Na zdravie týmto cenovo dostupným dúškom Aldi.  GettyImages-104707617 https://www.eatingwell.com/article/7880012/how-to-clean-wine-glasses/attachment/7880051/

Od dobre pripraveného výberu až po rastliny za výhodné ceny k ich obrovskej zásobe zdravé produkty , vlastne sa tešíme na naše nákupy v Aldi. Pravdaže, existujú päť vecí, ktoré odporúčame nikdy nekupovať v Aldi , no víno medzi ne určite nepatrí. V skutočnosti je v Aldi niekoľko skutočne lahodných a cenovo dostupných vín.Aldi vyčleňuje prostredníka a pracuje priamo s vinármi, ktorí priamo vlastnia svoje hektáre – udržiava nízke náklady aj na prekvapivo vysokokvalitné vína. An Zástupca Aldi nám prezradil že 9 z 10 fliaš, ktoré majú na poličkách, je menej ako 10 dolárov.

Súvisiace: Aldi predáva na sviatky syry napustené vínom a likérom

Táto cenovo dostupná polica je práve tam, kde nájdete jedno z obľúbených bielych vín Jona McDaniela. McDaniel je someliér a zakladateľ Second City Soil v Chicagu a bol menovaný jedným z Jedlo a víno Sommeliermi roka 2018.

význam čiernych vrán

The Sauvignon blanc 2020 Sunshine Bay z Marlborough na Novom Zélande je teraz k dispozícii len za 7,99 USD*.'Nemohol som vám povedať, kedy som mal naposledy víno pod 8 dolárov, ktoré som si užil, ale všetko sa zmenilo s týmto sauvignon blanc,' priznáva McDaniel. 'Toto je pravdepodobne najlepšie víno, ktoré má Aldi v obchode! Nový Zéland je jedným z mojich obľúbených miest na svete, ktoré navštevujem, a Marlborough vždy produkuje lahodné vína veľkej hodnoty. Toto je veľmi svetlé, svieže víno, ktoré je ako pitie pre dospelých. limonáda so suchým záverom. Je taká chutná a nebezpečne pitná, možno budete musieť nazbierať niekoľko fliaš.'

Kým sa zásobíte fľašou (alebo kufríkom) tohto ľahkého bieleho vína, vezmite si aj tieto obľúbené obľúbené značky Aldi.

*Poznámka: Ceny sa môžu líšiť v závislosti od vášho miestneho trhu.

čo predstavuje jeleň

Najlepšie vína v Aldi pod 15 dolárov

Belletti Prosecco Extra Dry

Cena: 6,99 dolárov

Bubliny prakticky kričia 'oslava!' Za fľašu šampanského však nemusíte zaplatiť 50 dolárov. Toto Talianska prskavka je vyrobený z hrozna glera a ponúka príjemnú zmes kyslosti a náznaku sladkosti. Toto víno s príchuťou zimolezu a citrusov s iba 11 % alkoholu je príjemné samotné alebo vmiešané do recepty na mimózu alebo iný koktaily zo šumivého vína .

Súvisiace: 7 najlepších vín pod 15 dolárov, podľa someliérov

2017 30 Miles Napa Valley Cabernet Sauvignon

Cena: 15 dolárov

Hoci bol zvolený cabernet sauvignon Quarter Cut Bourbon Barrel-Aged najlepšie víno Aldi roku 2020 , radšej investujeme ďalších 5 dolárov za fľašu tento stále cenovo dostupný dúšok . Svoje meno dostal podľa pozemku s rozlohou 30 x 5 míľ, na ktorom sa pestuje hrozno v Nape, a hoci má 14,35 % alkoholu, je o niečo menej náročný ako kabína s bourbonovým sudom. Plné telo a bohaté na chuť černíc a sliviek, dubové starnutie tiež prepožičiava tóny vanilky a kakaa.

niesť duchovný zvierací význam

2018 La Rue Côtes de Provence Rosé

Cena: 8,99 dolárov

Provensálske ruže sa páčia tento exkluzívny Aldi sú známe tým, že sú osviežujúce a prekvapivo cenovo dostupné, najmä ak spadajú pod hranicu 13 % alkoholu. (Toto je ľahké a krásne 12%). Jemné a ideálne na jar a leto, toto rosé je zmesou hrozna ako syrah, grenache a mourvèdre, ktoré dozrieva na čiastočný úväzok so šupkou pre ružový odtieň. Chutí ako ovocný kôš z jahôd, melónu a limetky s príjemnou dávkou minerality. Inými slovami, už to pijeme a snívame o teplejších a slnečnejších dňoch.

Súvisiace: Jedna z najlepších položiek v Aldi je len 99 centov (a nie je jedlá)

2018 K rizlingu

Cena: 7,99 dolárov

Toto nie je váš obvyklý super-sladký rizling v supermarkete. Toto biele víno s obsahom 10,5 % alkoholu, vyrobené zo 100% hrozna rizlingu vypestovaného v Moseli v Nemecku (pravdepodobne najvýznamnejšia oblasť rizlingu na svete), je ideálne na párovanie s pikantnými jedlo so sebou , morské plody a široký sortiment predjedál. Je k dispozícii na miesta mimo Aldi , ale často za viac ako 12 dolárov, takže Aldi je miesto, kde môžete získať opravu Zum. S dostatočnou sladkosťou, aby sa vyrovnali tóny citrusov a ananásu, toto víno ponúka aj mineralitu a kyslosť, čo z neho robí jedno z najlepších vín na párovanie jedla.