16:32 PDT

Meredith Garofalo Wiki Bio: raný život, rodina, vzdelávanie

Meredith Garofalo je jednou z ľudí, ktorí vedeli, čo je ich vášňou, hneď ako mohli chodiť. V rozhovore ona uviedol že jej prvá spomienka na túžbu stať sa meteorológom bola, keď mala iba tri roky, a jej matka jej povedala o svojich skúsenostiach počas super vypuknutia roku 1974, keď tornádo sily 5 zasiahlo mesto Xenia v štáte Ohio. Meredithina matka bola v centre udalostí, pretože bola zapojená do organizácie Červeného kríža, ktorá pomáhala ľuďom, ktorí po katastrofe zostali bez domova. Meredith si to pamätá ako moment, keď si uvedomila, že chce študovať nepriaznivé počasie a pomáhať ľuďom tým, že ich bude informovať.

Keď dostala ako darček magnetofón Fischer Price, predstierala, že je profesionálna meteorologička, a nahrala si vlastné správy o počasí, ktoré neskôr prehrala svojim priateľom a rodine. Pokiaľ ide o jej vzdelanie, navštevovala strednú školu Trinity a potom rímskokatolícku prípravnú školu na Garfield Heights. Potom sa zapísala na Univerzitu Valparaiso v Indiane, kde po štyroch rokoch ukončila bakalársky titul v meteorológii a menší odbor televízna a rádiová komunikácia. '

Meredith Garofalovýznam vidieť pavúky

Začiatky kariéry

Garofalo sa zoznámil s meteorológiou a predpoveďami počasia už na strednej škole; pripojiť sa k spravodajskému tímu svojej školy a robiť týždenné správy o miestnom počasí. Počas posledného ročníka na univerzite strávila semester prácou stážistky v chicagskej televízii WGN-TV, takže po ukončení štúdia mala viac ako dostatok skúseností a znalostí, aby mohla začať svoju kariéru certifikovaného meteorologa vo vysielaní. Jej prvé zamestnanie bolo v televízii KOTA v Rapid City v Južnej Dakote, kde pracovala ako terénna reportérka, kotva a víkendová meteorologička. O dva roky neskôr sa pripojila k televíznej stanici WWSB v Sarasote na Floride ako producentka, meteorologička a reportérka, potom sa v roku 2013 opäť presťahovala, tentoraz do Kalifornie a pripojila sa k KEYT/KKFX spoločnosti Santa Barbara. Počas svojho pobytu v Santa Barbare sa preslávila v USA a získala niekoľko ocenení, ako napríklad Obľúbený meteorológ roka 2016. Okrem KEYT/KKFX pracovala ako meteorológ všedného dňa v Santa Barbara's KCOY Central Coast News, Gazette Company a News-Press.

WeatherNation a ďalšie podniky

V roku 2017 Garofalo pokračovala vo svojej ceste po USA a usadila sa v Denveri v Colorade a pracovala ako meteorologička pre televíziu WeatherNation, televíznu stanicu, ktorá poskytuje rôzne správy o počasí vrátane miestnych, regionálnych a národných správ o počasí, satelitných a radarových máp a ďalších. K pozoruhodným momentom Galofarovej kariéry patria správy o ničivých tropických búrkach, ktoré zasiahli pobrežie Mexického zálivu na Floride, prudké požiare v južnej Kalifornii, zimné búrky, ktoré zasiahli Kaliforniu a spôsobili vážne záplavy a rekordné úhrny dažďov, a mnoho ďalších. Okrem svojich poveternostných záväzkov Meredith informovala aj o rôznych príbehoch spojených s vedou, ako sú štarty rakiet na základni Vanbenberg a vypustenie novej družice GOES-16.

Je tiež členkou Vedeckého výboru Americkej stanice meteorologickej spoločnosti, ktorého cieľom je zvýšiť informovanosť a zvýšiť dosah na vedecké vzdelávanie divákov. V roku 2018 ju jej alma mater odmenila ocenením First Decade Achievement Association Association Valparaiso University Alumni. Okrem toho, že Meredith strávila značné množstvo času v tesnej blízkosti nebezpečných poveternostných podmienok, umožnila jej tiež zapojiť sa do rôznych vzrušujúcich aktivít, ako je rafting na divokej vode, surfovanie, lietanie, letecké fotografovanie a paragliding.

Dobročinná práca a dobrovoľníctvo

Meredith je známa aj svojou charitatívnou činnosťou. Meteorologička uviedla, že mimo počasia je jej najobľúbenejšou vecou „vzdelávať a inšpirovať našu mládež stanovením pozitívneho vzoru“. Jej charitatívna činnosť zahŕňa dobrovoľníctvo pre rôzne organizácie, ako sú Make-A-Wish Foundation, Big Brothers Big Sisters, Boys and Girls Club, American Heart Association, American Red Cross a Girl Scouts. V roku 2017 bola odmenená cenou Komunitný partner roka za pomoc s nadáciou Make-A-Wish Foundation.

Šťastný piatok-YAY !! @WXRules a ja som hore a som pripravený prejsť všetko, čo potrebujete vedieť @WeatherNation zostať v bezpečí tento víkend! Dajte si ☕️ (na mnohých miestach možno ľadové ?!) a uvidíme sa pri raňajkách! ☀️ #TGIF #Priyay pic.twitter.com/XSZdClWtzu

- Meredith Garofalo (@GarofaloWX) 19. júla 2019

Osobný život

Pokiaľ ide o osobný život Garofala, je už niekoľko rokov vo vzťahu so Scottom Wallaceom, ktorý pracuje ako realitný developer a staviteľ domov. Okrem meteorológie a dobrovoľníctva sa v nej rozvinula aj vášeň pre umenie. Počas strednej školy bola súčasťou školského zboru a stále príležitostne spieva na rôznych športových a komunitných podujatiach. Účinkovala aj v niekoľkých hrách s Centrom múzických umení Manatee v Sarasote a hrala Betty Rizzo v ich verzii Grease. Na druhej strane jej priateľ má vášeň pre varenie a bol konkurentom v druhej sezóne relácie Food Network kuchári proti mínusom. Pár v súčasnosti žije v Denveri.

Čistá hodnota

Pokiaľ ide o jej finančný stav, autoritatívne zdroje odhadovali, že Garofalova čistá hodnota je viac ako 300 000 dolárov, ktoré získala vďaka svojej úspešnej kariére televíznej osobnosti a meteorológa.

Sociálne médiá

Meredith vlastní účet Instagram ktorá si získala takmer 6000 sledovateľov. Tiež má twitterový účet ktorá má viac ako 8 000 fanúšikov, a facebookový profil tiež.

Niekedy stačí žiť v okamihu a nebrať život príliš vážne! Som vďačný za také drobnosti ako ...

pridané Meredith Garofalo na Piatok 31. mája 2019

Vzhľad a fyzikálne vlastnosti

Pokiaľ ide o jej vzhľad, Meredith má fit postavu. Má stredne dlhé hnedé vlasy a svetlo modré oči. Neexistujú žiadne informácie o jej výške, hmotnosti a zásadných štatistikách.