>

Majáky, hrady, člny, farmy a ďalšie - tu je rekapitulácia (a video!) Z neuveriteľného 4-dňového víkendu na ostrovoch The Thousand Islands a Lake Placid, NY! Za tento krátky víkend sme sa napchali veľa a zažili sme také úžasné obdobie, plánujeme návrat naozaj skoro, dúfajme, že v zime, keď bude všetko pokryté snehovou perinou.'Clayton, NY' ' Clayton, NY' '

'

Najdôležitejšie udalosti z našej cesty na tisíce ostrovov

Náš výlet sme začali v prístave Sackets v Starý MacDonald’s Farm House , rodinný podnik s 1000 zvieratami, ktoré môžete kŕmiť, dotýkať sa a prechádzať sa medzi nimi. Madison to tu MILOVALA a úprimne povedané, tak sme to robili aj my! Zvieratá boli také priateľské, že nás sledovali okolo.

Prístav vriec' Sackets Harbour, NY'Obed sme išli Tin Pan Galley v prístave Sackets , kuriózna reštaurácia v malom mestečku. Objednal som si vyprážaný zelený paradajkový šalát a krém zo špargľovej polievky. Tommy dostal francúzsky Onion Burger, obaja boli skvelí!

Tin Pan Galley v prístave Sackets'

V to popoludnie sme sa vybrali na súkromnú plavbu s vínom a syrom Klasické ostrovné plavby priamo z hotela Harbour do majáku Rock Island, čo je MUSÍTE! Jeff, náš kapitán a jeho manželka boli obaja skvelí, Jeff bol skutočný historik, poskytol nám toľko zaujímavej histórie o Tisíc ostrovoch, majáku a ďalších.

Klasické ostrovné plavby MUSIA byť na tisíc ostrovoch'

'

Maják Rock Island je nevyhnutnosťou, ak navštívite Tisíc ostrovov. Tento nádherný maják na krištáľovo čistej vode rieky Svätého Vavrinca je prístupný iba loďou. K dispozícii sú piknikové stoly, obchod so suvenírmi, skvelý výhľad a veľmi priateľský personál.

Náš víkend na ostrovoch Tisíc ostrovov a Adirondacks, NY'

čo znamená straka

Jeden z mnohých tisíc ostrovov ...

Náš víkend na ostrovoch Tisíc ostrovov a Adirondacks, NY'

Toto je prvá pošta v USA, ktorú môžete vidieť loďou.

albino veverička duchovný význam

'

Jeff nám dal aj fľašu originálneho dresingu Thousand Island!

'

Na večeru sme večerali o hod Zámok , Milovali sme túto reštauráciu. Jedlo, služby, výhľady na západy slnka boli ohromujúce - všetko bolo vynikajúce. Mal som úžasné kačacie prsia a Tommy mal krátke rebro. Osvetlenie fotografie bolo zlé, vo vnútri bolo neskoro a tma a bol by som radšej, keby som mohol svoje jedlo vyfotografovať, dostal som snímku Tommy’s.

'

'

V sobotu ráno sme smerovali do Boldtov hrad na ostrove Heart Island, krátka jazda trajektom od Boldt Yacht House na ostrove Wellesley Island. Kyvadlová doprava z Yacht House k hradu premáva každých 30 minút štvrťhodinu.

Boldtov hrad bol postavený na ostrove Heart pre jeho milovanú manželku, ale po jej náhlej tragickej smrti zastavil stavbu a bol taký rozrušený, že tam nikdy nestrávil ani jednu noc.

Boldt Yacht House'

'

'

Srdcový ostrov'

Náš víkend na ostrovoch Tisíc ostrovov a Adirondacks, NY'

Adirondacks

Po hrade sme sa ďalšie dva dni odviezli k Adirondacks.

Kde sme zostali v Adirondacks

Lake Placid, NY'

Zostali sme v hoteli Mirror Lake Inn Resort and Spa v Lake Placid, očarujúci hostinec s krásnym výhľadom na jazero, krytý a vonkajší bazén. Milovali sme vôňu krbu vo vstupnej hale, Madison milovala neobmedzený prísun čerstvých pečených čokoládových sušienok a spoločenské hry, ktoré sme spolu hrali, keď pršalo. Suita, v ktorej sme bývali, mala pred posuvnými sklenenými dverami hojdacie kreslá, aby sme si mohli len tak sadnúť a kochať sa výhľadom na jazero.

Lake Placid, NY' Lake Placid, NY'

Najdôležitejšie udalosti z našej cesty v Adirondacks

Okrem relaxácie na Mirror Lake Inn Resort and Spa , v Adirondacks je celý rok čo robiť. Nemali sme tam veľa času, ale našu úžasnú návštevu sme využili naplno.

'

Prešli sme po stope zavesených mostov, aby sme pri svete videli svet z inej perspektívy Wild, Walk a Wild Center v Adirondacks, čo nesmiete vynechať, ak ste v oblasti a cestujete s deťmi!

Wild, Walk a Wild Center'

'

'

Vyrazili sme hore Diaľnica Whiteface Veterans Memorial Highway na vrchol hory Whiteface - piaty najvyšší vrchol New Yorku s výškou 4 867 ’. Deň predtým silno pršalo a zvyšná oblačnosť zablokovala väčšinu našich výhľadov na samom vrchole, ale výhľady po ceste hore boli ohromujúce! Listy ešte len začali meniť farbu, viem si len predstaviť, aké pekné to bude v najbližších týždňoch so všetkými jesennými farbami! Zbaľte si teplé veci. Na vrchole boli teploty znateľne oveľa chladnejšie.

'

'

čo symbolizuje lev

'

Plánovali sme ísť na tubing do Ausable Chasm, ale dážď zmenil naše plány a namiesto toho sme dostali pončá a šli do High Falls Gorge ktorý mal niekoľko nádherných výhľadov.

' '

Recepty Cestovanie zverejnené 29. septembra 2017 od Gina 37 Pripomienky / Zanechať komentár '