> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Mexické pinto fazule vyrobené od nuly v tlakovom hrnci s paradajkami, koriandrom, avokádom a mojou obľúbenou časťou, syrom! Podávame ako polievku alebo prílohu.Sponzorované spoločnosťou Capital One

Mexické pinto fazule, Frijoles Con Todo sú vyrobené od nuly v tlakovom hrnci so suchými pinto fazuľami, cibuľou, čile, jalapenom, paradajkami, koriandrom, avokádom a mojou obľúbenou časťou, queso! Tieto polievkové polievky nie sú pikantné a môžu sa podávať ako polievka alebo ako príloha k ryži alebo k tortille.' Mexická pinto fazuľa s queso

Keďže domáca fazuľa, ktorá vyrastala v polovičnom latinskom dome s kolumbijskou mamou, bola základom. Lenivá nedeľa, mama by mala veľký hrniec s fazuľou, ktorý sa celý deň dusila na sporáku, a mohla by nakŕmiť kohokoľvek a všetkých, ktorí prišli nečakane, v skutočnosti to robí dodnes. Fazuľa je tiež najobľúbenejšou vecou môjho manžela na svete. Vážne si myslím, že sa do mňa zamiloval po prvom vyskúšaní mojich fazúľ. Takže keď chcem pripraviť jedlo, viem, že Tommy bude milovať, v ponuke je fazuľa. Tieto mexické pinto fazule sú živé, vyrobené od nuly v tlakovom hrnci s cibuľou, čile, jalapeno, paradajkami, koriandrom, avokádom a mojou obľúbenou časťou, queso! Polievkové a mierne teplé, môžu sa podávať ako polievka alebo ako príloha k ryži alebo k tortille.

Inštrukcie

  • Fazuľu namočte na noc do vody. Na druhý deň vodu zlikvidujte.
  • Tlakový hrniec dáme podusiť, pridáme olej a nakrájanú cibuľu a povaríme ju do mäkka. Pridajte cesnak, 1/4 šálky koriandra a povarte 1 minútu. Odstavíme v miske.
  • V tlakovom hrnci zmiešajte namočenú fazuľu, zelené čili, jalapeňo, pol cibule, bujón, bobkové listy a 6 šálok vody. Zakryte a varte pod vysokým tlakom 45 minút.
  • Prirodzené uvoľnenie. Zlikvidujte bobkové listy, polovicu cibule a jalapeño a vmiešajte do nich odloženú restovanú cibuľu a dochuťte soľou.
  • Pretlačíme a za občasného miešania varíme odkryté do zhustnutia asi 30 minút.
  • Medzitým si v malej miske zmiešame paradajku, červenú cibuľu, škoricu a koriander.
  • Naberačky naberajte do servírovacích misiek, pridajte syr a na vrch dajte paradajkovú zmes a avokádo. Ak je to potrebné, podávajte s limetovými klinmi a tortilami.

Výživa

Podávanie:jedenveľkorysý pohár,Kalórie:294kcal,Sacharidy:42.5g,Bielkoviny:17g,Tuk:8.5g,Nasýtený tuk:dvag,Cholesterol:8.5mg,Sodík:635mg,Vláknina:jedenásťg,Cukor:2.5g Modré inteligentné body:3 Zelené inteligentné body:8 Fialové inteligentné body:3 Body +:8 Kľúčové slová:Okamžitý hrniec Pinto Beans, mexická fazuľová polievka, mexické pinto fazule, pinto fazuľová polievka, Pinto Beans Okamžitý hrniec

Zverejnenie: Tento recept sponzoruje Hlavné mesto . Ďakujeme vám za podporu značiek, ktoré umožňujú fungovanie Foodblog.

Mrazené jedlá' Bezlepkový' Recepty na tlakový hrniec' Vegetariánske jedlá' 3 SP 3 SP 8 PP 8 SP Piateho mája Recepty na večeru Recepty bez vajec Jeseň Okamžité recepty Latinské recepty Jeden hrniec recepty Recepty Strany Zimné zverejnené 27. novembra 2017 od Gina 231 Pripomienky / Zanechať komentár '