Kto je Merry Matthews?

Merry Matthews sa narodila v neurčený deň roku 1985 v Denveri v americkom štáte Colorado. Je 34-ročná kaukazská meteorologička a meteorologička. Svetu je možno najznámejšia vďaka svojej významnej prítomnosti na televíznych obrazovkách, preslávila sa predovšetkým ako hlavná meteorologička pre spravodajský kanál KRDO, kde pravidelne vedie dôležité správy o počasí. V priebehu svojej niekedy lukratívnej meteorologickej kariéry mala od roku 2010 aj niekoľko ďalších úspechov.

Raný život a vzdelávanie: Vyrastal v Colorade

Merry bola vo svojom rodisku vychovaná zrejme jediným dieťaťom rodičmi stále neznámych mien a povolaní. Pokiaľ ide o jej najskoršie záujmy, v mnohých zdrojoch nie je veľa informácií, ktoré by mohli objasniť špecifiká o tejto časti jej života, aj keď sa verí, že v sebe skrývala vášeň pre spiritualitu a počasie. V dospievaní nebola Merry prehnane spoločenská a často sa zaoberala osamelosťou, nachádzala útechu v rôznych duchovných praktikách a postupne absorbovala učenie. Pokiaľ ide o vzdelanie, najskôr navštevovala bližšie neurčenú miestnu strednú školu v rodisku, odkiaľ v roku 2003 maturovala, potom sa ďalej vzdelávala zápisom na University of Georgia, kde v roku 2007 ukončila štúdium meteorológie.

Kariéra: Od CNN po KRDONC

Hneď po ukončení štúdia sa Merry pripojila k svetoznámej CNN na meteorologickú stáž v Atlante v štáte Georgia. Toto obdobie trvalo päť mesiacov, ale potom jej kariéra stratila stopu do septembra 2010, kedy začala pracovať pre spoločnosť Premier Surfaces, spoločnosť, ktorá sa zaoberá stavbou a inštaláciou rôznych druhov dosiek, kde zostala pobočkou externého manažéra. predaj viac ako rok. V roku 2011 konečne začala pracovať v oblasti, ktorú študovala, konkrétne ako meteorologička pre WAAY-TV. Zostala tam takmer tri roky, potom sa v máji 2014 presťahovala do WeatherNation vo svojom rodisku ako meteorológ. Túto pozíciu si udržala takmer päť rokov a potom odišla a pripojila sa k KRDO News Channel (KRDONC) ako hlavný meteorológ. Merry je tiež zodpovedný za správy o počasí na serveroch KRDO.com a Telemundo a teraz je tým najdôležitejším zamestnancom, pokiaľ ide o správy o počasí, ktoré vychádzajú z týchto médií. To je aj pozícia, ktorú si dnes udržiava. '

Veselý MatthewsDôležitý člen KRDONC

Ako je vidieť na Merry’s profil stránku, ktorú spravuje samotný KRDONC, takmer všetky jej významné správy o počasí sú jej pripisované ako jej vlastné príbehy, čo znamená, že väčšinu práce vykonala za ne. Pri podrobnejšom skúmaní jej posledných piatich publikácií je zrejmé, že Merry pokrýva každý aspekt počasia do týždňa a sleduje aj búrky a varuje pred akýmikoľvek ďalšími rozsiahlymi meteorologickými nebezpečenstvami, o ktorých by si čitatelia mali byť vedomí.

Neočakávaná núdzová situácia

Takmer bezprostredne potom, čo sa pripojila k WAAY-TV kvôli svojim prvým profesionálnym skúsenostiam s meteorológiou, dostal Merry veľmi ťažkú ​​úlohu sledovať a podávať správy o neuveriteľne katastrofálnom ohnisku tornáda v apríli 2011, ktoré bolo v tom čase tretím najsmrteľnejším twisterom v histórii v USA, ktorým predchádzalo iba vypuknutie tornáda na juhu Sýrie z roku 1932, ktoré si vyžiadalo 332 mŕtvych, a rozsiahle prepuknutie tornádového trojdielneho štátu z marca 1925 so 747 mŕtvymi. Katastrofa, ktorú si Veselý vyžiadal, si vyžiadala 324 obetí v šiestich štátoch vrátane Alabamy (228), Mississippi (34), Tennessee (34), Georgia (15), Arkansasu (8) a Virginie (5).

Veľký úsmev tu! @ginger_zee Dostal som knihu! Je mi cťou pomáhať pokračovať vo vašej dobrej práci a odovzdávať tento…

pridané Meteorológ Merry Matthews na Piatok 18. mája 2018

Milostný život: Je Merry Matthews vydatá? Má deti?

Pokiaľ ide o jej predchádzajúce romantické zážitky, o všetkých dôveryhodných mediálnych zdrojoch neexistujú takmer žiadne informácie, ktoré by mohli presne opísať túto časť jej života. Je však známe, že Merry je vydatá žena, aj keď je pre koho záhadou, odkedy - to je všeobecný fakt, pretože vo svojich profiloch na sociálnych sieťach zvykne spomínať, že je matkou a manželkou. Neexistujú však žiadne informácie o začiatkoch jej vzťahu s manželom a nie sú známe ani mená a dátumy narodenia ich dvoch detí.

Storm Tracker

Okrem svojej pravidelnej stránky na Facebooku má aj Merry Matthews jeden určené výlučne na sledovanie a hlásenie nestabilného počasia. Keďže jej vyššie uvedené stretnutie s hrozným počasím na začiatku jej kariéry vytvorilo určitú povesť Merry ako oddanej a nebojácnej meteorologičky, jej fanúšikovia sú teraz nadšení zo správ, ktoré Merry denne venovala najextrémnejšiemu počasiu, kvôli čomu vytvorila táto strana.

Aká je čistá hodnota spoločnosti Merry Matthews?

Zaujímalo vás niekedy, aké bohaté je Merry Matthews na začiatku roka 2019? Podľa rôznych autoritatívnych zdrojov sa odhaduje, že celkový akumulovaný majetok spoločnosti Merry sa blíži k 300 000 dolárom, a to tak, že sa jej meteorologické znalosti doposiaľ požičiavali rôznym médiám, a to najvýraznejšie od začiatku roka 2019 pre spravodajský kanál KRDO ako hlavný meteorológ. .. Ako sa jej kariéra naďalej vyvíja, uvedená čiastka sa bude určite zvyšovať.

Merania tela

Pokiaľ ide o jej fyzické špecifikácie, v súčasnosti nie je k dispozícii dostatok informácií z dôveryhodných zdrojov na overenie jej presnej výšky, hmotnosti, veľkosti oblečenia a zásadných štatistík. Je však známe, že Merryho vlasy sú svetlé blond a že jej oči sú tmavomodré a jej pleť je väčšinou svetlá s nejakým opálením. Nakoniec, jej tvar tela je všeobecne popisovaný ako pravidelný.

Prítomnosť sociálnych médií

Vďaka stále sa rozširujúcemu vplyvu sociálnych médií na celosvetové publikum je v záujme väčšiny celebrít, aby boli ich fanúšikovia informovaní o svojich aktivitách, a tak udržali a potenciálne zvýšili svoje hodnotenie a zisk. Sama Merryová nie je v tomto populárnom trende žiadnou neznámou, pretože jej oddanosť zverejňovaniu aktualizácií na svojich verejných profiloch a komunikácia so svojimi fanúšikmi je na historickom maxime. Ona Facebook stránka má viac ako 3 000 sledovateľov, jej účet Twitter je súkromný a ona Instagram účet má takmer 1 000 fanúšikov.