>

Náš víkend v The Finger Lakes, NY' Náš víkend v The Finger Lakes, NY' 'Zostali sme v hoteli Reštaurácie - Watkins Brewery pozdĺž južného konca jazera Seneca v srdci mesta Watkins Glen, NY. Bývalá opustená budova pivovaru, teraz nová výstavba prázdninových prenájmov. Majitelia Ann a Dan boli najmilší ľudia, adoptovali sme ich ako starých rodičov Madison’s Seneca Lake. Byt s 3 spálňami, v ktorom sme bývali, mal tri poschodia, na najvyššom poschodí bola kuchyňa a obývacia izba s balkónom s výhľadom na jazero. Miloval som každé ráno, ako vychádza slnko z môjho balkóna, keď som si vychutnával rannú kávu.

'

' ' '

čo kôň symbolizuje

Čo sme robili

'V oblasti Prstových jazier je toho veľa čo robiť, je ťažké to všetko stihnúť za 4 dni, ale určite sme zbalili veľa vecí za krátky čas. Akýkoľvek výpadok, ktorý sme mali, sme strávili pri jazere, Madison milovala zhromaždené morské sklo, preskakovala skaly a prechádzala sa po móle. Zvyšok nášho víkendu sme boli na cestách, tu je vrchol nášho itinerára, potom si môžete prečítať nižšie, kde nájdete ďalšie podrobnosti o najdôležitejších bodoch.

Itinerár

Piatok:

15:40 - pristál na letisku v Syrakúzach a potom si prenajal auto.

16:00 - 17:45 - jazdil do Reštaurácie - Watkins Brewery vo Watkins Glen.

18:00 - večera len pár krokov odtiaľto v bare Graft Wine + Cider, kde sa podávajú miestne sezónne malé taniere, miestne víno a jablčný mušt. Aj keď neexistuje detské menu, Madison bola úplne šťastná, keď si pochutnávala na olivách, reďkovkách, remeselnom chlebe a masle. Špeciálne na poké bolo rovnako ako na hubových haluškách.

Po večeri sme sledovali, ako západ slnka zapadá nad senecké jazero.

'

Sobota:

9:00 - 13:00 - Múzeum skla v Corningu , 1 Museum Way, Corning

'

13:00 - Obed v novej eklektickej reštaurácii v Corningu Ruka a noha (69 W. Market Street, Corning) naozaj skvelé jedlo s najlepšími vyprážanými kyslými uhorkami, aké som kedy ochutnal. Mali spoločenské hry, skicáky, pastelky a veci pre deti, ktoré Madison milovala.

16:30 - stretli sme sa s Ann a Danom, majiteľmi Reštaurácie - Watkins Brewery a vychutnal si pohár miestneho vína na jazere.

medveď duch zvieracia osobnosť

18:30 - 20:00 - Odviezli sme sa hore k hostincu v Taughannock, ktorý je súčasťou vínnych chodníkov jazera Cayuga. Sedeli sme vonku a kochali sa výhľadmi, ale konala sa svadba, takže náš jedálniček bol obmedzený.

' '

20:00 - po večeri sme sa zastavili naozaj rýchlo, aby sme sa pozreli na Vodopády Taughannock pred návratom k jazeru na niekoľko morských vĺn nad ohňom.

'

Nedeľa:

9:00 - 11:00 - 2 hodinová túra o Štátny park Watkins Glen , 1009 N Franklin St, Watkins Glen

'

11:15 - 13:15 - Ochutnávka vína o Lakewoodské vinice

'

13:30 - obed o FLX Wienery , ich ponuka pozostáva z remeselných párkov v rožku, gurmánskych hamburgerov, klobások, koktailov a hranoliek.

15:15 - 16:30 - ochutnávka syrov a prehliadka Kozmetika na západ slnka , súčasť syrovej cesty Finger Lakes. Madison podojila kravu a hrala sa so psami na farme, zatiaľ čo my sme ochutnávali ich remeselnícky syr vyrobený z mlieka ich vlastných kráv.

' '

17:00 - 18:15 - vyhliadková plavba loďou na palubu Náprava . Ak chcete zažiť jazero z vody, musíte to urobiť! Ponúkajú ekologické zájazdy, historické prehliadky, vinárstvo na objednávku, pivovary, prehliadky liehovarov a vyhliadkové plavby. Môžete sa dokonca plaviť na palube americkej filmovej histórie na lodi „True Love“, ktorá sa objavila v klasickom filme „High Society“ z roku 1957.

' '

duchovný význam morčacieho supa

18:30 - večera pri jazere vonku na terase o Watkins Glen Harbor Hotel , 16 North Franklin Street, len pár minút od našej požičovne.

Pondelok:

'

12:15 - 13:15 - Opustili sme Watkins Glen a prepracovali sme sa späť do Syrakúz. Prvá zastávka bola ochutnávka o Jablkový sad Beak & Skiff 2708 Lords Hill Road (Rt. 80), LaFayette

'

13:45 - 14:45 - obed o Dinosaur Bar-B-Que , 246 W Willow St, Syrakúzy. Dinosaurov bar-b-que je celoštátne uznávaný. Jedlo a omáčky sú ocenené, čerstvé, domáce a kvalitné. Syrakúzska základňa!

14:45 - 17:00 - Preskúmajte centrum Syrakúz, skôr ako sa vydáte späť na letisko.

Hlavné body výletu

' ' ' ' ' '

Tento krásny park a pády nás nechali očarovať - ​​zastávka, ktorú nemôžete prehliadnuť! Nenáročná trasa dlhá dve míle pre deti i dospelých, v okruhu dvoch kilometrov potôčik potoka klesá 400 stôp okolo 200 stôp útesov a vytvára pozdĺž jeho toku 19 vodopádov. Cesta tiesňavou sa vinie ponad a pod vodopády a cez postrek jaskynnej kaskády. V roku 2015 ho čitatelia USA Today zvolili za štátny park č. 3 v krajine a je najznámejším zo štátnych parkov Finger Lakes.

'

Nesmie chýbať ani najväčšie múzeum skla na svete. Mali sme toľko plutiev skúmajúcich sklárske umenie a artefakty, sledovali sme živé ukážky fúkania skla od majstrov, potom sme si vyrobili vlastnú sklenenú ozdobu.

lev duch zviera význam

'

Jeden z Lakewoodských viníc je súčasťou Vínnej cesty k jazeru Seneca (je tu celkom 35 viníc). S 80 árov hrozna vysadeného rozmanitým výberom vína.

' '

Ochutnajte tvrdý mušt, víno, vodku a ďalšie, všetko vyrobené z jabĺk v nádhernej miestnosti na ochutnávku liehovín 1911 Spirits v Beak & Skiff Apple Orchards, newyorskom premiérovom ovocnom sade známom výrobou ručne vyrábaných liehovín v malom množstve a remeselnými tvrdými jablkami. V spoločnosti Beak and Skiff sa tiež vyrába obyčajný jablkový mušt a pre deti je pripravené detské ihrisko v jablkových sadoch. Hlasovali čitatelia USA Today za najlepší jablkový sad v krajine.

Recepty Cestovanie zverejnené 3. júla 2017 od Gina 48 Pripomienky / Zanechať komentár '