Kto je Michele Carey?

Michele Carey bola americká herečka, ktorá prerazila v úlohe Josephine 'Joey' MacDonaldovej vo filme El Dorado (1967), a preslávila sa úlohou Bernice po boku Elvisa Presleyho vo filme Žiť trochu, Trochu lásky (1968).

Naša krásna a talentovaná herečka Michele Carey.

pridané Michele Carey na V pondelok 27. marca 2017

Ak áno, zostaňte s nami po celú dobu článku, pretože vám odhalíme všetky dôležité podrobnosti o Michele vrátane príčiny jej smrti.

Michele Carey Wiki: Detstvo, vzdelávanie

Michele Lee Henson sa narodila 26. februára 1943 v Annapolise v štáte Maryland v USA. Bola dcérou Stanleyho Williarda Hensona ml. A jeho manželky Thelmy Burnell Hensonovej. Jej otec, úspešný chirurg, najskôr pracoval ako inštruktor zápasu na Americkej námornej akadémii, ale rodina sa presťahovala do Rochesteru v Minnesote, kde jej otec dokončil štúdium medicíny.

Hensonova rodina sa však po chvíli presťahovala do Fort Collins v Colorade, kde sa jej otec stal prvým chirurgom v meste a kde Michele navštevovala strednú školu Fort Collins. Jednou zaujímavou udalosťou z tohto obdobia jej života bolo, že Michele bola vydatá na strednej škole a že sa jej narodil syn Kevin Troy Schwanke. Neexistujú však žiadne ďalšie informácie o jej manželstve. '

Michele CareyZačiatky kariéry

Po imatrikulácii na strednej škole dostala Michele ponuku zmluvy s modelingom od agentúry Powers a v dôsledku prijatia sa presťahovala do Los Angeles v roku 1964. Priviedla so sebou syna, ale po niekoľkých úspešných modelingových koncertoch sa rozhodla je načase venovať sa svojej prvej voľbe povolania, herectvu. Michele zakrátko upútala pozornosť producentov a režisérov kastingu, vďaka svojej kráse a dlhým divokým vlasom a v tom istom roku, ako sa presťahovala do Los Angeles, Michele debutovala ako herečka.

Zabezpečila si menšiu úlohu v populárnom televíznom seriáli The Man from U.N.C.L.E. a nasledujúci rok sa objavila v televíznom seriáli Wendy and Me.

Stúpajte na výslnie

Michele sa postupne stala obľúbenejšou a v roku 1967 sa preslávila vďaka úlohe Josephine ‘Joey‘ MacDonald v romantickom westernovom dráme El Dorado, v ktorom si zahrali John Wayne, Robert Mitchum a James Caan.

Grant McCartney

Pokračovala vo svojej sláve v rolách ako Thumper Stevens vo filme Sladká jazda, potom ako Bernice vo filme Ži trochu, Miluj trochu, oba v roku 1968. Pred skončením desaťročia sa Michele predstavila v niekoľkých ďalších projektoch, predovšetkým Film sa mení v roku 1969.

Kariérny pokles a odchod do dôchodku

Na začiatku 70. rokov začala Micheleova popularita klesať a jej herecká kariéra vstupovala do zostupnej špirály. Účinkovala v B-produkčných filmoch a niekoľkokrát účinkovala v televíznych seriáloch a filmoch.

Niektoré z jej projektov zahŕňali televízny akčný sci-fi drámový film Šesť miliónov dolárového muža: Víno, ženy a vojna (1973) a jej hlas Effie v televíznom akčnom dobrodružnom seriáli Muž menom Sloane (1979). Michele odišla do dôchodku v roku 1988 a predtým sa predstavila v televíznom filme Kohút v roku 1982 a stvárnila Ginny Hansen vo filme V tieni Kilimandžára (1986). Jej posledné vystúpenie bolo v horore The Stay Awake (1988).

Michele Carey Čistá hodnota

Michele zaznamenala úspech na konci 60. a na začiatku 70. rokov, čo jej bohatstvo výrazne zvýšilo. V deň jej smrti mala čistá hodnota ~ 5 miliónov dolárov.

Michele Carey Osobný život, Manželstvo, Príčina smrti

Bola vydatá za podnikateľa Freda G. Strebela od roku 1999 do jeho smrti 28. decembra 2011. Títo dvaja nemali spolu deti.

Michele mala 75 rokov, keď 21. novembra 2018 zomrela vo svojom dome v Newport Beach v Kalifornii. Podľa správ Michele zomrela prirodzenou smrťou. Až do svojej smrti zostala utajená a nikdy nepoužívala sociálne siete.