> Prejdite na recept Ulož toUložené!

Jedna pečená zemiaková klobása a paprika je jednou z mojich najobľúbenejších večierkov na plech. Ideálne pre týždenné noci a bonusové body za ľahké čistenie!Jedna pečená zemiaková klobása a paprika je jednou z mojich najobľúbenejších večierkov na plech. Ideálne pre týždenné noci a bonusové body za ľahké čistenie!'
Plechové zemiaky, klobása a korenie

Toto je taký bezproblémový spôsob pečenia klobásy spolu s trochou zemiakov, cibule a papriky. Pokvapkajte ho extra panenským olivovým olejom, pridajte trochu čerstvého rozmarínu a vložte ho do rúry. Nemilujete jedlo, ktoré má iba jednu panvicu ??

Inštrukcie

  • Zemiaky nakrájajte na malé kúsky 1 'x 1/2 palca. Varenie trvá najdlhšie, takže ich malé krájanie zabezpečí rovnomerné varenie.
  • Predhrejte rúru na 375 ° F.
  • Jeden veľký nelepivý plech na pečenie alebo dva malé postriekajte sprejom s olivovým olejom, aby sa zemiaky nelepili.
  • Vo veľkej mise zmiešajte zemiaky, cibuľu, papriku, olivový olej, soľ, korenie, rozmarín a cesnakový prášok. Dobre premiešajte, aby ste sa uistili, že je všetko pokryté olejom a rovnomerne okorenené. Nalejeme na pripravený plech a vložíme do stredu rúry piecť na 15 minút.
  • Hodte lyžicou, aby sa nič nelepilo a nepopálilo.
  • Pridajte klobásu na plech so zemiakmi a zeleninou a pečte, pričom ju hádzajte raz alebo dvakrát po dobu 25 - 35 minút, alebo kým vaše zemiaky nebudú uvarené.
  • Čas varenia sa bude líšiť v závislosti od hrúbky vašich zemiakov a klobásy. Dávajte pozor, aby sa nespálili.

Poznámky

** skontrolujte štítok, či vyhovuje požiadavkám Whole30

Výživa

Podávanie:jeden/ 4. recept,Kalórie:325kcal,Sacharidy:33g,Bielkoviny:22.5g,Tuk:11.5g,Sodík:587mg,Vláknina:4g,Cukor:dvag Modré inteligentné body:8 Zelené inteligentné body:8 Fialové inteligentné body:4 Body +:8 Kľúčové slová:večera s klobásou EASU, klobása a zemiaky, večera na plechu, klobása a paprika na plechu, celých 30 receptov Bezlepkový' Vhodné pre deti' Celých 30 receptov' 4 SP 8 PP 8 SP 8 SP Recepty z kuracích pŕs Kuracie recepty Recepty na večeru Jeseň Talianske inšpirované recepty Recepty Menej ako 10 dolárov Zimné zverejnené 13. decembra 2019 od Gina 246 Pripomienky / Zanechať komentár '