> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Toto je jednoznačne NAJLEPŠIA polievka Minestrone - klasická, výdatná talianska polievka s paradajkami, bielou fazuľou, zeleninou a cestovinami.Toto je jednoznačne NAJLEPŠIA polievka Minestrone - klasická, výdatná talianska polievka s paradajkami, bielou fazuľou, zeleninou a cestovinami.'
Polievka minestrone

Tento recept na polievku je TAK ľahký, že ho môžete pripraviť na sporáku, pomalom sporáku alebo okamžitom hrnci. Pokyny pre všetkých troch!

Inštrukcie

Verzia pomalého sporáka:

  • Fazuľové pyré s 1 šálkou vývaru v mixéri. Na stredne vysokej teplote rozohrejte olej vo veľkej panvici. Pridajte mrkvu, zeler, cibuľu, cesnak a duste ich, kým nebudú jemné a voňavé, asi 15 minút.
  • Preložíme do hrnca spolu so zvyšným vývarom, paradajkami, pretlačenou fazuľou, kôrou parmezánu, soľou a korením. Pridajte rozmarín, bobkové listy, bazalku a petržlenovú vňať, zakryte ich a povarte ich na nízkej úrovni 6 až 8 hodín.
  • Štyridsať minút pred dovarením polievky pridajte cuketu a špenát. Prikryjeme a povaríme ešte 30 minút. Vyberte bobkové listy, vetvičku rozmarínu, kôru parmezánu a podľa chuti dochuťte soľou a čiernym korením. Naberačka 1-1 / 4 šálky polievky do 8 misiek s 1/4 šálky cestovín v každej a na vrchole s extra parmezánom, ak je to požadované.

Sporák Najlepšie pokyny:

  • Fazuľové pyré s 1 šálkou vývaru v mixéri. Vo veľkom hrnci rozohrejeme olej na stredne vysokej teplote. Pridajte mrkvu, zeler, cibuľu, cesnak a duste ich, kým nebudú jemné a voňavé, asi 15 minút.
  • Pridajte zvyšný vývar, paradajky, pretlačené fazule, kôru parmezánu, soľ a korenie. Pridajte rozmarín, bobkové listy, bazalku a petržlenovú vňať, zakryte ich a povarte ich na nízkych 40 minútach. Pridáme cuketu a špenát, prikryjeme a dusíme, kým cuketa nezmäkne, asi 8 až 10 minút.
  • Vyberte bobkové listy, vetvičku rozmarínu, kôru parmezánu a dochuťte soľou a čiernym korením. Naberačka 1-1 / 4 šálky polievky do 8 misiek s 1/4 šálky cestovín v každej a na vrchole s extra parmezánom, ak je to požadované.

Pokyny pre okamžité použitie:

  • Fazuľové pyré s 1 šálkou vývaru v mixéri. V Instant Pote stlačte soté a zohrejte olej. Pridajte mrkvu, zeler, cibuľu, cesnak a duste ich, kým nebudú jemné a voňavé, asi 10 minút.
  • Pridajte zvyšný vývar, paradajky, pretlačené fazule, kôru parmezánu, soľ a korenie. Pridáme rozmarín, bobkové listy, bazalku a petržlenovú vňať, prikryjeme a 20 minút pod tlakom povaríme.
  • Rýchle uvoľnenie, pridajte cestoviny, cuketu a špenát a povarte ich pod vysokým tlakom 4 minúty. Rýchle uvoľnenie, aby sa cestoviny nerozvarili.
  • Vyberte bobkové listy, vetvičku rozmarínu, kôru parmezánu a dochuťte soľou a čiernym korením. Naberačka 1-1 / 2 šálky polievky do 8 misiek a na vrchole prípadne pridajte parmezán.

Výživa

Podávanie:jeden1/2 šálky,Kalórie:190kcal,Sacharidy:32g,Bielkoviny:9g,Tuk:3g,Sodík:483mg,Vláknina:8g,Cukor:4g Modré inteligentné body:dva Zelené inteligentné body:4 Fialové inteligentné body:dva Body +:4 Kľúčové slová:najlepšia polievka minestrone, okamžitý hrniec polievka minestrone, polievka minestrone, hrniec s polievkou minestrone, recept na polievku minestrone, vegetariánska polievka minestrone

ako pripraviť polievku minestrone.'

Mrazené jedlá' Bezlepkový' Vhodné pre deti' Recepty na tlakový hrniec' Recepty na pomalý sporák' Vegetariánske jedlá' 2 SP 2 SP 4 PP 4 SP Crock Pot recepty Recepty na večeru Jeseň Pôstne priateľské recepty Jeden hrniec recepty Recepty na cestoviny Recepty Polievka Zimné zverejnené 15. júla 2014 od Gina 419 Pripomienky / Zanechať komentár '